Lineage II - Chronicle 5: Oath of Blood

AEON

Retromaniax Founder
Διαχειριστές
Joined
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.803
Αντιδράσεις
1.791
Όποιος από εδώ είναι γραμμένος στον Teon (Εuro) server, ας μου στείλει pm να κανονίσουμε συνεταιρικά party raids... ;)

Όσοι δεν έχουν ασχοληθεί ξανά έως τώρα, μπορούν να ρίξουν μια ματιά εδώ και εδώ.
 
....και αντε να τρεχεις να βρεις Διαχειριστη τωρα....:biglaugh:
 
Κάποιος να του πάρει την κάρτα γραφικών απ'το PC :p :biglaugh:
 
Θα ήθελα να ευχαριστήσω δημοσίως και εγκαρδίως τον αγαπητό ambu_dare για του επιπλέον χρόνο 2 μηνών οnline παιχνιδιού που μου χάρισε. Οι υπόλοιποι που μείνατε χωρίς admin μπορείτε να τον πετροβολήσετε ελεύθερα! :D
 
Aγαπητέ φίλε, δεν νομίζω ότι ήταν κάτι σημαντικό αυτό που έκανα για να το κάνεις τόσο θέμα. Είχα κάτι που εγώ δεν το χρησιμοποιούσα και που σου ήταν χρήσιμο; Κρίνω ότι η εξίσωση είναι απλή... (θυμάσαι στο παρελθόν για παράδειγμα μία οθόνη που είχες για απόσυρση και μου την έδωσες γιατί την χρειαζόμουν;.). Μεταξύ φίλων τελικά όλα αυτά είναι αυτονόητα πιστεύω. Δεν λες καλύτερα, που προλάβαμε και εξαργυρώσαμε την κάρτα πριν λήξει και πάει χαμένη; :)

Σίγουρα η ενδεχόμενη "απουσία" σου, μας προκαλεί λύπη, αλλά τί θα κάνουμε, θα επιζήσουμε (χε, χε, επιτέλους, τώρα θα μπορούμε να αλωνίζουμε ελεύθερα). :diablotin: Αυτή που θα πρέπει τελικά να αποφύγω συστηματικά είναι μάλλον η σύζυγος σου, που θα σε βλέπει μονίμως αγκαλιά με μία οθόνη και ένα πληκτρολόγιο. :nervous:

-------------------------

Επίσης, κάτι που μπορεί να ενδιαφέρει και κάποιον άλλο φίλο που του αρέσουν αυτού του είδους τα παιχνίδια και θέλει να "χαθεί" στα μονοπάτια των κόσμων του LineAge II...:

Έχω το original DVD του Lineage II Chronicle 4 το οποίο είναι ακόμα στη ζελατίνα του. Εάν δεν κάνω λάθος, το serial number του εν λόγω DVD εξασφαλίζει δωρεάν παιχνίδι για 1 μήνα με την ενεργοποίηση ενός νέου account. Λεπτομέρειες δεν γνωρίζω... να πω την αλήθεια, δεν με ενδιαφέρει κιόλας.

1477157.jpg



ΤΟ ΧΑΡΙΖΩ...
ενδιαφέρεται κανείς; Στείλτε μου pm.
 
AEON περιορισε λιγο το Lineage γιατι θα ποσταρω στα μεταλικα forum κανα video-μονταζ να φορας λαχουρια και να χορευεις Wham!

μπουαχαχαχαχα
 
Ωχ..ωχ..μετά από την μέγιστη απειλή του Wally, αυτοεπαναφέρομαι τάχιστα και επειγόντως στην τάξη!
 
Αυτό το επιχειρηματικό δαιμόνιο των Κινέζων πια...Έλεος!!!

:help:
 
Βάλτε να παίζω 8ωρα Rainbow Islands και αν με πληρώνετε απο πάνω θα σας κάνω θεούς!
 
Πίσω
Μπλουζα