Halo 3 Review

vagosgta3

RetroNuts!
Joined
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.887
Αντιδράσεις
25
Σημερα το πρωι τελειωσα το Halo 3 και δεν αντεξα και στρωθηκα να φτιάξω να μικρό Review για αυτην την παιχνιδάρα :)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Cool stuff vagosgta3, για το πιο cool game που εχουν να προσφερουν τα μοντερνα game systems..

O wally θα σε ευγνωμονει αιωνια!! :)
 
Φίλε vagosgta3 με έκανες να διαβάσω για πρώτη φορά review για το Halo 3!!!

Μα βρε παιδί μου, χάθηκε ένα Killzone 2;;;; :D

Τέλος πάντων! Congrats partner!!! :thumbup:

Ο Wally θα σε ευγνωμονεί αιώνια!!! :)
 
Πολύ καλή δουλειά φίλε Vagosgta, μπράβο !! :)

...παίρνοντας πάσσα απο τους Phil & Dino, να συμπληρώσω πως...

"Ο Wally θα σε ευγνωμονεί αιώνια !!" :D :D :D
 
67qbl3b.gif


Εεεεε οχι μονο ο Wally! Ολοκληρη η gaming κοινοτητα πρεπει να ευγνομωνει το Halo franchise ειτε για τα features που πρωτο-παρουσιασε στο FPS genre ειτε για τα features που προυπηρχαν σκορπια και τα συγκεντρωσε προσφεροντας τα πολυ βελτιωμενα...

Halo is the KING!
 
Prepare for Greatness!!!

KILLZONE 2!!!

picture.php


Το σκίσαμε το thread του ανθρώπου! :biglaugh:
 
Ευχαριστω παιδια να ειστε καλα :) παντως παιδια οσοι δεν εχετε παιξει κανενα Ηalo αξιζει να δοκιμασετε εστω τα δυο πρωτα Halo που εχουν βγει και στο PC (σημερα ψηθηκε και ο αδερφος μου που δεν ειχε παιξει κανενα ειδε το halo 3 και αρχισε σημερα να παιζει το Ηalo 1 στο PC).

Φιλε Dino γιατι οχι και το killzone 2 :) αλλα μαλλον πρεπει να το κανει καποιος αλλος γιατι θα αργησω να παρω ps3 παντως που επαιξα το demo του στο PS3 ενος φιλου φαινεται δυνατος τιτλος.

Περιμενω να μου ερθει και το Gears of war 2 που με βλεπω παλι να λιωνω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
OK, το halo 3 για κάποιον λόγο δεν με ισοπέδωσε όσο το πρώτο της σειράς, το οποίο όλως περιέργως ήταν και το πρώτο παιχνίδι που έπαιξα στο 360 (καθώς το xbox1 βρισκόταν στο συνεργείο για tunning). Η σειρά όντως είναι πολύ καλή σε όλα τα επίπεδα και η πλάκα είναι ότι όντας "καμένος" αυτές τις μέρες, επέστρεψα λίγο στο πρώτο xbox και έπαιξα την προηγούμενη εβδομάδα το Halo 2 και το Black. Σίγουρα η διαφορά γραφικών όπως την είδα με την επιστροφή μου στους προηγούμενους τίτλους είναι πελώρια θα έλεγα, αν και στο πρώτο ίσως επειδή ήταν και το πρώτο παιχνίδι που έπαιξα φάνταζαν από μόνα τους υπέροχα. Όμως όταν από το πρώτο επεισόδιο σε CRT περνάς στο 3 σε TFT τότε καταλαβαίνεις ότι κάτι έχει αλλάξει στον χώρο του gaming. Παρότι τα γούστα μου έχουν γίνει πιο "γήινα" αυτή την περίοδο (CoD/BF) σίγουρα το Halo 3 είναι παιχνιδάρα και όποιος ασχολείται τουλάχιστον με FPS, θα του πρότεινα να μην το χάσει. Άντε να έρθει και το καβουρντιστήρι να το ξαναβάλω στην πρίζα γιατί χώρια του ότι οι τίτλοι έχουν αρχίσει να στοιβάζονται, το Halo 3 είναι ένας τίτλος που θέλω και πρέπει να ολοκληρώσω τουλάχιστον μία φορά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Eγώ φίλε vagosgta3,σε ευχαριστώ θερμά,κυρίως για το ότι είδαμε ξανά game review εδώ στο GRM μετά από -κι εγώ δε ξέρω πόσο- καιρό !

Κατά τα άλλα,το Halo 3,είναι ένα σπουδαίο παιχνίδι ομολογουμένως !
 
Σε ευχαριστω φιλε manos426f να εισαι καλα.ambu_dare αξιζει να το τελειωσεις αυτο το παιχνιδι ειναι σαν μια ταινια που την εχεις αφησει στην μεση.

Μια διορθωση να κανω για ενα λαθακι που εκανα στο review,η λεξη Halo προερχεται απο την αρχαια ελληνικη λεξη ἅλως και στα λατινικα ειναι nimbus οποιο σημαινει φωτοστέφανος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα