Mass Effect 2 Review

vagosgta3

RetroNuts!
Joined
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.887
Αντιδράσεις
25
Kαταφερα και εκανα ενα μικρο review σε αυτην την παιχνιδαρα

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Τωρα που το ξαναδιαβασα προσεξα οτι εκανα αρκετα συντακτικα λαθακια,μολις βρω την ευκαιρια θα τα διορθωσω
 
Vagos εξαιρετικά πραγματικό review. Πολύ όμορφα.

Το παιχνίδι μάλλον το αδίκησα και θα το ξεκινήσω από την αρχή με "άλλο μάτι". Αν και είμαι φανατικός των RPGs και της BIOWARE, το διαστημικό περιβάλλον κάπου με κάνει να νοιώθω μακριά από τα νερά μου. Αλλά όλα αλλάζουν.

Να προσθέσω, απλά, ότι δεν χρειάζεσαι κανένα τέρας να το παίξεις. Με μηχάνημα τριετίας πάει κανόνι. Ευτυχώς οι εταιρείες παραγωγής έχουν μάθει καλά το μάθημά τους.
 
Ωραιος Vago! Παιχνιδαρα!
 
ευχαριστω παιδια να ειστε καλα,το παιχνιδι ειναι υπεροχο τελειωσα και το DLC που εβαλαν στο internet αλλα δεν ηταν αρκετο και το ξαναεβαλα απο την αρχη.
 
Μπράβο για το review σου Vagos! Δέν πάιζω πιά πολλα RPG γατί βαριέμαι τους διαλόγους (και τα μικρά γράμματα), αλλά ακριβώς επειδή είναι space το setting, το παιχνίδι το έπαιξα και είναι πολύ καλό. Όντως τρέχει άψογα (δηλαδή στο φούλ) σε παλιά PC's, και αυτό μετράει πολύ. Δυστυχώς δέν έχω χρόνο να του αφιερώσω τώρα, καθώς έχουν προτεραιότητα τα uncharted, όμως θα του αφιερωθώ στο φούλ μόλις ξεμπερδέψω με τα άλλα. Είμαι κάκαργος gamer, χαζέυω πολύ τα γραφικά, αργώ να διαβάσω, τρώω κουλουράκια κλπ...'Αρα αυτό θα μου πάρει κανα 3μηνο τουλάχιστον...!!!

Υ.Γ Και ναί...Έχει ΜΕΓΑΛΑ γράμματα...αμάν πιά :)
 
Μπράβο vagosgta3! :thumbup:

Φαίνεται πως έχεις πορωθεί με το παιχνίδι... Δως'του να καταλάβει!!! :D
 
ευχαριστω παιδια να ειστε καλα :)

other reality μολις τελειωσεις τα uncharted βαλτο αξιζει.
 
Πίσω
Μπλουζα