Let's Play :). Αν ήμουν... Θα ήμουν...

Αρωμα b u

Αν ήσουν τουρτα?
Τούρτα μενελικ, αγαπημένη.
Από την ταινία " η Χιονάτη και τα 7 γεροντοπαλικαρα" ποιος χαρακτήρας θα ήσουν από τα γεροντοπαλικαρα;
 
Τούρτα μενελικ, αγαπημένη.
Από την ταινία " η Χιονάτη και τα 7 γεροντοπαλικαρα" ποιος χαρακτήρας θα ήσουν από τα γεροντοπαλικαρα;
ο σταυριδης

αν ησουν ηθοποιος στη τιανια η νυφη το εσκασε
 
Χαλαρά "Μήτσος ο Ρεζίλης" ή "Γλυκοψεύτης"

Και αν ήσουν ήρωας/ηρωίδα της Κάντυ Κάντυ, ποιός/ποιά θα ήσουν πλην της Κάντυ?
 
Γλυκόριζα.

Αν ήσουν μήνας, ποιός θα ήσουν από τους 12;
 
Απρίλης.

Αν ήσουν μια από τις παρακάτω αμαζόνες;
1660x364.jpg
 
H πρωτη αριστερα.

Αν ησουν χαρακτηρας απο την τηλεοπτικη σειρα Ο θανατος του Τιμοθεου Κωνστα, ποιος θα ησουν;
 
ο τιμοθεος κωνστας


αν ησουν αλλο μελος του φορουμ ποιος θα ηθελες να εισαι;

Θα ήθελα να ήμουν το bot μου για να είμαι πάντα στο ρετρομανιαξ ακόμα και όταν λείπω (στην πραγματικότητα) απο το φόρουμ. :fafoutis:

Αν ήσουν κάποιο συγκεκριμένο καλοκαίρι απο τα παιδικά σου χρόνια.. ποιο θα ήσουν ;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Θα ήθελα να ήμουν το bot μου για να είμαι στο ρετρομανιαξ πάντα ακόμα και όταν λείπω (στην πραγματικότητα) απο το φόρουμ. :fafoutis:

Αν ήσουν κάποιο συγκεκριμένο καλοκαίρι απο τα παιδικά σου χρόνια.. ποιο θα ήσουν ;
το καλοκαιρι που ημουν 15 χρονων,αχχχχχ πως περασαν τα χρονια

αν ησουν παραμυθι
 
Αν ήσουν τραγούδι του Γιώργου Χατζηνάσιου ποιό θα ήσουν?
Το Αγκίστρι (με Μαριάννα Τόλη στα φωνητικά).

Αν ήσουν κάποιο συγκεκριμένο καλοκαίρι απο τα παιδικά σου χρόνια.. ποιο θα ήσουν ;
Ένα καλοκαίρι στο Δήλεσι τέλη 70s, με την παρέα μου αλητεύαμε με τα ποδήλατα.

(δική σας η ερωτηση)
 
το καλοκαίρι του '85 που ήρθαν οι συγγενείς μας από τον Καναδά και είχε η θεία μου την σούπερ μηχανή Minolta Maxxum 7000 (φωτογραφική εννοώ) και πήγαμε στο εξοχικό μας στους Βώρους και γυρίσαμε όλη την Κρήτη με ένα station wagon που είχε νοικιάσει ο θείος μου όλοι μέσα χωρούσαμε! μου είχαν φέρει την MInolta Freedom II που ήταν η πρώτη αξιοπρεπής μου μηχανή.
αν ήσουν τραγούδι του Κηλαηδόνη ποιό;
 
Αχ Ρίτα, αχ μωρέ Ρίτα από σένα περίμενα πολλά...

Αν ήσουν ελληνική διάλεκτος;
 
Πίσω
Μπλουζα