Invaders from Mars (1986)

filmmusic

RetroMaNiaC
Joined
20 Ιουν 2010
Μηνύματα
628
Αντιδράσεις
130
δεν ξέρω αν κάποιος την έχει δει αυτή, αλλά θυμάμαι που με είχε τρομάξει και την έβλεπα με μεγάλη αγωνία!

[edit] dead picture [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν και φαν των scifi ταινιων αυτη μου ξεφυγε,θα κοιταξω να την βρω να την δω.
 
Και γω το είχα δει με πολλή μεγάλη αγωνία! Ειδικά οι σκηνές που δεν ξέραν ποιοι είναι άνθρωποι και ποιοί εξωγήινοι. Είχε πολλές στιγμές που ηταν τρομακτικές για παιδί...
 
Nαι και εμενα κατα παραξενο τροπο μου ειχε και εχει ξεφυγει,μπας και δεν ειχε ερθει σε vhs;

Τα κυνηγαγα κατι τετοια εκεινη την εποχη,remake ,alliens και grotesque εφε!!
 
Την είχα δει στο σινεμα (θερινό). Για χρόνια μου είχε καρφωθεί η σκηνή με το τρύπημα της τεράστιας βελόνας σε όποιο άνθρωπο απήγαγαν.
 
[EDITED: περι copyrighted υλικου]
 
είναι remake παλιότερης ταινίας
 
και εγω την ειχα δει μικρος(87-88 περιπου σε vhs) και τα χα χρειαστει και την ξανειδα προσφατα...
 
Αναζήτηση τίτλου ταινίας: Invaders from Mars (1986)

Καλησπέρα, καταρχήν συγχαρητήρια για το φορουμ μας θυμίζετε πολλά.

Λοιπόν ψάχνω μια ταινία παλιά, το μόνο που θυμάμαι είναι μια σκηνή η οποία μου φαίνεται είναι και το τέλος της ταινίας. Είναι μέσα (νομίζω) σε μια σπηλιά ένας άντρας ο οποίος είχε στο στόμα του έναν βάτραχο ζωντανό (τον έτρωγε κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι) και έβγαινε απτη σπηλιά και μου φαίνεται είχε και ένα τραπέζι μέσα. Σορυ αλλά δεν θυμάμαι τίποτε άλλο, απλά σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ κάτι άλλο και δεν μπορώ. Αν ξέρει κανεις τον τίτλο παρακαλώ να με βοηθήσει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Ταινία με σκηνή όπου κάποιος ( γυναίκα όμως), τρώει ζωντανό έναν βάτραχο υπάρχει στο Invaders from Mars (1986) . Eίχε και σπηλιά αν θυμάμαι καλά. Μήπως λες αυτό;
 
Παίζει θα το τσεκάρω μακάρι να ναι αυτό. Σευχαριστώ πάρα πολύ. Έχω πάρα πολλά χρόνια που το χω δει!

Αυτή είναι!!!!!!!! Σευχαριστώ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα