HALO - Forward Unto Dawn-Nightfall [mini series]



aksios6l.jpg

Υ.Γ. Ιδιαιτερα υψηλα production values πρεπει να ομολογησω .
 
Δεν φτανουν τα εκκατομυρια που ριχνει η micro$oft για να διαφημησει αυτο το αθλιο και πιο ΥΠΕΡΕΚΤΗΜΗΜΕΝΟ παιχνιδι ολων των εποχων για να μας πησει οτι αξιζει ερχεται τωρα και σειρα για να μας αποτελειωση.Αντε βγαλτε τιποτα Windows ρε ανυπαρκτοι και αφηστε το gaming σαυτους που πραγματικα ειναι γνωστες του αντικειμενου.
 
Εξαιρετικα καλο! Δεν ξεκινα τα μπαμ-μπουμ απο την αρχη. Τα πρωτα 45 δευτερολεπτα μαλιστα ειναι καθηλωτικα. Περιμενω και τα αλλα 5 επεισοδια.

Περιποιημενο, CGI υψηλης ποιοτητας, αποστειρωμενη ματια που συναδει με αυτο που εχω στο μυαλο μου για μελλοντικες στρατιωτικες ακαδημιες, μεγαλη σημασια στη λεπτομερεια (προσεξατε τις ροδες του Warthog?). Αποπνεει ποιοτητα και ειναι εμφανες το δυνατο budget (θυμηθειτε μιλαμε για ενα promotion mini-series).

Για να εχωσε τοσα η MS στο Forward Unto Dawn, φανταζομαι για το κοστος αναπτυξης του Halo 4!

Επιτελους να ξεφυγουμε απο τις κακομοιριες, τα μισοτελειωμενα, τις προσληψεις κοσμου για 5 βδομαδες και μετα σουταρισμα, το γερο-λαδα να μετραει τα μπικικινια.

Σε δυσκολους καιρους, η MS εβαλε το χερι βαθια στη τσεπη και μαζεψε τους καλυτερους ωστε να φερουν εις περας μια αποστολη αναγκαστικο-μονοδρομο. Να παραδωσουν τη συνεχεια του δυνατοτερου συγχρονου franchise με τροπο που να ξεπερνα καθε προσδοκια.

Νομιζω πως οτι κυκλοφορησει μετα τις 6 Νοεμβρη...ειναι καταδικασμενο να περασει απαρατηρητο απο την core κοινοτητα...

Through Knowledge, VictoryThrough Unity, Peace

Honor, Valor, Allegiance.

Today Tomorrow, Forever,

Together We Rise.

Together We Prevail.

Forward Unto Dawn

From Earth, For Earth.

Honor, Valor, Allegiance, Excellence

Today. Tomorrow. Forever.

Together We Rise.

Together We Prevail.

Forward Unto Dawn.
 
Midseason trailer για τα επεισοδια 3 & 4


M.C delivers! Πορωσις
 
Εκτος απο σενα που τα εκθιαζεις και απο μενα που τα κοροιδευω και τα συχενομαι κανεις αλλος δεν ασχολειται μαυτες της βλακειες χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.
 
Και εγω τα μανιταρακια και τις πριγκιπισσουλες για βλακειες τις εχω αλλα δεν κανω hijack τα threads για να τα χαρακτηρισω
 
Eμενα ομως μαρεσει γιαυτο και το κανω.Οτι δεν μαρεσει και δεν το γουσταρω φυσικα και θα το λεω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ugh!

Από τα trailer πολύ Αμερικανιά και μελόδραμα μου φαίνεται.
 
Θα το δω τη νυχτα.Kudos Aard!
 
Οσοι ειναι να ξεκινησουν το Halo4, να δουνε το επεισοδιο αυτο ;)
 
Tα στουντιος της Μ$ μπορει να εκλεισαν αλλα καποιες σειρες της δεν ακυρωθηκαν.


Mια ειναι και το HALO Nightfall απο τον σκηνοθετη του Allien Ridley Scott.


 




[h=1]Halo: Nightfall First Look[/h]

 
Ψαρωτικο.

Μου αρεσε και το πεσμενο κρανος στυλ Reach στο τελος
 
Πίσω
Μπλουζα