Let's Play :). Αν ήμουν... Θα ήμουν...

Zεστο ροφημα σοκολατας με πολυ γαλα μεσα, κεηκ αναμικτο και φρυγανισμενο ψωμι με βουτυρο και μαρμελαδα φραουλα.
Α, και να μην το ξεχασω!....Και με ενα κοκκινο τριανταφυλλο πανω στον δισκο. :D

Αν ησουν χωρα της Βορειας Ευρωπης;
 
Κορν φλεϊκς με κομματακια απο σοκολατα γαλακτος και καραμελα.

Αν ησουν φαγητο με κοτοπουλο;
 
Το τρελοκοριτσο.

Αν ησουν ηθοποιος του ασπρομαυρου Χολυγουντ;
 
Σαφώς θα ήθελα να ήμουν η Γκρέις Κέλι για την ομορφιά της όμως, όχι για τον γάμο που έκανε μετά. Ή σαν δεύτερη επιλογή η Λωρήν Μπακόλ για το βλέμμα της και για τα όμορφα γηρατειά της.

Αν ήσουν παπούτσι τι θα ήσουν;
 
Φέτα; Ωραία η φέτα αλλά περιορισμένης χρήσης. Προτιμώ το μπλου στιλτον που πάει με φαγητό, κρασίimages.jpeg-1.jpg αλλά και με φρούτα αλλά και με άγλυκα μπισκότα και με ποικιλία κρακερς.


Αν ήμουν κρουασάν θα ήμουν ντανις ρόλς με κρέμα πατισερί και σταφίδες.αρχείο λήψης.jpeg.jpg
 

Συνημμένα

  • images.jpeg-2.jpg
    images.jpeg-2.jpg
    6,4 KB · Προβολές: 1
Τελευταία επεξεργασία:
Φέτα; Ωραία η φέτα αλλά περιορισμένης χρήσης. Προτιμώ το μπλου στιλτον που πάει με φαγητό, κρασίΠροβολή συνημμένου 271659 αλλά και με φρούτα αλλά και με άγλυκα μπισκότα και με ποικιλία κρακερς.


Αν ήμουν κρουασάν θα ήμουν ντανις ρόλς με κρέμα πατισερί και σταφίδες.Προβολή συνημμένου 271658

Πωω.. Τι ωραία κρουασάν είναι αυτά!

Μου φαίνεται ότι θα περάσω μια βόλτα απο το ζαχαροπλαστείο. Σλουρπ!
 
Αν ήσουν ήρωας από το Sport Billy ?
  • Σπορτ Μπίλυ
  • Γουίλυ
  • Βάντα
  • Λίλυ
  • Σάιπ
  • Σπόρτικους
  • Ολυμπία

Προβολή συνημμένου 271661
Για κάποιο λόγο θα έβαζα τη Βάντα, μου βγάζει μια απίστευτη καλτίλα ως σκίτσο (παραπέμπει στη Maleficent) ενώ και ως κακιά ήταν εντελώς καλτ (οι προσφωνήσεις του Σάιπ "φρικοτάτη μου", "απαισιοτάτη μου", την έκαναν ακόμα πιο καλτ).

Αν ήσουν κάποιος ήρωας από το βιβλίο οι Τρεις (3) Σωματοφύλακες του Αλ. Δουμά?
- Ντ' Αρτανιάν
- Αθως
- Πόθος
- Αραμις
- Κονστάνς Μπονασιέ
- Μιλαίδη
- Ρισελιέ
- Βασίλισσα
- Άλλος?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Για κάποιο λόγο θα έβαζα τη Βάντα, μου βγάζει μια απίστευτη καλτίλα ως σκίτσο (παραπέμπει στη Maleficent) ενώ και ως κακιά ήταν εντελώς καλτ (οι προσφωνήσεις του Σάιπ "φρικοτάτη μου", "απαισιοτάτη μου", την έκαναν ακόμα πιο καλτ).
Καταπληκτικό το Απαισιότητη και Κακιότατη, μου έχουν μείνει. όπως και το σατανικό γέλιο της.

 
Πίσω
Μπλουζα