Kick off 2 tournament στις 11 Οκτωβρίου

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

gas11

RetroN00b
Joined
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
7
Αντιδράσεις
0
http://ko-gathering.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=15573

Όλοι όσοι ενδιαφέρονται είναι ευπρόσδεκτοι. Για την ενημέρωση σας μόνο να πω ότι θα μας πάρει 6-7 ώρες, ανάλογα με την προσέλευση, όπότε ας είστε προετοιμασμένοι γιατί πάντα παίζουμε όλα τα παιχνίδια. Όλοι.

Ο Άλκης σε αυτό δεν σηκώνει κουβέντα. Και να πω την αλήθεια μου τον βάζω μπροστά για να μην χρειαστεί να κάνω εγώ τον κακό!

Για απορίες, διευκρινήσεις κτλ είμαι στην διάθεση σας.

Α, η πρώτη: Σπίτι μου θα γίνει στον Άγιο Δημήτριο (Ασύρματος για αυτούς που ξέρουν)
 
Τα δύχτια μου πονάνε ακόμα απο την τελευταία φορά...

"Να οργανωθούμε ρε παιδια, εχω φαει οχτώ, δεν εχω ρίξει κανένα..."

Θα το σκεφτώ παντως.
 
gas11 είπε:
Α, η πρώτη: Σπίτι μου θα γίνει στον Άγιο Δημήτριο (Ασύρματος για αυτούς που ξέρουν)
Το πρόγραμμα περιλαμβάνει και μπιφτεκάκια στον Μπαρμπα-Μήτσο μετά; ;)
 
φέρτε μου ένα joystick να σας σκίσω
 
Έχουμε αρκετές απώλειες και αυτή τη στιγμή δεν ξέρω αν θα τα καταφέρουμε να μαζευτούμε. Περιμένω μέχρι αύριο για να επιβεβαιώσουμε τι θα γίνει.

Ποιοι είναι σίγουροι εδώ για να ξέρω;
 
Πληροφοριες παρακαλω!!! Εαν δεν εφημερευουμε θα ειμαι εκει!!!
 
Είμαι Αγίων Σαράντα 9 στον Άγιο Δημήτριο 3ος όροφος και θα μαζευτούμε γύρω στις 12. Μέχρι τώρα είμαστε 3 σίγουροι και περιμένω 1-2 ακόμα να μου απαντήσουν αν θα έρθουν. Πείτε μου και εσείς έτσι ώστε μέχρι το πρωί του Σαββατου να επιβεβαιώσουμε πόσοι θα είμαστε ακριβώς (πρέπει να είμαστε τουλάχιστον 4 για να είναι επίσημο το τουρνουά).
 
Είμαστε σίγουρα 4 οπότε θα γίνει το τουρνουά. Όποιος θέλει έρχεται. Πείτε όμως εδώ έστω και αύριο το πρωί προκειμένου να σας υπολογίσω στο πρόγραμμα των αγώνων.

Ώρα προσέλευσης 12.

Αν χρειαστεί πείτε μου να σας στείλω με ΠΜ το τηλέφωνο μου.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα