Harmony Cart pre-order list!!!!!

SuperSuperCharger :)

Χορηγος


Phil_vr
;)
 
ε μα..αφού δεν έχετε μυαλό...τόσους μήνες έχω κάνει το thread...

ψηλέ σου πουλάω έναν κροκόδειλο αν θες...χχεχεχε
 
καναγιες!!!!δεν βριζω το ελεγε ο θλιμενος μπουφος!!!!!
 
Εγω τον κροκόδειλό μου δεν τον πουλάω δεν πα να είναι 1000 φορές καλύτερο το Harmony.

To Krokodile είναι ήδη συλλεκτικό και λόγο σπανιότητας.
 
gtsamour είπε:
Εγω τον κροκόδειλό μου δεν τον πουλάω δεν πα να είναι 1000 φορές καλύτερο το Harmony. To Krokodile είναι ήδη συλλεκτικό και λόγο σπανιότητας.
Εννοείται αυτό Γιώργο...

σιγά μην πουλήσω τον κροκόδειλο...

Άσε που καλύτερο δεν είναι ακόμα το Χαρμονι...

Έχει κάποιες ασυμβατότητες....οι οποίες θα διορθωθούν κάποια στιγμή λογικά...

αλλά ότι και να λέμε δεν θα γίνει ποτέ Κροκόδειλος

Το Krokodile είναι και θα παραμείνει το καλύτερο και πιο σπάνιο cart για 2600 ;)
 
Plink είπε:
Εννοείται αυτό Γιώργο...σιγά μην πουλήσω τον κροκόδειλο...

Άσε που καλύτερο δεν είναι ακόμα το Χαρμονι...

Έχει κάποιες ασυμβατότητες....οι οποίες θα διορθωθούν κάποια στιγμή λογικά...

αλλά ότι και να λέμε δεν θα γίνει ποτέ Κροκόδειλος

Το Krokodile είναι και θα παραμείνει το καλύτερο και πιο σπάνιο cart για 2600 ;)
To krok εχει και το καλο οτι δουλευει και με μονταρισμενο Flashback2 (εστω και χωρις μενου)..
 
Plink είπε:
Εννοείται αυτό Γιώργο...σιγά μην πουλήσω τον κροκόδειλο...

Άσε που καλύτερο δεν είναι ακόμα το Χαρμονι...

Έχει κάποιες ασυμβατότητες....οι οποίες θα διορθωθούν κάποια στιγμή λογικά...

αλλά ότι και να λέμε δεν θα γίνει ποτέ Κροκόδειλος

Το Krokodile είναι και θα παραμείνει το καλύτερο και πιο σπάνιο cart για 2600 ;)
Πως θα διορθωθεί στο μέλλον? Παίρνει firmware ή θα βγάλουν κανένα βελτιωμένο και όσοι είχαν πάρει το πρώτο θα τραβάνε..... τα μαλλιά τους :)

Το μόνο άσχημο ας πούμε του κροκόδειλου είναι ότι θέλει σειριακή....
 
χωρίς σχόλια :)

picture.php


μόλις βρω χρόνο να το δοκιμάσω θα γράψω εντυπώσεις ;)
 
ηρθε και εμενα ... το δοκιμαζω τωρα..
 
simonkey είπε:
ηρθε και εμενα ... το δοκιμαζω τωρα..
ακόμα το δοκιμάζεις βρεεεεεε...άιντε πες μας εντυπώσεις...

εμένα το μονταρισμένο μου ατάρι δυστυχώς απεβίωσε πριν το live στη Ρώμη...τώρα πρέπει να συνδέω καλώδια κεραίας κλπ..οπότε μάλλον θα το δοκιμάσω αύριο ;)

Για πες εντυπώσεις?

Το φόρτωσες εύκολα?

Τα παίζει όλα όπως λένε απροβλημάτιστα??

Σε ταλαιπώρησε σε κάτι??
 
Plink είπε:
χωρίς σχόλια :)
picture.php


μόλις βρω χρόνο να το δοκιμάσω θα γράψω εντυπώσεις ;)
καλα ρε! 3 πηρες; εμενα ακομα να μου στειλουν email να πληρωσω... μηπως πηρες τα 3 τελευταια;
 
xaxaxa

και σκέψου άργησα πααααρα πολύ να τον πληρώσω επειδή έλειπα ...

ήμουν ρε μέσα στους πρώτους 10 που έκαναν το preorder...

αλλά μην ανησυχείς..ακόμα και να τελειώσει αυτή η παρτίδα χωρίς να προλάβεις να πάρεις...ο τύπος έχει πει ότι θα συνεχίσει να το βγάζει όσο υπάρχει ζήτηση....

Ethaniel είπε:
καλα ρε! 3 πηρες; εμενα ακομα να μου στειλουν email να πληρωσω... μηπως πηρες τα 3 τελευταια;
 
ολα αψογα! φορτωσα ολα τα bin απο stella και εφτιαξα 4 φακελους για να διαβαζεται πιο ευκολα η καρτουλα αφου την φορμαρισα οπως λενε οι οδηγιες σε fat 32 ,ολα οκ

αψογα θα παρω και δευτερο για ρεζερβα ..επιτελους Atari !!!

το δοκιμασα σε ολα τα Atari μου...
 
simonkey είπε:
ολα αψογα! φορτωσα ολα τα bin απο stella και εφτιαξα 4 φακελους για να διαβαζεται πιο ευκολα η καρτουλα αφου την φορμαρισα οπως λενε οι οδηγιες σε fat 32 ,ολα οκ αψογα θα παρω και δευτερο για ρεζερβα ..επιτελους Atari !!!

το δοκιμασα σε ολα τα Atari μου...
Tέεεεελεια!!!

Είναι σίγουρα απόλαυση φίλε, και εγώ είχα παρανοήσει όταν είχα πρωτοπάρει τον κροκόδειλο....

φοβερό συναίσθημα να μπορείς με ένα καρτ να φορτώσεις ένα σωρό παιχνίδια που πιθανότατα να μην μπορούσες να αποκτήσεις ποτέ με ευκολία ;)

Σκέφτομαι και εγώ να πάρω ένα δεύτερο για καβάτζα...(δυστυχως τα έξτρα που φαίνονται στη φωτό δεν είναι δικά μου...αν και σκέφτομαι να μην τα δώσω εκεί που τα έχω υποσχεθεί χεχεχε)
 
Plink είπε:
Tέεεεελεια!!!Είναι σίγουρα απόλαυση φίλε, και εγώ είχα παρανοήσει όταν είχα πρωτοπάρει τον κροκόδειλο....

φοβερό συναίσθημα να μπορείς με ένα καρτ να φορτώσεις ένα σωρό παιχνίδια που πιθανότατα να μην μπορούσες να αποκτήσεις ποτέ με ευκολία ;)

Σκέφτομαι και εγώ να πάρω ένα δεύτερο για καβάτζα...(δυστυχως τα έξτρα που φαίνονται στη φωτό δεν είναι δικά μου...αν και σκέφτομαι να μην τα δώσω εκεί που τα έχω υποσχεθεί χεχεχε)
Πάντως αν θέλεις να σπρώξεις κανένα το θέλω :)
 
Δε χάνεις ευκαιρία ρε μπαγάσα! Μονο που σε προλάβαν άλλοι... :D
 
Ο τύπος εστειλε μαιλ. Υπάρχουν κι άλλα προς πώληση. Προλαβετε!!!
 
Nαι μου ήρθε και εμένα mail να πληρώσω αλλά το σκέφτομαι....
 
εγω παω και για 2ο για ρεζερβα.
 
Τελικά το πλήρωσα το μαραφέτι, μάλλον θα το έχω λίγο μετά τα χριστούγεννα. Ελπίζω να είναι καλό (για το καλό σας :D )
 
Πίσω
Μπλουζα