Mario Kart 8

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.309
Αντιδράσεις
5.819
Ξεκιναω αυτο το θεμα για ενα απο τα κορυφαια παιχνιδια και πραγματικο next gen του Wii U (Επιβεβεωμενα τα 1080p 60fps απο την Ν) που το περιμενουμε πιστευω ολοι μανιωδως και ωσες πληροφοριες εμφανιζονται θα της βαζουμε εδω.

Κανω την αρχη με ενα νεο φανταστικο βιντεο με ολα τα λεφτα περιγραφη αλλα F1 απο τον Alan Boiston.Πραγματικα πολυ γελιο και το παιχνιδι δειχνει υπεροχο ακομα και σε αυτο το σταδιο που δεν ειναι το τελικο αποτελεσμα. :D :award:

 
Δεν ειναι κι ασχημο το νεο Mario .... Wipeout
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι οι σοβαρες δουλιες φαινονται αμεσως παιδια και επικροτουνται με 1000 ++ απο πλευρας μου ...Πρεπει να εισαι τελειως ασχετος για να μην καταλαβεις οτι στον συγκεκριμενο τιτλο στρωθηκαν και δουλεψαν ! Και στην τελικη σε ολες τις κονσολες ξεχωριζουν αμεσως οι καλες δουλιες απο τις παπατζες .Παιχνιδι το οποιο σε καλο release time μαζι με κανα δυο ακομα μπορει να δωσει ωθηση στην κονσολα που τοσο την εχει αναγκη....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
 
Ποιος περιμενει μεχρι ανοιξη 2014... :(
 
Το παιχνίδι αναμένεται να τα σπάει, που λένε και οι πιτσιρικάδες σήμερα. Περιμένω διάφορες καινοτομίες σε σχέση με το Mario Kart 7. Η μηχανή του παιχνιδιού είναι πολύ βελτιωμένη επιτρέποντας πολλαπλά tracks σε διάφορα επίπεδα. Δεν ξέρω πόσο καλά θα δουλέψουν οι μηχανισμοί τύπου Wipeout, αλλα με τον χρόνο και το χρήμα που έχει ρίξει η Nintendo δεν νομίζω να είναι άσχημοι.
 
Τρομερο φαινεται!!!

[sPAM] Aσχετο, αλλα γιατί έχω συνδεσει Mario Release Dates με Χριστουγεννα? [/sPAM]
 
Καλη φαση το Μαριο Καρτ αλλα δεν θα ελεγα οχι και σε ενα F-Zero!! Και αυτο θα εδειχνε απιστευτο!
 
Δράττομαι της ευκαιρίας του τόπικ και θα ήθελα να λυθεί η εξής απορία. Πως ξαφνικα μετά από Super Mario Kart, Mario Kart 64 κτλ κτλ. φτάσαμε να μιλάμε για Mario Kart 7 για το DS , και Mario Kart 8. Τα υπόλοιπα 6? Υπήρχε ονομασία ποτέ για αυτά με νούμερα?
 
johnny19818 είπε:
Δράττομαι της ευκαιρίας του τόπικ και θα ήθελα να λυθεί η εξής απορία. Πως ξαφνικα μετά από Super Mario Kart, Mario Kart 64 κτλ κτλ. φτάσαμε να μιλάμε για Mario Kart 7 για το DS , και Mario Kart 8. Τα υπόλοιπα 6? Υπήρχε ονομασία ποτέ για αυτά με νούμερα?
Εχουμε και λεμε :

1)Mario Kart (Snes)

2)Mario Kart 64 (N64)

3)Mario Kart Super Circuit (Gba)

4)Mario Kart Double Dash (Gc)

5)Mario Kart Ds (Ds)

6)Mario Kart Wii (Wii)

7)Mario Kart 7 (3ds)

8)Mario Kart 8 (Wii U )

Δεν υπηρχε ποτε ονομασια με νουμερα αλλα στο 3ds το ειπαν "7" ως το εβδομο της σειρας και ετσι και στο U θα το πουν 8 :p
 
Ανακοινωθηκε Limited Edition για το Mario Kart 8!

mario_kart_8_limited_edition.jpg



mario_kart_8_limited_edition.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γιατί limited; Τι διαφορές έχουν με το Mario Kart 8?
 
Στην Limited εχει το μπλε καβουκι μεσα στο κουτι :p . Το παιχνιδι ειναι το ιδιο.
 
Το μονο παιχνιδι που μπορει να δωσει μια τεραστα ανασα πωλησεων στο Wii U την στιγμη που ξεπουλαει παντου και οι προπαραγγελιες πεφτουν βροχη.Το περιμενω πως και πως.
 
Τι σώη καβούκι είναι αυτό που έβαλαν στην Limited edition. Δεν φθάνει που θα μας εκνευρίζει μέσα στο παιχνίδι, όταν μας σκάει πάνω μας καθώς προπορευόμαστε, θέλουν και να τους πληρώσουμε παραπάνω για να το έχουμε και μπροστά μας διαρκώς. :cool:

Το παιχνίδι αναμένεται τρελό κάψιμο ως συνήθως για Mario Kart.
 
divined είπε:
Τι σώη καβούκι είναι αυτό που έβαλαν στην Limited edition. Δεν φθάνει που θα μας εκνευρίζει μέσα στο παιχνίδι, όταν μας σκάει πάνω μας καθώς προπορευόμαστε, θέλουν και να τους πληρώσουμε παραπάνω για να το έχουμε και μπροστά μας διαρκώς. :cool:
Nαι όντως.... για τους "κακούς" παίκτες αυτό θα είναι ένα πανέμορφο διακοσμητικό, κάτι σαν τρόπαιο που θα τους θυμίζει τις νίκες που κλέβανε χάρη σε αυτό. Αλλά για τους καλούς παίκτες αυτό είναι κανονικό τρολλάρισμα από την Nintendo :p
 
Imgema είπε:
Nαι όντως.... για τους "κακούς" παίκτες αυτό θα είναι ένα πανέμορφο διακοσμητικό, κάτι σαν τρόπαιο που θα τους θυμίζει τις νίκες που κλέβανε χάρη σε αυτό. Αλλά για τους καλούς παίκτες αυτό είναι κανονικό τρολλάρισμα από την Nintendo :p
Αρα για μενα θα ειναι ενα πανεμορφο διακοσμητικο χαχαχαχα :p
 
Ajax87 είπε:
Αρα για μενα θα ειναι ενα πανεμορφο διακοσμητικο χαχαχαχα :p
Πάντως ακόμα και αν κάποιος είναι τόσο καλός που να μπορεί να νικάει ακόμα και αν τρώει 2-3 καβούκια σε κάθε αγώνα (εγώ :p ), είναι σίγουρο πως αν φάει το αληθινό καβούκι στο κεφάλι μπορεί και να χάσει τις αισθήσεις του για λίγο ώστε να αποκτήσουν οι υπόλοιποι ένα προβάδισμα. Μπορεί για αυτόν τον λόγο να το δίνει η Nintendo. Για balance κι έτσι. Οπότε άμα το πάρεις, μην μου πεις ποτέ να έρθω να παίξουμε μαζί :p
 
Προσέξτε μόνο μην από τα νεύρα σας που δεν είστε πρώτοι, αρπάξετε το καβούκι και το ρίξετε στην τηλεόραση σας! Θα προτιμούσα το κόκκινο καβούκι που είναι και τηλεκατευθυνόμενο :) .
 
Imgema είπε:
Πάντως ακόμα και αν κάποιος είναι τόσο καλός που να μπορεί να νικάει ακόμα και αν τρώει 2-3 καβούκια σε κάθε αγώνα (εγώ :p ), είναι σίγουρο πως αν φάει το αληθινό καβούκι στο κεφάλι μπορεί και να χάσει τις αισθήσεις του για λίγο ώστε να αποκτήσουν οι υπόλοιποι ένα προβάδισμα. Μπορεί για αυτόν τον λόγο να το δίνει η Nintendo. Για balance κι έτσι. Οπότε άμα το πάρεις, μην μου πεις ποτέ να έρθω να παίξουμε μαζί :p

Καλα εσυ εισαι εκτος συναγωνισμου σε αυτα με το F-zero X κτλ εχεις γινει expert.

Δεν ειχα σκεφτει παντως αυτη την χρησιμοτητα thanks,πλεον νομιζω οτι ειναι must have για μενα!! :p
 
Πίσω
Μπλουζα