Mια φωτογραφία...

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.286
ειναι 1000 λεξεις...

Ενα απο τα φρεσκα Issue2 Spectrum-ακια μου(δεν εχω προλαβει ουτε να το καθαρισω :) )...το ταμπελακι πανω δεξια θα συγκινησει καποιους...

newspeccyos6.jpg


αρα το ποστ μου ειναι 1017 λεξεις! :D
 
Όμορφα !!

Βρε μπας και εσύ μου 'φαγες ένα τέτοιο speccy που χτυπούσα στο Ebay ??

(Από Έλληνα seller)
 
Sorry Geo αλλα του το ειχα κλεισει μεσω gtsamour απο τη πρωτη μερα...σε ειδα μετα αλλα... :nervous:
 
Μικρος που ειναι ο κοσμος....LoL
 
Να φαντασεις οτι και τους Δεινοσαυρους απο Ελληνα τους βρηκα...
 
Άντε μεγειά. Ότι είναι issue2 το είδες όταν το άνοιξες?

Πρέπει να βρώ ένα issue1 να βάλω την πλακέτα σε βιτρίνα...
 
ναι,το ανοιξα για να πλυνω λιγο το keyboard διοτι μονο εγω ελειπα απο πανω...μιλαμε για ασυληπτη μπιχλα...
 
84794303fk2.jpg
...... ;)

Wally είπε:
ναι,το ανοιξα για να πλυνω λιγο το keyboard διοτι μονο εγω ελειπα απο πανω...μιλαμε για ασυληπτη μπιχλα...

Wally αν τον άνοιξες τελείως ίσως να μην σου δουλέψει το keyboard!!:nervous:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραιος Ακμακα!!

Μπα,μην ανησυχεις,εχω παρει το κολαι :D
 
:biglaugh: όταν έστειλα mail στον seller , μου απάντησε ότι απλώς θέλει να ξεφορτωθεί τη σαβούρα του !!:eek: :animrolleyes: :biglaugh:
 
Εγώ του είχα στείλει mail σχεδόν με το που έβαλε τη δημοπρασία και που είχε απαντήσει ότι αν πραγματικά ενδιαφέρομαι να κάνω μια προσφορά (τώρα στο ebay εννοούσε????) και θα το βγάλει :eek: :eek: (Πάλι δεν κατάλαβα τι εννοούσε).

Επειδή όμως εγώ έχω αρκετά (άραγε είναι ποτέ αρκετά?) τον έκανα πάσα στον Wally :)

Γιώργο το εντόπισες αλλά είχαν πέσει άλλα GRM κοράκια πρώτα :D
 
gtsamour είπε:
Άντε μεγειά. Ότι είναι issue2 το είδες όταν το άνοιξες?Πρέπει να βρώ ένα issue1 να βάλω την πλακέτα σε βιτρίνα...
Ποια η διαφορά issue1 με issue2?Πως το καταλαβαίνεις? :confused:

gtsamour είπε:
Επειδή όμως εγώ έχω αρκετά (άραγε είναι ποτέ αρκετά?) τον έκανα πάσα στον Wally :)
Ποτέ δεν είναι αρκετά!!!Ονειρεύομαι μια θάλασσα με Spectrum και εγώ μέσα να κάνω μπάνιο!!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Wally εξαιρετικά!!!!!!

Οι φωτό είναι *μπιιιιιιιιιπ*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα