Heavy Rain (Θα ρίξει καρεκλοπόδαρα)...

DINO

Expert
Joined
3 Αύγ 2007
Μηνύματα
8.332
Αντιδράσεις
1.193
picture.php

Ένας μανιακός δολοφόνος...

Ένας αρχιτέκτονας που προσπαθεί να βρει τον δεύτερο γιό του...

Μια δημοσιογράφος που πάσχει από αϋπνίες...

Ένας αδέξιος ιδιωτικός ντετεκτιβ...

Ένας ιδιόρρυθμος ερευνητής του FBI...

Ένα παιχνίδι... εμπειρία...

HEAVY RAIN INTRO

 
Κατεβασα το ντεμο σημερα και μπορω να πω οτι το παιχνιδι εχει ωραια γραφικα και gameplay . Ενα Farenheit επομενης γενιας ^^ Εν αναμονη μεχρι τις 26 Φεβρουαριου! ^^
 
Couldn't have said it better, I mean...

Εννοώ οτι το θέσατε πολύ σωστά!!!!!!! 8)
 
Φαίνεται για πολύ καλό παιχνίδι ... με βλέπω να το πέρνω οταν βγεί ( και η λίστα μου με τα παιχνίδια που θέλω να πάρω στο PS3 δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλη :p )
 
Eπαιξα και εγω λιγο το demo ,ενδιαφερουσα γραφικα,πρωτοποριακος τροπος ελενχου,ενοχλητικος για εμενα, κουναγα κανα 2λεπτο πανω κατω το κοντρολι για να παρει το σπρει ασθματος και δεν ηξερα οτι επρεπε να κραταω το stiq οριζοντια και οχι καθετα.

Whatever....

Μου φανηκε και αργο στην πλοκη ,αλλα φταιω εγω που δεν μου αρεσουν οι ταινιες νουαρ αλλα δρασης ,ασε που δεν εχω τον χρονο και την υπομονη πλεον,το sprite το θελω να τρεχει στυλ uncharted και οχι να περπατα.

.

.

.

..

Α exclusive το ειπαμε;
 
Το EDGE εδρασε ως Sony πρακτορας στη διαρκεια του Ευρωπαικου Saturn launch.

Μετα δεν ειχε καποια εμπαθεια και συνεχιζω να το θεωρω ως το μονο σοβαρο εντυπο περι συγχρονου gaming με εξειρεση αυτη τη χοντρη κουτσουκελα.

Και να θελουμε να μιλησουμε για τοτε, εφταιγε ομοιως και το μονιμα κοιμισμενο Sega Europe. Επρεπε να ειχαν προβλεψει την κινηση της Sony προς τον τυπο. Ειχαν ακομη λεφτα...
 
Aardvark είπε:
Μου φανηκε και αργο στην πλοκη ,αλλα φταιω εγω που δεν μου αρεσουν οι ταινιες νουαρ αλλα δρασης ,ασε που δεν εχω τον χρονο και την υπομονη πλεον,το sprite το θελω να τρεχει στυλ uncharted και οχι να περπατα.

...and while the story takes a bit too long to really start — as you’ll be doing mundane things like brushing your teeth and other nonsense — when you’re past Act 1, you’ll in for quite a ride.
Είναι αργό στην αρχή, αλλά μόλις αρχίσει να ξεδιπλώνεται η ιστορία, γίνεται καλύτερο...
 
dr_slump είπε:
Το EDGE σκότωσε τη Sega.

Wally είπε:
Το EDGE εδρασε ως Sony πρακτορας στη διαρκεια του Ευρωπαικου Saturn launch.
Βρε...Σεγκαμμένοι :D που τα είδατε αυτά; Πρώτον: Το Edge δεν είχε τόση απήχηση στο κοινό, όσο νομίζετε, ώστε να έχει τόσο σημασία το τι έλεγε και τι έκανε. Ήταν πολύ "ελιτίστικο" για να πετύχει πολύ υψηλές κυκλοφορίες. Δεύτερον: Που είδατε αυτόν τον "βρώμικο πόλεμο" κατά της Sega; Αν έχετε τα παλιά τεύχη, βγάλτε τα και ξαναδιαβάστε τα. Δείτε και τα εγκωμιαστικά reviews για πολλά παιχνίδια της Sega για το Saturn. Και φυσικά επειδή το Edge έλεγε τη γνώμη του, με την οποία μπορεί να μην συμφωνείτε, δεν σημαίνει ότι υπάρχει "συνωμοσία". Έλεος! :) Δεν θεωρούνταν τυχαία το πιο έγκυρο περιοδικό του χώρου (τώρα δεν παρακολουθώ και δεν ξέρω τι γίνεται).

Και βέβαια είναι πολύ βολικό όταν το Edge "χτυπάει" την Sega να το θάβουμε, αλλά όταν βάζει μια όχι και τόσο υψηλή βαθμολογία για PS3 exclusive να λέμε ότι είναι έγκυρο.
 
Leon είπε:
Βρε...Σεγκαμμένοι :D που τα είδατε αυτά; Πρώτον: Το Edge δεν είχε τόση απήχηση στο κοινό, όσο νομίζετε, ώστε να έχει τόσο σημασία το τι έλεγε και τι έκανε. Ήταν πολύ "ελιτίστικο" για να πετύχει πολύ υψηλές κυκλοφορίες. Δεύτερον: Που είδατε αυτόν τον "βρώμικο πόλεμο" κατά της Sega; Αν έχετε τα παλιά τεύχη, βγάλτε τα και ξαναδιαβάστε τα. Δείτε και τα εγκωμιαστικά reviews για πολλά παιχνίδια της Sega για το Saturn. Και φυσικά επειδή το Edge έλεγε τη γνώμη του, με την οποία μπορεί να μην συμφωνείτε, δεν σημαίνει ότι υπάρχει "συνωμοσία". Έλεος! :) Δεν θεωρούνταν τυχαία το πιο έγκυρο περιοδικό του χώρου (τώρα δεν παρακολουθώ και δεν ξέρω τι γίνεται).
Και βέβαια είναι πολύ βολικό όταν το Edge "χτυπάει" την Sega να το θάβουμε, αλλά όταν βάζει μια όχι και τόσο υψηλή βαθμολογία για PS3 exclusive να λέμε ότι είναι έγκυρο.
Πως συμβαινει παντα σχεδον σε ολα τα θεματα να αναφερετε Sega σε οτιδηποτε! :D Thats mean BRAIN DAMAGE! :D
 
@Leon αρκει καποιος να διαβασει το review του Deep Fear. Ειναι απολυτα ενδεικτικο της καταστασης τοτε...
 
Wally είπε:
@Leon αρκει καποιος να διαβασει το review του Deep Fear. Ειναι απολυτα ενδεικτικο της καταστασης τοτε...
Wally το θυμασαι ε? ^^ Και ηθελα να το ξαναδω κιολας.
 
Πίσω
Μπλουζα