[MB] / [El Greco] Ο μικρός ζωγράφος

Εξαιρετικό εύρημα!

Τη θυμάμαι αυτή τη σειρά της MB με εκπαιδευτικά παιχνίδια ταξιδιού.
 
nwntas είπε:
Τη θυμάμαι αυτή τη σειρά της MB με εκπαιδευτικά παιχνίδια ταξιδιού.
δεν ηξερα οτι κυκλοφορησε ολοκληρη σειρα με εκπαιδευτικα παιχνιδια τσεπης/ταξιδιου.Θυμασαι ποια παιχνιδια περιλαμβανε η σειρα αυτη;

Ο τιτλος της σειρας ηταν "χαρουμενο διαλειμμα";
 
Από τη σειρά έχω ένα ακόμα παιχνίδι, το "Κρυφτούλι", που έπρεπε να βρεις τα όμοια. Μπορεί στη σειρά Χαρούμενο Διάλειμμα να είχαν βάλει όλα τα παιχνίδια τσέπης της MB, όπως το Σκορ 4 και το Μάντεψε Ποιός.
 
nwntas είπε:
Από τη σειρά έχω ένα ακόμα παιχνίδι, το "Κρυφτούλι", που έπρεπε να βρεις τα όμοια. Μπορεί στη σειρά Χαρούμενο Διάλειμμα να είχαν βάλει όλα τα παιχνίδια τσέπης της MB, όπως το Σκορ 4 και το Μάντεψε Ποιός.
ευχαριστω Νωντα,πολυ πιθανο να ισχυει αυτο που γραφεις
 
Ωραίο εύρημα!!!

Πότε είχε κυκλοφορήσει το παιχνίδι;
 
Στην ομάδα μικρό διάλειμμα είχαν βάλει σίγουρα το σκορ 4. Και νομίζω ότι στο δίκιο ο Νώντας ότι πρέπει να ήταν όλες οι εκδόσεις τσέπης.
 
nwntas είπε:
Από τη σειρά έχω ένα ακόμα παιχνίδι, το "Κρυφτούλι", που έπρεπε να βρεις τα όμοια. Μπορεί στη σειρά Χαρούμενο Διάλειμμα να είχαν βάλει όλα τα παιχνίδια τσέπης της MB, όπως το Σκορ 4 και το Μάντεψε Ποιός.
είχα το παιχνίδι Σκορ 4 το είχα αποκτήσει αρχές της δεκαετίας του 90, λόγω του μεγέθους του το είχα πάντα μαζί σε διακοπές...
 
Πίσω
Μπλουζα