Kαλό ταξίδι Ultimate Warrior

Deathshadow

RetroAdept
Joined
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
849
Αντιδράσεις
203
Δυστηχως ειναι επισημο....Ποτε δεν ημουν οπαδος του αλλα αυτο δεν εχει καμια απολυτως σημασια.Θα τον θυμαμαι εγω και εκατομμυρια οπαδοι του wrestling σε ολο τον κοσμο για την δυναμικη εισοδο του στα ρινγκ και την εκρηκτικοτητα του.Η τραγικη ειρωνια ειναι πως εφυγε απο τη ζωη λιγο μετα την τελετη εισαγωγης του στο Hall of Fame.Tα λογια ειναι περιττα.

Καλο ταξιδι Ultimate Warrior.

http://thebiglead.com/2014/04/09/the-ultimate-warrior-has-passed-away/

πηγη:The Biglead.com

Eπισημοποιηθηκε και απο wikipedia:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Ultimate_Warrior

 
πωπω...λυπήθηκα πολύ...πρόκειται για την πλέον καλτ μορφή του χώρου μετά τον Χόγκαν και προσωπική αδυναμία μου τότε!

Κρίμα ρε ......όσα φάρμακα πήραν τότε για να "φουσκώσουν" έφεραν και σ' εκείνον τις παρενέργειες που έχουν σκοτώσει τόσους ακόμα από το χώρο!

R.I.P. :cry:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πραγματι, παροτι δεν εβλεπα WWF με ιδιαιτερο ενδιαφερον, τον Warrior τον ειχα δει 1-2 φορες και τον ειχα σταμπάρει γιατι μου φαινοταν πολυ χαρακτηριστικός και "τον πήγαινα".

Μαλιστα ειχα και μια τσίγκινη κασετινα μ' αυτον, δε θυμαμαι απο που (καπου θα την ειχα βρει ή θα μου την ειχαν χαρισει, γιατι αποκλειεται να την ειχα αγορασει :) ) αλλα τη μοστράριζα στο σχολείο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κρίμα, ήμουν φαν του Ulimate Warrior και αντι-Χόγκαν ;) τότε στα λυκειακά χρόνια...
 
Οχι ρε φιλε τωρα πηρα χαμπαρι την ειδηση.Τον πηγαινα και γω με χιλια και ημουνα και καπω αντι-χογκαν οπως ο σωτος πιο πανω.R.I.P τεραστιε warrior:(
 
Και εγώ τον προτιμούσα αντί του Χόγκαν. Από τις πιο χαρακτηριστικές μορφές του WWF. Κρίμα...
 
Κοιταω και ξανακοιταω την ειδηση.....δεν μπορω να το πιστεψω!!!! :eek:

Απο τους αγαπημενους μου παλαιστες...

Αξεχαστες θα μεινουν οι μονομαχιες με τον Χογκαν...

Hulk Hogan vs. Ultimate Warrior: WrestleMania VI - Champion vs. Champion Match






Κριμα....και ηταν και νεοτατος!!!!!!!:sad:

Rest In Peace....Warrior...
rip.gif
"]
rip.gif
[/url]
 
Φοβερη η ομιλια του, μια μερα πριν πεθανει...

No WWE talent becomes a legend on their own. Every man's heart one day beats its final beat. His lungs breathe their final breath. And if what that man did in his life makes the blood pulse through the body of others and makes them believe deeper in something larger than life then his essence, his spirit, will be immortalized. By the story tellers, by the loyalty, by the memory of those who honor him and make the running the man did live forever. You, you, you, you, you, you are the legend makers of Ultimate Warrior. In the back I see many potential legends. Some of them with warrior spirits. And you will do the same for them. You will decide if they lived with the passion and intensity. So much so that you will tell your stories and you will make them legends, as well. I am Ultimate Warrior. You are the Ultimate Warrior fans. And the spirit of the Ultimate Warrior will run forever!
Φοβερος τυπας!
 
Πωπω κριμα.Ηταν ο αγαπημενος μου και ας γουσταρα το Χογκαν...Και τα τελευταια του λογια...
 
Ανατριχιλα

 


[h=1]2014 WWE Hall of Famer Ultimate Warrior [/h]

 


δειτε το
The Wrestler για οποιον δεν τοχει δει,ο roddy piper ειχε δηλωσει οτι ειχε δακρυσει στο τελος της απο το ποσο μεσα ειχε πεσει στην πραγματικη ζωη των παλαιστων.
 
Aardvark είπε:

δειτε το
The Wrestler για οποιον δεν τοχει δει,ο roddy piper ειχε δηλωσει οτι ειχε δακρυσει στο τελος της απο το ποσο μεσα ειχε πεσει στην πραγματικη ζωη των παλαιστων.
Πολυ καλη ταινια συμφωνω!
 
εκατσα και ειδα την wrestlemania την κυριακη σε live streaming και ειλικρινα χαρηκα που ξαναειδα τον warrior στο ring την επομενη μερα ξαναπηγε στο raw και πιστεψα οτι θα τον βαλουν σε καποια ιστορια τελικα δεν προλαβε απλα απιστευτο....http://www.lordofrings.gr/index.php?mid=news_details&newsID=13933&view=wrestling υ.γ. η κουκλα του warrior Με το κορδονι που τραβαγες και μιλαγε ηταν το αγαπημενο μου παιχνιδι οταν ημουν μικρος μακαρι να την ξαναβρισκα καπου [video=youtube;iZvY_IS-1Rc]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν και τωρα πια μου φαινεται εντελως θεατρο...τοτε ηταν απο τους αγαπημενους...

Μολις εμπεινε τρελαινομασταν ολοι...

RIP

Για να τα κανει ολα αυτα το σωμα τους, περναει απο δικο του αγωνα..

(Αφου δεν εμεινε και πανω στη σκηνη παλι καλα)
 
Συγκινητικό tribute στο προχτεσινό Raw, για τον Warrior...

 
Ας αναπαυθεί εν ειρήνη. Κρίμα πολύ νέος. Άξιος αντίπαλος του Χόγκαν.
 
Ajax87 είπε:
Πολυ καλη ταινια συμφωνω!
Όντως, ταινιάρα και η αγαπημένη μου του Αρονόφσκι.

Ασχολείται με ένα καθαρά αμερικανικό θέμα, με εντελώς ευρωπαικό τρόπο και στο τέλος σε φτάνει στο σημείο μέχρι και να ταυτιστείς με τον 60χρονο παλαιστή της υπόθεσης.

RIP στον Ultimate Warrior.
 
Freud είπε:
Όντως, ταινιάρα και η αγαπημένη μου του Αρονόφσκι.Ασχολείται με ένα καθαρά αμερικανικό θέμα, με εντελώς ευρωπαικό τρόπο και στο τέλος σε φτάνει στο σημείο μέχρι και να ταυτιστείς με τον 60χρονο παλαιστή της υπόθεσης.

RIP στον Ultimate Warrior.
Θα συμφωνήσω, εξαιρετική ταινία. Μου θύμισε πολύ το πρώτο Roky, στον τρόπο κινηματογράφησης...
 
Όχι ρε φίλε, τώρα διάβασα την είδηση! Κρίμα πραγματικά. Θυμάμαι πόσο γούσταρα τις μάχες με τον Χόγκαν (η μεγάλη μου αγάπη), όπως επίσης και τις μάχες με τον Undertaker όπου έβαζε τον Warrior μέσα στη κάσα δεμένο με αλυσίδες και αυτός φρίκαρε!!!

Είναι πραγματικά απίστευτο που πέθανε τόσο νέος. Λογικό όμως αφού για να φουσκώσουν τόσο έπαιρναν ένα σωρό φάρμακα... Κρίμα πραγματικά, ήταν μορφή μέσα στο ρίνκ τότε που εμείς μπαίναμε στην εφηβεία!
 
Πίσω
Μπλουζα