Mame4 all v4.7 στο PSP!

Anemos

RetroActive
Joined
21 Απρ 2007
Μηνύματα
315
Αντιδράσεις
0
MAME4ALL v4.7

Ο νέος ΜAΜΕ emulator για το PSP μας!

με μεγαλύτερη συμβατότητα και ταχύτητα ,διόρθωση στον ήχο και στα γραφικά σε πολλά games!

Οδηγίες χρήσης:


O emulator σας πάει απευθείας στο menu games, επιλέξτε game,πατήστε START & ξανά START.



Πατήστε το SELECT για coin και ξανά το START.



Για να βγείτε στο menu πατήστε (HOME) και άλλη μια φορα (HOME) για EXIT emulator


@MAME.jpg


Επιτέλους έπαιξα τα αγαπημένα μου παιχνίδια ΜΑΜΕ ,αξιοπρεπώς στο PSP μου.

τόσο γρήγορος που αναγκάστικα να βάλω frame skip/0, και να κατεβάσω την ταχύτητα CPU του PSP από 333 σε 166ΜΗ, (επιλογή του διαθέτει ο emulator)
 
...μειώνονται και τα επιχειρήματα υπέρ του GP2X (ομολογώ πως εμείς οι κάτοχοι PSP σε αυτό το θέμα είχαμε μείνει δυστυχώς πολύ πίσω!).
 
'Αντε βρε μπράβο και του χρόνου..... χι χι χι
 
Eλπίζω να παίζει αρκετα παιχνιδάκια, οι προηγούμενες εκδόσεις ήταν πολύ "φτωχές" σε compatibility
 
gtsamour είπε:
'Αντε βρε μπράβο και του χρόνου..... χι χι χι
Συνέχιζε να ειρωνεύεσαι εσύ..

αυτός που ενοχλείται από τι φαίνεται.. είσαι μονο εσύ.

Other_Reality.. ναι έχει υποστήριξη σε παρα πολλά games αυτή τη φορα.
 
Anemos είπε:
Συνέχιζε να ειρωνεύεσαι εσύ..αυτός που ενοχλείται από τι φαίνεται.. είσαι μονο εσύ.

Other_Reality.. ναι έχει υποστήριξη σε παρα πολλά games αυτή τη φορα.
Ναι γιατί πέφτει η τιμή των μετοχών μου στην GPH :biglaugh:
 
Και όταν δεν ειρωνεύεσαι κανεις offtopic για να περνα η ώρα ε?
 
Δεν ηταν και τοσο ειρωνικο αυτο το σχολιακι του gt ,ε ας αφησουμε και λιγη πλακιτσα να κυκλοφορει μεσα στο φορουμ ,περναει πιο ευχαριστα η ωρα.

Anemos ευχαριστουμε για την συνεχη ενημερωση και αν ειναι δυνατον να μας εγραφες μια compatability list ωστε να μην δοκιμαζουμε ποια παιχνιδια δουλευουν και να γλυτωσουμε πολυτιμο χρονο. :thumbup:
 
Νέα αναβάθμιση του emulator PSP MAME4ALL v4.7r2

υποστηριζει full screen και σταθεροτητα CPU speed.
 
Anemos πιστευω οτι το πειραγμα του gtsamour ειναι μεσα στα πλαισια της console-πλακας που ειναι διαχυτη στο φορουμ (με τον υποφαινομενο,νουμερο 1 υποκινητη :D )...

Φυσικα δικαιωμα σου να μην γουσταρεις...
 
no problem... guys

Προτιμώ φίλους (καλή παρέα δηλαδή) παρα εχτρούς.

Δε θα πάψω να είμαι καυστικός πάντως καμια φορα..
 
Παράδειγμα retro-πειράγματος: :tease:

Αγάπα τους συν-φορουμίτες σου με τα ελαττώματά τους!... :takethat: (και με τα GP2X τους! :diablotin: ) :D

Ας αφήσουμε τον Άνεμο να συνεχίσει την πολύ καλή και σοβαρή δουλειά που κάνει να μας ενημερώνει για το PSP και ας ξεσκίσουμε κανένα άλλο thread στα flames όπως μόνο εμείς ξέρουμε... :D
 
ρε παιδια μπορει κανεις να κανει το φακελο κατευθεια upload και να μας δωσει μερικες πληρογοριες που θα βαλουμε τον συγκεκριμενο φακελο μεσα στο πσπ για να μπορεσουμε να παιξουμε ??????ευχαριστω
 
Πίσω
Μπλουζα