Mαγκάιβερ: ένας πολυμήχανος τυχοδιώκτης (MacGyver)

freaktmp είπε:
Ξεκινησε η νεα σειρα MacGyver και χωρις να κανω spoilers μπορω να δηλωσω οτι ειναι μια βλακεια και μιση.
Χωρις να το εχω δει ειμαι σιγουρος οτι θα εχω την ιδια γνωμη μολις το δω...
 
Παντως πρεπει να πω οτι παρηγορηθηκα βλεπωντας αυτο:


Νομιζω οτι ειναι αποδειξη οτι ο Anderson ειναι ακομα και τωρα η καλυτερη επιλογη για Mac!
 
Αριαδνη η γνωμη μου για την σειρα ειναι η παρακατω λεξεις: Aισχος,ντροπη,ιεροσυλια,βρωμα και δυσωδια.H σειρα δεν εχει καμια σχεση με την παλια αγαπημενη απλα κοτσαραν ενα MacGyver μπας και κανουν επιτυχια αλλα ο κοσμος δεν τρωει κουτοχορτο.Εχω δει ολα τα επεισοδια και τα 21 και ο πρωτος κυκλος ολοκληρωθηκε μεσα στον απριλιο και τα παρακολουθησα αλλα και τα εχω αποθηκευμενα σε σκληρο δισκο τα κρατησα κιολας δηλαδη μονο και μονο για την συλογη μου και τιποτα παραπανω.Αν καποιος νομιζει πως θα δει κατι απο την κλασσικη σειρα δεν αξιζει να ασχοληθει καν αν απο την αλλη θελει να δει μια σειρα περιπετειας κλπ ας την δει και αν το σκεφτοταν και αυτο οι δημιουργοι και δεν εβαζαν μεσα το ονομα MacGyver κλπ πιο μεγαλη επιτυχια θα ειχαν απο αυτο το εκτρωμα και δεν φτανει η αηδια που μας παρουσιασαν αντι να το σταματησουν εδω και παμε παρακατω αυτοι ανακοινωσαν ηδη τον δευτερο κυκλο να τραβας τα μαλια σου δηλαδη.
 
7 με 8 καθε απογεμα ΣΚ στο action24 παιζεται το Original.
 
  • Like
Reactions: PT8
IMG_20191226_085330.png
Λογικά πρέπει να ήτανε επεισόδιο , Μπιλυ το θυμάσαι " the bright before christmas". Επίσης το νέο μαγκαιβερ πως σας φαίνεται;
 

Συνημμένα

  • IMG_20191226_090446.png
    IMG_20191226_090446.png
    1,3 MB · Προβολές: 0
Τι του συνέβη , 130 κιλά έγινε πω πω !
 

Συνημμένα

  • IMG_20200405_102455.png
    IMG_20200405_102455.png
    575 KB · Προβολές: 4
Ε ειναι 70 χρονων, εχει σταματησει να δουλευει περιπου 10 χρονια, εχει και καποια θεματα υγειας που εμποδιζουν καπως την κινητικοτητα του... λογικο ειναι να μην ειναι οπως ηταν τα παλια τα χρονια.

Αν και νομιζω οτι η συγκεκριμενη φωτογραφια δεν ειναι οτι καλυτερο για να κρινει κανεις το βαρος του.
 
Ε ειναι 70 χρονων, εχει σταματησει να δουλευει περιπου 10 χρονια, εχει και καποια θεματα υγειας που εμποδιζουν καπως την κινητικοτητα του... λογικο ειναι να μην ειναι οπως ηταν τα παλια τα χρονια.

Αν και νομιζω οτι η συγκεκριμενη φωτογραφια δεν ειναι οτι καλυτερο για να κρινει κανεις το βαρος του.
Και ο τζερεμι Αιρονς , 70 ακριβώς είναι και είναι κούκλος! Δεν είπαμε να ναι όπως στα τριάντα με 40 αλλά αφέθηκε κατά πολυ
 
Ναι, αλλα ο Jeremy Irons δεν εχει προβληματα υγειας και δεν εχει σταματησει ποτε να δουλευει.

Σαν διασημος ηθοποιος το βαρος του ειναι υπο αυστηρο ελεγχο με ειδικους διαιτολογους, personal trainers κλπ. Ξερεις υποθετω οτι υπαρχουν οροι στα συμβολαια των ηθοποιων για το βαρος τους, την εμφανιση του.
 
Ναι, αλλα ο Jeremy Irons δεν εχει προβληματα υγειας και δεν εχει σταματησει ποτε να δουλευει.

Σαν διασημος ηθοποιος το βαρος του ειναι υπο αυστηρο ελεγχο με ειδικους διαιτολογους, personal trainers κλπ. Ξερεις υποθετω οτι υπαρχουν οροι στα συμβολαια των ηθοποιων για το βαρος τους, την εμφανιση του.
Όχι δεν το ήξερα αυτό, εύχομαι πάντως ο Ριτσαρντ ντιν αντερσον να ξεπεράσει τα οποία προβλήματα του.
 
Πίσω
Μπλουζα