Happy 5th birthday GRM!!!!

pooky(1)

MultiDimensional RetroDivinitY
Joined
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
9.122
Αντιδράσεις
205
Χρόνια Πολλά στο φορουμάκι που έμελλε να μας γίνει συνήθεια και εθισμός.

5 χρόνια πέρασαν κιόλας;

Παρακαλείται η Kambia να επιμεληθεί των γλυκών και τα συναφή.

Στα 5 χρόνια περάσαμε πολλά, γίνανε πολλά, εμείς μείναμε παιδιά.

Για το καλό των πραγμάτων θα προσφέρω στο φόρουμ ένα μαύρο GBA (το ρετρό μοντέλο) το οποίο και θα παρακαλούσα να δοθεί κατόπιν κληρώσεως σε τυχερό μέλος. Θα παρακαλούσα η κλήρωση να γίνει ανάμεσα στους παρευρισκομένους στην κοπή της πίτας, που δυστυχώς θα χάσω, με τον όρο ο τυχερός που θα κερδίσει την Amiga 600 του Circleag να μην μετέχει. (Ε, δεν θα τον χαλάσει και τόσο εδώ που τα λέμε. )

Χρόνια μας Πολλά και να είμαστε καλά και στα 10 χρόνια!!!!!!!!
 
Περιεργως και αδικαιολογητως μου διεφυγε! Να σαι καλα βρε Γιωργο που το θυμηθηκες!
 
Δεν ξεχνιούνται αυτά ρε φάτσα, είσαστε οι καλύτεροι φίλοι που είχα ποτέ και τόσο μου έλειπε αυτό!

Πότε το τσέκαρες κιόλας το thread;

Ανέλαβε pls να μεταφέρεις τα νέα για το δεύτερο δώρο της πίτας (αν και δεν έχει να κάνει με τη πίτα καθεαυτή!!!!! )
 
Χρονια πολλα GRM!!!!! Χρονια πολλα στους ανθρωπους που με τοσο κοπο κανουν καθημερινα την διαχειριση του φορουμ (GRM founders/Αdmins/mods)!!!! Χρονια πολλα σε ολα τα μελη του GRM!!!
 
Χρόνια πολλά στο Retromaniax! Να 'μαστε όλοι καλά να μοιραζόμαστε όμορφες στιγμές/αναμνήσεις, εμπλουτίζοντας το φόρουμ αυτό! :)
 
χρονια πολλα στο αγαπημενο μας φορουμ!!!

απο το 2008 μεχρι σημερα που ειμαι στο φορουμ εμαθα και θυμηθηκα πραγματα απο το παρελθον. εκανα φιλιες και θελω να γνωρισω απο κοντα πολλα ατομα ακομα.

(δωρο για την πιτα στη θεσσαλονικη δε θα εχει?)
 
Το ενδεχόμενο να μην είχα κάποιον, να μιλήσω για ρετρό υπολογιστές, κονσόλες και games, πλέον το σκέφτομαι και τρομάζω!

RM, σε ευχαριστώ για την ύπαρξή σου!

Ευτυχισμένα γενέθλια!!!
 
Αν και αρκετά νέο μέλος στο forum, έχω πλέον περάσει πολλές ευχάριστες ώρες εδώ μέσα, αναπολώντας τα μηχανήματα του παρελθόντως και κάνωντας εικονικές και όχι μόνο παρέες.

Εύχομαι να τα δεκατήσει το forum!!
 
Χρόνια πολλά Retromaniax, εις ανώτερα !
 
Xρόνια πολλά retromaniax. Εύχομαι να παραμείνεις άγρια εθιστικό όπως είσαι για πολλά πολλά χρόνια ακόμα

morpheus είπε:
(δωρο για την πιτα στη θεσσαλονικη δε θα εχει?)
Κάνε 2 μέρες υπομονή και θα μάθεις!!!!!!!!!!!!!!!
 
Άντε καλέ, έχουμε γενέθλια; Χρόνια μας πολλά λοιπόν και να είμαστε καλά!!! :flower:

(Τς τς ακόμα αυτή η τούρτα; :p )
 
(έρχεται σε λίγο η τούρτα. Είναι σπεσιαλ παραγγελία)
 
Α ναι σημερα ειναι! Νομιζα ότι ηταν στις 9 γιατί θυμαμαι ότι είχαμε κανει παρομοια κουβεντα στην κοπή του 2009 (που ηταν στις 9/1/2009). Τεσπα.

Παμε μπροστά λοιπόν!!!! :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:
 
Έτοιμη και η τούρτα

attachment.php


Νομίζω οτι καταλληλότερη δε θα μπορούσε να φτιαχτεί :D

Χρόνια πολλά RETROMANIAX
 
Πω πω πω πω μια τουρτάραααααααα!!!!

Βουρρρρρ!!!!
 
Πάει η τούρτα....... πάλι ο Tsalk την έφαγε όλη..........
 
Υπερβολές!!!!
 
Χρονια πολλα ευχομαι και εγω, παρολο ''βρεφος'' ακομα σε αυτο το νοσταλγικο site που σε τοσο λιγο καιρο εγγραφης μου εχω θυμηθει τα παλια αλλα και ενημερωθει για νεα πραγματα. Να στε καλα ολοι!!!!
 
χρόνια πολλά grm !

ευχαριστούμε που κρατάς ζωντανές τις καλύτερες αναμνήσεις :)
 
Πίσω
Μπλουζα