Horror Quiz

Την ταινία εξορκιστής την είχα βρει βαρετή. Την ταινία το αυτό μου άρεσε περισσότερο η πρώτη ταινία. Αυτή με την καλόγρια μου φαίνεται σχεδόν κωμωδία. Το Ring είναι η μοναδική ταινία που δεν μπορούσα να δω την οθόνη του σινεμά για κάποιο λόγο. Ενώ έχω δει άπειρες φανταστικές φρικαλεότητες μακράν πιο τρομακτικές, που λίγοι άνθρωποι μπορούν να δουν.
 
Εξορκιστης και βαρετός δεν γίνεται εκτός αν την δείς για πρώτη φορά το 2020 και είσαι 20, λολ.
Εγώ πάντως το ΙΤ δεν το βρήκα ποτέ ενδιαφέρον και τρομακτικό.
Αντιθέτως μου άρεσαν αρκετά τα θριλερακια του James wan incidious και το conjuring που είναι η καλόγρια.
Ατμόσφαιρα όπως παλιά και τα δύο.
 
Tην ταινία ο εξορκιστής την είχα δει γύρω στα 15. Βαρετή την είχα βρει και δεν με είχε τρομάξει. Τι να με τρωμάξει δηλαδή αφού μέχρι τότε είχα δει hellraiser και τις πιο μακάβριες ταινίες του Fulci.
 
Ούτε την εικόνα με το κοριτσάκι από τον Εξορκιστή δεν μπορώ να κοιτάξω στην ηλικία που είμαι. Ανάθεμα το κ@#$2έργο.
 
Ποια ταινία να ναι αυτή αραγε; Η λαμψη; κάτι θυμιζει.
GBxce5-WwAAlyva.jpegGBxce58WwAAPqR_.jpeg
 
Την ταινία εξορκιστής την είχα βρει βαρετή. Την ταινία το αυτό μου άρεσε περισσότερο η πρώτη ταινία. Αυτή με την καλόγρια μου φαίνεται σχεδόν κωμωδία. Το Ring είναι η μοναδική ταινία που δεν μπορούσα να δω την οθόνη του σινεμά για κάποιο λόγο. Ενώ έχω δει άπειρες φανταστικές φρικαλεότητες μακράν πιο τρομακτικές, που λίγοι άνθρωποι μπορούν να δουν.
Δηλ.το ring σου βάλε τα γυαλιά :cool:
 
Κουιζ: τι κοινό έχουν αυτές οι δύο ταινίες;
GBpHJubWYAAjtD-.jpegGBpHBDwWUAAbZEB.png
 
Τι κοινό έχουν όλες οι παρακάτω κυριες
F_kuxoMWQAAUWTD~2.jpeg
 
  • Like
Reactions: RIO
Πίσω
Μπλουζα