Jordy Lemoine

Ο Jordy θυμάμαι ότι ήθελε να παίξει με ένα εντυπωσιακό φορτηγό-παιχνίδι που του είχαν στο πλατό και η μητέρα του, του έλεγε επίμονα «αφού τραγουδήσεις».

O καημενούλης, κυριολεκτικά το ζούσε το τραγούδι του:

C'est dur dur d'etre bebe... Fais comme ci, fais comme ca...

a-brief-history-of-jordy-frances-greatest-baby-ra-1-13053-1359415940-9_big.jpg
 
Ο Jordy θυμάμαι ότι ήθελε να παίξει με ένα εντυπωσιακό φορτηγό-παιχνίδι που του είχαν στο πλατό και η μητέρα του, του έλεγε επίμονα «αφού τραγουδήσεις».

O καημενούλης, κυριολεκτικά το ζούσε το τραγούδι του:

C'est dur dur d'etre bebe... Fais comme ci, fais comme ca...

a-brief-history-of-jordy-frances-greatest-baby-ra-1-13053-1359415940-9_big.jpg
 

1@NIOBH[/USER]

Aναφερεσαι σε εκπομπή της ελληνικής (βλ. ciao antenna με τη Ρουλα Κορομηλά) ή της γαλλικής τηλεόρασης Νιοβη;

 

@1@BETTY BOOP[/USER] Στο Ciao ant1 της Κορομηλά.

Τον θυμάμαι τον Jordy που είχε πιάσει το φορτηγάκι και δεν ήθελε να το αφήσει και έλεγε με παράπονο "Je veux jouer aver le camion". Επειδή η μητέρα του δυσκολευόταν να τον πείσει να τραγουδήσει, έχω την εντύπωση ότι η Κορομηλά του είπε πως μετά το τραγούδι θα του το χαρίσει!

 
BETTY BOOP Στο Ciao ant1 της Κορομηλά.

Τον θυμάμαι τον Jordy που είχε πιάσει το φορτηγάκι και δεν ήθελε να το αφήσει και έλεγε επίμονα "Je veux jouer avec le camion". Επειδή η μητέρα του δυσκολευόταν να τον πείσει να τραγουδήσει, έχω την εντύπωση ότι η Κορομηλά του είπε πως μετά το τραγούδι θα του το χαρίσει!
 



1@BETTY BOOP[/USER] Στο Ciao ant1 της Κορομηλά.

Τον θυμάμαι τον Jordy που είχε πιάσει το φορτηγάκι και δεν ήθελε να το αφήσει, και έλεγε επίμονα "Je veux jouer avec le camion". Επειδή η μητέρα του δυσκολευόταν να τον πείσει να τραγουδήσει, έχω την εντύπωση ότι η Κορομηλά του είπε πως μετά το τραγούδι θα του το χαρίσει!

 

Η 1@katerinak[/USER] σε προηγούμενο ποστ έχει βάλει ένα μικρο απόσπασμα με τον Jordy απο την εκπομπή Ciao ΑΝΤ1.

katerinak είπε:
βρεθηκε το βιντεο με το Jordy στην εκπομπη ciaο ANT1 με την Κορομηλα.

 
στο post 11 η κυρια που μιλα γαλλικα στο μικρο jordy, μεταφραζοντας αυτα που ειπε η Ρουλα Κορομηλά, ειναι η μαμα του; Οπως φαινεται στο πλανο ειναι και σε ενδιαφερουσα η κυρια...

αλλο ενα αποσπασμα απο την εκπομπή ciao antenna


παντως κι εμενα μου εκανε εντυπωση το γεγονος οτι ενα τοσο μικρο παιδι τραγουδουσε στην ηλικα των 4 χρονων μπροστα σε πληθος κοσμου...μετα αντιληφθηκα το ''στημενο'' της υποθεσης και την εκμεταλλευση του μικρου παιδιου και μαλιστα απο τους ιδιους τους γονεις του... :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα