Hardware & Ρομποτική 03 - Ιανουάριος/ Φεβρουάριος 1986

Aπιστευτα κομματια,εν ετει 1986 περιοδικο αφιερωμενο στην Ρομποτικη,2012 δεν υπαρχει κανενα.


Αν το ελεγες το ΄86 θα σου ελεγα οτι το '12 το συγκεκριμενο περιοδικο θα στο εφερνε Ρομποτ!
 
Πρέπει νομίζω να έχω αναφέρει και αλλού ότι ούτε καν το θυμάμαι σαν περιοδικό.... :(

Κατέβασα ήδη τα 2 πρώτα & τα κουτσο-διαβάζω (το κακό του να προσπαθείς να τα κάνεις όλα ταυτόχρονα! ;) ).

Εννοείται πως κατεβαίνει και αυτό!

Ευχαριστούμε τον sv2dfu για τον κόπο του!
 
Ευχαριστούμε παίδες!
 
Mπράβο και πάλι στον sv2dfu για την συνεχιζόμενη προσπάθεια. :thumbup:
 
Περιοδικό που ακόμα και σήμερα θα χαρακτηριζόταν "μπροστά από την εποχή του"!

Ευχαριστούμε!
 
Να ειστε καλα ολοι σας, ευχαριστω και εγω. Συγγνωμη που αργησα να μπω στη συζητηση, ημουν εκτος για λιγες μερες.

Το project αυτο ηταν μια προσωπικη υποσχεση δικη μου καταρχας, αλλα περισσοτερη χαρα μου εδωσε οτι μπορεσα να το μοιραστω με τοσους καλους φιλους!

Ταξιδευω καθε φορα που ξεφυλλιζω αυτα τα τευχη, ξαναγινομαι νεος, ρομαντικος, ονειροπολος. Καμια φορα, παω για καφε μονος εδω που μενω, παιρνω ενα μαζι μου, στην τυχη, καθομαι και ξεφυλλιζω. Φανταστειτε κανα πιτσιρικα να παιρνει ματι και να μενει..με το pad στο χερι!!.. 'μα τι ειναι αυτο το AIM-65'??..

Ε, ρε πλακες.. Σας εχει τυχει κατι τετοιο?

Καλο βραδυ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να 'σαι καλά φιλαράκο για τον κόπο που έκανες!! Δεν είχε τύχει να τα πετύχω αυτά τα περιοδικά πουθενά, αλλά φαίνεται να έχουν ενδιαφέρον υλικό!! Σ' ευχαριστώ και πάλι!!
 
Δεν το είχα πετύχει ποτέ αυτό το περιοδικό πολύ προχωρημένο για την εποχή του. Ευχαριστώ
 
Πίσω
Μπλουζα