Horror Quiz

Κουιζακι :ποια ταινια τρομου ο κινγκ δεν αντεξε ποτε να δει ολη ποτε ομως ενω εχει δει παρα πολλες;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xαχα! Αυτο μου θυμιζει μια δικη μου περιπτωση. Οταν ημουν 11 ετων ειχα αρχισει και εγραφα διαφορες ιστοριες και διηγηματα. Θριλερ και αισθηματικα. Τα αισθηματικα ηταν ας πουμε καλουτσικα, τα θριλερ ηταν σαχλαμαρες σπανιες, αλλα εγω με ενα απο αυτα την επαθα.
Το εγραψα και μολις το ολοκληρωσα το διαβασα και κατατρομαξα. Τοσο πολυ, που το πρωτο εκεινο βραδυ το σκεφτομουν και δεν μπορουσα να κοιμηθω. Τα παθαινουμε φαινεται κατι τετοια εμεις τα μεγαλα ταλεντα...:p
 
Ξαχα! Αυτο μου θυμιζει μια δικη μου περιπτωση. Οταν ημουν 11 ετων ειχα αρχισει και εγγραφα διαφορες ιστοριες και διηγηματα. Θριλερ και αισθηματικα. Τα αισθηματικα ηταν ας πουμε καλουτσικα, τα θριλερ ηταν σαχλαμαρες σπανιες, αλλα εγω με ενα απο αυτα την επαθα.
Το εγραψα και μολις το ολοκληρωσα το διαβασα και κατατρομαξα. Τοσο πολυ, που το πρωτο εκεινο βραδυ το σκεφτομουν και δεν μπορουσα να κοιμηθω. Τα παθαινουμε φαινεται κατι τετοια εμεις τα μεγαλα ταλεντα...:Π
Τα μεγάλα πνεύματα συναντιουνται, εσύ και ο βασιλιάς του τρόμου. Τώρα τι βασιλιάς του τρόμου είναι που και γω το Blair with project το μισοειδα
 
Πρώτη επάνω αριστερά The shining, δίπλα ΙΤ remake, μετά Green mile, μετά Carrie remake, μετά Room 1408. Από την κάτω σειρά μόνο την μεσαία εικόνα αναγνωρίζω που είναι το The shining. Δεν είμαι σίγουρος αν η τελευταία εικόνα είναι από το remake του The shining.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πρώτη επάνω αριστερά The shining, δίπλα ΙΤ remake, μετά Green mile, μετά Carrie remake, μετά Room 1408. Από την κάτω σειρά μόνο την μεσαί εικόνα αναγνωρίζω που είναι το The shining. Δεν είμαι σίγουρος αν η τελευταία εικόνα είναι από το remake του The shining.
Ναι από το ριμέικ είναι του shining, έχει και το μιζερι μεσα και το πράσινο μιλι. Κάτω από το it , ποια ταινία να ναι;
 
2η σειρά, πρώτη photo από τα αριστερά “The Shawshank Redemption”.

2η σειρά, μεσαία photo “Misery”.
 
Πίσω
Μπλουζα