Mega Banca (1992 Mega)

Θυμάμαι να έχουμε πάρει το TV Zaping που είχε τις κάρτες για το παιχνίδι από το σπίτι και να περιμένουμε με αγωνία μήπως κερδίσουμε καμιά δραχμή. Περιττό να πω ότι μείναμε με την αγωνία.
 
Σε ένα εορταστικό επεισόδιο αν θυμάμαι καλά, είχε καλεσμένους τους Χάρυ Κλυν, Άννα Παναγιωτοπούλου και Γιώργο Μητσικώστα. Όπως ήταν φυσικό οι ατάκες έπεφταν βροχή...
 
καλεσμενος ο Γιωργος Παπαστεφανου + αποσπασμα της εκπομπης "η μουσικη γραφει ιστορια"
 
[edit] dead pathfinder img [edit]
 
Αντώνη αν βρεις και μία κάρτα θα ήταν καλή φάση.
 
Βλέποντας τα βίντεο και τις φωτογραφίες αυθόρμητα σκέφτομαι το πόσο όμορφη ήταν από φυσικού της η Ελένη Μενεγάκη.

Δεν είχε καμία ανάγκη να κάνει πλαστικές και αλλαγές που έκανε πιο μετά.

Άσχετο με το θέμα απλώς μου ήρθε έτσι αυθόρμητα όπως είπα.
 
Βρήκα καρτούλα , για σένα φίλε johnny! :)

[edit] dead pathfinder img [edit]
 
butch_cassidy είπε:
Βλέποντας τα βίντεο και τις φωτογραφίες αυθόρμητα σκέφτομαι το πόσο όμορφη ήταν από φυσικού της η Ελένη Μενεγάκη.Δεν είχε καμία ανάγκη να κάνει πλαστικές και αλλαγές που έκανε πιο μετά.

Άσχετο με το θέμα απλώς μου ήρθε έτσι αυθόρμητα όπως είπα.
Εχεις απολυτο δικιο!
 
Δεσποινα Βανδη στο τηλεπαιχνιδι mega banca

δεν υπαρχει τιποτα

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φοβερό βίντεο Χριστίνα!! Το δε άσμα δεν θυμόμουν ότι το έλεγε η Βανδή.
 
Παλιά, καλή και, κυρίως, αυθεντική Βανδή...
 
Τρειλερ για το γνωστο τηλεπαιχνιδη Mega Banca με τον Γιωργο Πολυχρονιου και την Ελενη Μενεγακη.


Μεταδοθηκε το 1994 στο Mega
 
Αντώνη, τώρα πήρα μυρωδιά ότι ανέβασες και κάρτα. Πολύ ωραία!! Θυμάμαι κατά την περίοδο της Μεγαλοβδομάδας να "χάνω" την εκπομπή γιατί η μάνα μου μας πήγαινε εκκλησία. Ο πατέρας μου συνήθως έμενε πίσω στο σπίτι και "αναλάμβανε" αυτός το έργο να βλέπει τα νούμερα μήπως και κερδίσουμε κανένα φράγκο! Βέβαια τσαντιζόμουν διότι ήθελα να παίξω εγώ το παιχνίδι. Α ρε αναμνήσεις!!
 
Τρέιλερ από το καθημερινό τηλεπαιχνίδι γνώσεων Mega Banca με παρουσιαστή τον Γιώργο Πολυχρονίου και συμπαρουσιάστρια την Ελένη Μενεγάκη. Μεταδόθηκε το 1992 στο Mega.
 
Διαφημιστική καταχώρηση στον τύπο της εποχής
1618603707421.png
 
Πίσω
Μπλουζα