Mεγαλύτερος γόης του ελληνικού κινηματογράφου Δ Μέρος

Mεγαλύτερος γόης του ελληνικού κινηματογράφου 1970-2000;

  • Xρήστος Νομικός

  • Λευτέρης Βουρνάς

  • Γιώργος Σίσκος

  • Βλάσσης Μπονάτσος

  • Στράτος Τζώρτζογλου

  • Στέλιος Μάινας

  • Γιώργος Νινιός

  • Σάκης Μπουλάς

  • Αντώνης Καφετζόπουλος

  • Ρένος Χαραλαμπίδης


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο μετά την ψηφοφορία.
Λευτέρης Βουρνάς με 1000 έμοιαζε με Αμερικάνο Σταρ του Χόλυγουντ , τώρα για μένα προσωπικά ο Βλάσης Μπονάτσος και ο Σάκης Μπουλάς δεν μου κάνουν κλικ για γόηδες , αλλά αυτόν εδώ τον κούκλο τον ξεχάσατε

σελ-20-φ5-Ρωμαίος-και-Ιουλιέτα-σήριαλgiorgoschristodoulou.jpgk4h3mniv5pzykyh5.jpg
 
Ο Βλάσσης Μπονάτσος και ο Σάκης Μπουλάς παίζει να ήταν οι μεγαλύτεροι καρδιοκατακτητές μετά τον Μπάρκουλη.

Κι εμένα δεν μ' αρέσει ο Σάκης αλλά με τις γυναίκες ήταν ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΟΣ, πολλοί από τους ομορφάντρες που συζητήσαμε δεν θα μπορούσαν να του διεκδικήσουν γυναίκα.
 
Τον Καφετζόπουλο τον έβαλα από περίεργεια.

Επειδή στο Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή, ήτο μέγα καμάκι και κατακτητής, ήθελα να δω αν κάνει γκελ και γενικότερα.

Ο Παρτσαλάκης πάντως στο σίριαλ τον κορόιδευε για το μαλλί του που πέταγε. :D
 
Τον Καφετζόπουλο τον έβαλα από περίεργεια.

Επειδή στο Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή, ήτο μέγα καμάκι και κατακτητής, ήθελα να δω αν κάνει γκελ και γενικότερα.

Ο Παρτσαλάκης πάντως στο σίριαλ τον κορόιδευε για το μαλλί του που πέταγε. :D
Στα νιάτα του ο Αντώνης Καφετζόπουλος ήταν πολύ γοητευτικός , τον θυμάμαι στο σήριαλ Σκορπιός
 
Λευτέρης Βουρνάς με 1000 έμοιαζε με Αμερικάνο Σταρ του Χόλυγουντ , τώρα για μένα προσωπικά ο Βλάσης Μπονάτσος και ο Σάκης Μπουλάς δεν μου κάνουν κλικ για γόηδες , αλλά αυτόν εδώ τον κούκλο τον ξεχάσατε

Προβολή συνημμένου 286956Προβολή συνημμένου 286955
Πόσο μα πόσο συμφωνώ για το Λευτέρη Βουρνά. Ειδικά στις πρώτες του εμφανίσεις ήταν πραγματικά κούκλος! Μετά τα τέλη του 60 όμως με το σχετικα μακρύ μαλλί που είχε αφήσει ήταν πραγματικά χάλια (π.χ. στο "Κοροιδακι της Πριγκιπεσσας" δεν μου άρεσε καθόλου).
Και συμφωνώ απόλυτα για το Γιώργο Χριστοδούλου...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πόσο μα πόσο συμφωνώ για το Λευτέρη Βουρνά. Ειδικά στις πρώτες του εμφανίσεις ήταν πραγματικά κούκλος! Μετά τα τέλη του 60 όμως το σχετικα μακρύ μαλλί που είχε αφήσει ήταν πραγματικά χάλια (π.χ. στο "Κοροιδακι της Πριγκιπεσσας" δεν μου άρεσε καθόλου).
Και συμφωνώ απόλυτα για το Γιώργο Χριστοδούλου...
@thanos75 Έχουμε τα ίδια γούστα αξίζει να αναφέρω πως ο Γιώργος Χριστοδούλου είχε κάνει και μόντελινγκ
 
Τελευταία επεξεργασία:
@thanos75 Έχουμε τα ίδια φούστα αξίζει να αναφέρω πως ο Γιώργος Χριστοδούλου είχε κάνει και μόντελινγκ
Καλημέρα, ξυπνάω με την τσιμπλα στο μάτι σήμερα, βλέπω post ότι με έχουν ταγκαρει και μέσα στη νύστα μου διαβάζω "έχουμε την ίδια φούστα"! Λέω μέσα μου "Τι ομορφιές μου γράφουν πρωί πρωί"...:happyjump:μέχρι φυσικά να συνειδητοποιησω τα όσα νόστιμα ενίοτε ποιεί το autocorrect:p:D
 
Για λίγες μάλιστα στιγμές ταυτιστηκα κ με την Αφροχαρη στο avatar μου:D
 
Καλημέρα, ξυπνάω με την τσιμπλα στο μάτι σήμερα, βλέπω post ότι με έχουν ταγκαρει και μέσα στη νύστα μου διαβάζω "έχουμε την ίδια φούστα"! Λέω μέσα μου "Τι ομορφιές μου γράφουν πρωί πρωί"...:happyjump:μέχρι φυσικά να συνειδητοποιησω τα όσα νόστιμα ενίοτε ποιεί το autocorrect:p:D
@thanos75 1000 συγνώμη , το διορθώνω αμέσως , χτύπησε ο δαίμων του πληκτρολογίου και μας έκανε άνω κάτω
 
Νομιζω πως λειπει και ο Αλμπερτο Εσκεναζυ.
Οχι οτι θα τον ψηφιζα δηλαδη, αλλα λεμε τωρα.... :)
Όντως είχε κάνει γκραν σουξέ τότε , ούτε εγώ θα τον ψήφιζα βέβαια
 
Λείπουν κατά τη γνώμη σας ο Τάκης Μόσχος και ο Τάκης Σπυριδάκης;
 
Λείπουν κατά τη γνώμη σας ο Τάκης Μόσχος και ο Τάκης Σπυριδάκης;
Μπααα...

Όχι δεν χρειάζεται να μπουν σε μελλοντική ψηφοφορία
Συμφωνω. Και οταν λεμε σε μελλοντικη, εννοουμε απο το 2045 και υστερα. :D
 
Χρήστος Νομικός και Λευτέρης Βουρνάς προηγούνται με 3 ψήφους και ο Τζώρτζογλου στη δεύτερη θέση με 2 μόνο!

Άρα ήταν καλή μαντεψιά που έβαλα το Χρηστάκη, για μένα από τους μεγαλύτερους γόηδες.
 
Πίσω
Μπλουζα