Indy is Back (Staff of kings)

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.886
Αντιδράσεις
3.881
Tελευταια νεα ηταν οτι ακυρωθηκε μεχρι που χτες βγηκε το παρακατω τρειλερ για το WII και ελπιζουμε για τις αλλες κονσολες. :(

Πολυ καλο φαινετε.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα κυυκλοφορησει και για PS2 και για psp και θα εχει unlockable το "Fate of Atlantis".

Great news indeed. :)
 
Οχι μονο μπορεις να παιξεις σαν Ιντυ αλλα και σαν Χαν Σολο.

Geek Alert......

Mονο ο Chewbaka λειπει.

Σε Ps2 ,WII ,psp,DS.....

17524.jpg


Exclusive Footage
 
Την επαιξε κανεις την PS2 εκδοση,αξιζει τον κοπο;

Ως γνωστο οι next gen εκδοσεις ακυρωθηκαν και πηραμε τα ........ μπλοκυ γραφικα.

Να τι χασαμε....

Κλικ λινκ για πολλα περισσοτερα.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fF0Zf6Mrvu0&feature=player_embedded]YouTube - Indiana Jones and the Staff of Kings [Xbox 360 / PS3 - Cancelled] - Cutscene

Indiana Jones and the Staff of Kings
 
Tο επαιξα στο PS2 για μενα ειναι το καλυτερο Indy game που εχει βγει για PS2 εχει πολλες σκηνες που θυμιζουν την τριλογια,πολυ ομορφα cutscenes που δενουν με το παιχνιδι,και το ωραιο που εχουν κανει οτι μπορεις να αξιοποιησεις πραγματα του χωρου για να αντιμετωπισεις τους εχθρους εκτος απο το μαστιγιο.

screenshot10.jpg


screenshot16.jpg


screenshot21.jpg
 
Ναι ε ....Χαιρομαι που ακουω καλα λογια,τα ρεβιους που διαβαζω με εχουν απογοητευσει.

Κατι τα γραφικα κατι που δεν βγηκε Next Gen με την Euphoria engine....

Τεσπα θα το παρω ,ετσι και αλλιως Ιντυ ειναι ,ποσο κακο να ειναι.

Lucas =Εγγυηση.
 
Aardvark είπε:
Ναι ε ....Χαιρομαι που ακουω καλα λογια,τα ρεβιους που διαβαζω με εχουν απογοητευσει.Κατι τα γραφικα κατι που δεν βγηκε Next Gen με την Euphoria engine....

Τεσπα θα το παρω ,ετσι και αλλιως Ιντυ ειναι ,ποσο κακο να ειναι.

Lucas =Εγγυηση.
Εχω κοψει να εμπιστευομαι τα reviews τελευταια, ειδικα οταν βλεπεις σε μερικα sites το Sims 3,η το empire total war (το πιο βαρετο παιχνιδι) με την καλυτερη βαθμολογια.

Εχω δει γενικα τα reviews για ps2 στα καλα sites ειναι απαραδεκτα,δυο λεξεις,κανενα screenshot,μονο φωτο του εξωφυλλου,και ημερομηνια κυκλοφοριας.

Π.χ. στο τελευταιο call of duty 5 στο PS2 ολο το παιχνιδι ειναι διαφορετικο σε σχεση με της αλλες εκδοσεις,ολες οι αποστολες ειναι στο Pacific οπου πολεμας τους ιαπωνες, και τελειωνει στο καστρο του αυτοκρατορα της ιαπωνιας που το καταλαμβανεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To επαιξα και εγω λιγο σε psp!!

Mου αρεσει που ως τωρα ειναι onrails ,που χρονος για ψαξιμο.
 
Το eshop το ειχε προσφορα 10 ευρω για PS2 στο crazy sundays και το πηρα!
 
To Πηρα και εγω και τα γραφικα του ειναι Blocky as hell ,τουλαχιστον στο psp εχει ενα layer που καλυπτει τα pixels στο ps2 βλεπεις τετραγωνα.

Και η καμερα πολυ αποτομη την βρηκα.

Μου αρεσε το linear του gameplay δεν χρειαζεται να ψαχνεις και πολυ,το στορυ και οι τοποθεσιες very Indiana like ,κριμα που δεν ειχε και το Fate of Atlantis μεσα οπως η Wii εκδοση.

Σε Next Gen κονσολες θα ηταν αψογο δεςτε βιντεο παραπανω.
 
Εγώ είχα μείνει μακριά πιστεύωντας ότι είναι άλλο ένα cash cow αλλά έτσι όπως τα λέτε ίσως το πάρω για Wii αν το βρώ σε συμφέρουσα τιμή.
 
Πίσω
Μπλουζα