JOURNEY Custom Figure

Μπράβο, πολύ καλή η φιγούρα και ακόμα καλύτερη η ανταλλαγή mails με gamecompany. To gaming community στα καλύτερά του ;)
 
Το παιχνίδι ούτε και γω το έχω παίξει και μπορεί να μην έχει κάτι το ιδιαίτερο αυτή η "ανώνυμη" φιγούρα (χέρια, όπλα να κρατάει, πτυχώσεις στα ρούχα κλπ) αλλά την έχω λατρέψει!

Εμείς σε ευχαριστούμε Fred τα project που μοιράζεσαι μαζί μας :)
 
Και εγω δεν γνωριζω το παιχνιδι,αλλα εχεις κανει εξαιρετικη δουλεια!!!
 
Πολλά μπράβο Fred! Πραγματικά πανέμορφη η φιγούρα σου και καταφέρνει να αναπαραγάγει την τεχνοτροπία του παιχνιδιού. Αφού άρεσε και στην εταιρεία ανάπτυξης του παιχνιδιού πρέπει να είσαι διπλά χαρούμενος. Σίγουρα θα υπάρχει στο μυαλό σου κάποια ιδέα για μελλοντικά projects.
 
Μπράβο φίλε! Καταπληκτική η φιγούρα σου! Μου άρεσε και η τεκμηρίωση σου, πραγματικά το διασκέδασες και μας διασκέδασες και εμάς!

:bow:
 
Fred Madison είπε:
Σταύρο και πάλι σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Να 'σαι καλα!:[

Fred Madison είπε:
Μήπως να γίνει κάποια μόντα σε ένα playmobil για να γίνει ο ήρωας του παιχνιδιού; :)
Ωπα κατσε γιατι σε εχασα....:what:

Να γινει custom με playmobil εννοεις? Η' να κυκλοφορησει η Geobra φιγουρα playmobil με θεμα το παιχνιδι? :confused:
 
Imgema, σε ευχαριστώ. Το ότι όχι μόνο μου απάντησαν αλλά ταυτόχρονα ήταν και τόσο θερμοί με κάνει να τους εκτιμώ ακόμη περισσότερο.

Kambia, αν κάποια στιγμή παίξεις το παιχνίδι θα καταλάβεις πως δε χρειάζεται πολλά πολλά για να σου μεταφέρει συναισθήματα που άλλοι ήρωες με τα

χαρακτηριστικά που αναφέρεις (χέρια,όπλα κλπ) ούτε στα όνειρα των δημιουργών τους... Το γεγονός ότι σου μεταφέρει κάτι χωρίς να έχεις

ιδέα για το παιχνίδι για μένα σημαίνει πολλά μιας και καταλαβαίνω πως επικοινώνησα την αίσθηση που είχα σαν στόχο όταν το έφτιαχνα. :)

angel_grig, ούτε και συ το ξέρεις; Είπαμε καλά και άγια τα ρετρό αλλά υπάρχουν και αριστουργήματα που πατάνε στο σήμερα. Σε ευχαριστώ πολύ.

johnny_salonica, όπως ακριβώς τα λες φίλε μου. Σε ευχαριστώ επίσης.

Ιωάννης1ος, χαίρομαι που σας άρεσε παιδιά...

stayros, να γίνει custom με ήδη υπάρχουσα φιγούρα playmobil εννοώ. Ουσιαστικά ένα κόκκινο playmobil θέλει και δημιουργία του ρούχου... :)
 
Fred Madison είπε:
να γίνει custom με ήδη υπάρχουσα φιγούρα playmobil εννοώ. Ουσιαστικά ένα κόκκινο playmobil θέλει και δημιουργία του ρούχου... :)
Αυτο ειναι κατι που γινεται... :sta2

Kambia: Μιας και εχεις τα υλικα....να προστεθει στα υποψην παρακαλω! :D
 
stayros είπε:
Αυτο ειναι κατι που γινεται... :sta2


Kambia: Μιας και εχεις τα υλικα....να προστεθει στα υποψην παρακαλω! :D
Μάλιστα. Στην To do list και αυτό :D
 
Τρομερη η φιγουρα, ειδικα οι τελευταιες φωτο με το φοντο ειναι απιστευτες!!

Μπραβο Fred γεια στα χερια σου φιλε!
 
Γεια ρε Βασίλη!!!

Και εγώ ανήκω σε αυτός που ούτε το παιχνίδι γνώριζαν και προφανώς ούτε την φιγούρα.

Πάρα πολύ ωραίο το αποτέλεσμα (και οι φωτογραφίες) καθώς και ο τρόπος που παρουσίασες την πορεία της κατασκευής.

Τώρα αυτό που κατάφερες είναι να με βάλεις στην πρίζα για το JOURNEY. Μόλις είδα ένα βιντεάκι παρουσίασης και κατάλαβα ότι είναι σίγουρα ένα παιχνίδι που σε ταξιδεύει με τις εικόνες του αλλά και με την μουσική του.

Πολλά μπράβο για το μεράκι και το πάθος που έχεις σε ότι κάνεις.
 
Ajax87 σε ευχαριστώ φίλε μου.

Γεια σου Σπύρο! Χαίρομαι που σε διαβάζω.

Σε ευχαριστώ πολύ! Τα έχουμε πει από κοντά και καταλαβαινόμαστε.

Να το παίξεις το παιχνίδι οπωσδήποτε!

Ποίημα.
 
Πίσω
Μπλουζα