Metal Masters

DINO

Expert
Joined
3 Αύγ 2007
Μηνύματα
8.328
Αντιδράσεις
1.168
Προβολή συνημμένου 93285

--------------------------------------------------------------

Το METAL MASTERS, στο YouTube :

--------------------------------------------------------------

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απλά άψογος! :)

Τα θερμά μου συγχαρητήρια! :thumbup:

 
Πω-πω.. το θυμάμαι το game.. ηταν απ τα αγαπημένα..παω να το ξαναδώ.

Εύγε για το Review!
 
Φοβερή η σελίδα του review !! (με τέτοιο DTP μας βλέπω σε λίγο να εκδίδουμε δικό μας έντυπο !!).

To παιχνίδι το είχα δεί όταν κυκλοφόρησε στην Amiga μου. Αρχικά μου φάνηκε πολύ εντυπωσιακό, αλλά δεν κατάφερε να με κρατήσει πάνω απο δύο εβδομάδες, και επέστρεψα σε παλιότερα κλασσικά και αγαπημένα beat'em ups όπως το Budokan.

Οταν λίγα χρόνια αργότερα έποιξα στην Amiga παιχνίδια όπως την σειρά των Body Blows, των Mortal Kombat, το Elfmania, και το Shadow Fighter, το όνομα "Μetal Masters" σβήστηκε εντελώς απο την μνήμη μου !! (μέχρι σήμερα φυσικά, που ο Dino το επανέφερε :thumbup: ).
 
Από τι είδα το game μπερδεύει το joystick με το mouse..?

Αυτό το πρόβλημα το είχα και παλιά,το είδα και πάλι.. μήπως δε κάνω κάτι σωστά?

(μιλάμε gaming πάνω στο original Atari ST,και όχι emulator..)
 
Γειά σου φίλε, Anemos και χαίρομαι που τα reviews μου, σε παρακινούν να ξαναπαίξεις παλαιότερα παιχνίδια, στον αγαπημένο σου-μας υπολογιστή!

Πολύ απλά, θα βάλεις το joystick, στη θύρα 0 (εκεί που έχεις το ποντίκι) και όλα θα είναι μια χαρά! (Σε παίζω ένα διπλό, με την πρώτη ευκαιρία!)

Σας ευχαριστώ όλους για τα σχόλιά σας...

Πιστεύω ότι όλοι κρύβουμε έναν reviewer, μέσα μας, και είναι θέμα χρόνου, το αν κάποιος θα ασχοληθεί με το συγκεκριμένο αντικείμενο.

Πάντως να ξέρετε, πως το απολαμβάνω (ίσως και να ικανοποιώ έτσι τη ματαιοδοξία μου) και χαίρομαι που μέσα από το GRM, μου δίνεται η ευκαιρία, να κάνω πράγματα, που παλαιότερα θαύμαζα, στα περιοδικά του χώρου...

Πιστεύω πως υπάρχουν και άλλοι εκεί έξω, που σας αρέσει το αντικείμενο, και τα καταφέρνετε καλύτερα από εμένα και τα υπόλοιπα παιδιά που κάνουμε reviews...

Και πάλι ευχαριστώ όλους... :)
 
Χαρη σε σενα ξεσκουριαζουν τα Ρετρο-μηχανηματα μας. :)
 
Πολυ καλο το review περιμενουμε και αλλα. :cool:

Και να δοκιμασεις kαι για home computers.
 
Παραδειγμα review για τον ΑΤΑRΙ 800ΧL .

atari-800xl.jpg
 
ΑΑΑΑΑ.....Got It!!!

Η ευθύνη που μου δίνεις είναι μεγάλη, αλλά θα το παλέψω!

Καλό θα ήταν να μάθουν όσοι δεν ξέρουν, οτι, πέρα από τους Amstrad, Spectrum, Commodore κλπ. υπήρξε και ο Atari...
 
DINO είπε:
ΑΑΑΑΑ.....Got It!!!Η ευθύνη που μου δίνεις είναι μεγάλη, αλλά θα το παλέψω!

Καλό θα ήταν να μάθουν όσοι δεν ξέρουν, οτι, πέρα από τους Amstrad, Spectrum, Commodore κλπ. υπήρξε και ο Atari...
Ο ποιος; :confused:

Καλά ντε!Μη βαράς!Πλάκα κάνουμε!:biglaugh:

Περιμένουμε και άλλα τέτοια εξαιρετικά reviews Dino!
 
Νά'σαι καλά "ψηλέ"...
 
Βλέπω η πρώτη σελίδα του Rertromaniax Magazine είναι έτοιμη να τυπωθεί ;)

Φοβερο το παιχνιδάκι και εξαιρετικό review. Ευγε Dino :thumbup:
 
DINO,αψογος...!!!! :thumbup:

Νομιζω δικαιωματικα,απο αποψης εμφανισης,το αναγνωριζω ως ενα απο τα καλυτερα reviews που εχει γινει μεχρι στιγμης εδω μεσα...!! :)

Συνεχισε ετσι φιλε,με την ιδια ορεξη,κι ας ειναι κι απο ματαιοδοξια,δεν παιζει ρολο και δεν μας πειραζει... :D :D

(αλλωστε μαλλον κατι παρομοιο θα ισχυει προφανως και με μενα..! :biglaugh: )
 
Merci keeper7k and manos426f :)
 
Σε ευχαριστώ φίλε teflon.... :)
 
DINO πολύ καλά έκανε που άνοιξες αυτό το thread με το υπέροχο Metal Master και μάλιστα το έπαιξα στον STE μου πριν λίγη ώρα..αλλά....θα ήταν προτιμότερο να το έκανες εσύ αυτό το review χειροποίητο ρε παιδί μου..Θέλουμε δικά σας review γραμμένα έτσι όπως σας βγαίνουν είναι ποιο ζεστά και ποιο ωραία.... :)
 
akmakas είπε:
DINO πολύ καλά έκανε που άνοιξες αυτό το thread με το υπέροχο Metal Master και μάλιστα το έπαιξα στον STE μου πριν λίγη ώρα..αλλά....θα ήταν προτιμότερο να το έκανες εσύ αυτό το review χειροποίητο ρε παιδί μου..Θέλουμε δικά σας review γραμμένα έτσι όπως σας βγαίνουν είναι ποιο ζεστά και ποιο ωραία.... :)

Αγαπητέ akmakas, όταν λες χειροποίητο, εννοείς να μη χρησιμοποιήσω κάποιο πρόγραμμα, όπως έκανα εδώ (COREL DRAW), και να γράψω απλά το review, με κάποιες οθόνες από το παιχνίδι;

Το έγραψα έτσι, γιατί θεώρησα πως θα ήταν πιο όμορφο και πιο ευανάγνωστο, αν ήταν σε στήλες, για το μάτι του αναγνώστη (βέβαια θυμίζει περιοδικό για games reviews, αλλά...) :)
 
Πίσω
Μπλουζα