Jiggery Pokery (1994)

manosun

RetroWannaBe
Joined
30 Ιουν 2010
Μηνύματα
69
Αντιδράσεις
10
Γεια και χαρά!!

Εδώ και καιρό, αναζητώ την ταινία Jiggery Pokery , με τον ηθοποιό Jaye Davidson που έπαιζε στο 'The crying game'.

Η σελίδα στο Imdb είναι:

http://www.imdb.com/title/tt0179250/

και εδώ είναι ένα βιντεάκι στο youtube...

[video=youtube;ldZ4bog-lEg]


Γενικά την έχω ψάξει σε ό,τι βιντεοκλαμπ ξέρω και στο amazon , κ δεν την έχω βρει πουθενά..

Οπότε ζητάω τη βοήθεια του Forum...

Ξέρει κανείς αν μπορεί να βρεθεί η συγκεκριμένη ταινία οπουδήποτε, είτε σε VHS είτε σε dvd??.. κάποιος να την πουλάει ίσως?.. θα δωθεί μεγάλη αμοιβή για την εύρεσή της!!! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτο ομως μοιαζει περισσοτερο με Αγγελια ζητησης.
 
το χα πετυχει στο bluesky μια φορα θυμηθηκα τον τυπο που παιζει
 
Paspartoo είπε:
Αυτο ομως μοιαζει περισσοτερο με Αγγελια ζητησης.
Χμμ.. όντως, θυμιζει αγγελία και ζητώ συγνώμη απ τους διαχειριστές του forum, όμως ίσως προκύψουν χρήσιμες πληροφορίες και για άλλα μέλη σε ο,τι αφορά διάφορα βιντεοκλαμπ με retro υλικό, ή (νόμιμους) τρόπους εύρεσης 'δυσκολων' ταινιών όπως η συγκεκριμένη κ ίσως να αξίζει τον κόπο σαν θέμα... ελπίζω να μη δημιούργησα κάποιο πρόβλημα..

θανος είπε:
το χα πετυχει στο bluesky μια φορα θυμηθηκα τον τυπο που παιζει
Φίλε Θάνο, να φανταστώ ότι το bluesky είναι κάποιο ιδιωτικό τηλεοπτικό κανάλι στην Αθήνα? (λέω μήπως είναι βιντεοκλάμπ...)

Θυμάσαι πότε περίπου την είχες πετύχει την ταινία?
 
bluesky ειναι ιδιωτικο καναλι στην αθηνα πρεπει να ταν το 97-98 εκεινη την περιοδο το βραδυ εβαζε κατι τετοιες ταινιες αλλα μετα σταματησε δεν ξερω αν θα μπορουν να σε βοηθησουν να την βρεις
 
Πίσω
Μπλουζα