[Mattel] Popples

krios

RetroNuts!
Joined
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.801
Αντιδράσεις
409
Κουκλάκια βασισμένα σε αμερικάνικη τηλεοπτική σειρά κινουμένων σχεδίων με τον ομόνυμο τίτλο από το 1986 έως το 1988.

17226.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ενδιαφερον πολυ..!!! Μπραβο ΚΡΙΟς, εξοχη δουλεια..!!!! Αυτα με τοσες αλλαγες που κανουν δεν ειναι αρκουδακια, transformers ειναι..!!!

Ουτε τα φοβερα transformers της Αναστασιας τοσες πολελς μεταλλαξεις(λουλουδια-μπαλες κλπ) :D
 
αυτά δεν τα θυμάμαι...ίσως γιατί την εποχη εκείνη ήμουν μεγαλούτσικη(μετά την εφηβεία)
 
Oυτε εγω Λευκη μου τα θυμαμαι καθολου και ας ημουν αγεννητος εγω διοτι μολις εκλεισα και τα 18.....!!!!!Μην νομιζεις τις εταιρειες που συλλεγω απο τουσ γονεις μουτ τις εμαθα, δεν ειναι της εποχης μου..!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχα χιουμορ... :D

Παντως TA Popples πρεπει να ειναι ελαφρως επηρεασμενα απο τα TRANSFORMERS, ουσιαστικα εφτιαξαν κατι αναλογο για κοριτσια..!!! χεχχεχ :D
 
Ααααα είχα κι εγώ τέτοιο! Ένα μικρό τσέπης άσπρο είχα εγώ και το έχω κρατήσει ακόμα κι ένα ροζ η αδερφή μου (αυτό αγνοείται :p ).. Σ' ευχαριστούμε Κριέ που μας τα θύμισες! :D

(Και Μακίσιμε, όχι, δεν είναι σαν Τρανσφόρμερς... Ακούς εκεί... :eek: o_Oo_O)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
γλύκες είναι πάντως χιχιχιιχι
 
Popples

Είχαμε δύο τέτοια. Ένα εγώ μωβ και ένα η αδερφή μου.Δεν ξέρω που είναι σήμερα.Νόμιζα ότι ήταν el greco και όχι matell. Ήταν πάνγλυκα.Σε ευχαριστώ krios που μας τα θύμισες!
 
Μια διαφήμιση για τα γούνινα ζωάκια που γίνονται μπαλίτσες....

popples2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
πολύ όμορφα κουκλάκια, νομίζω ότι ήταν και τσαντάκια πλάτης; θυμάμαι καλά;
 
εικονες

131375.jpg131376.jpg131379.jpg131377.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα