Mickey Mouse Magical Quest [Walkthrough]

houndead

RetroWannaBe
Joined
27 Νοέ 2012
Μηνύματα
66
Αντιδράσεις
4
Ολοκληρωμενο walkthrou απο το mickey moyse magical quest απο capcom.

Για τα υπολοιπα μερη μπειτε στο καναλι μου να δειτε τις συνεχειες.(http://www.youtube.com/user/youtoubakias?feature=mhee)

Αξιζει να αναφερω οτι τα παιχνιδια τα κατεγραψα με zsnes και χρησιμοποιησα για την ενγραφη το bandicam (http://www.bandicam.com/) που λειτουργει πολυ καλα και επιτελους δεν χρειαζεται να εχουμε το logo πο το hypercam επανω στην αριστερη γωνια,και πρεπει να γραφει και καπως καλυτερα νομιζω.

Τελος ολα τα προσφατα walktrou που κατεγραψα ειναι ολα στα ελληνικα,απολαυστε. :cool: More to come.

Ναι ρε συ αλλα εχει χαλασει παρα πολυ τελευταια και για αυτο ευθυνεται η αγαπη του κοσμου ισως η υπερβολικη αγαπη που διχνουνε και καπιοι με τις πιστωτικες τους καρτες.Ξερεις αρχιζω να πιστεβω οτι με το ιντερνετ τα πραγματα γινανε χειροτερα και οχι καλυτερα σε καπιους τομεις,βλεπωντας εταιριες σαν και αυτην να σου πουλανε ξανα το ιδιο φαγητο ξανα ζεσταμενο μετα απο τρεις με τεσερεις κονσολες ζητωντας πολλα χρηματα.Μου δεινουνε τωρα το dark stalkers 15 ευρο? κριμα ρε συ εχω χασει πασα ιδεα.Αυτη που βλεπεις εδω ητανε η αθωα και καλη capcom,απο την ημερα που εγινε και capcom usa τα πραγματα δεν πανε και πολυ καλα.Μολις ειχα διαπιστωσει εδω και κατι χρονια οτι αυτη η εταιρια σταματησε να κανει developing σε τιτλους σαν και αυτους που εκανα walktrou ειχα ξενερωσει αγρια σου λεω! Ητανε η απαρχες για τον μεγαλο κατηφορο που επαιρναν τα πραγματα,και με το ιντερνετ στην φορα χεσε μεσα πολυσκατη οπως λεει και ενας φιλος μου
tinysmile_tongue_t.png


Και σου μιλαει ενας απο αυτους που ξεκινησαν απο παιχνιδακια οπως τα gargoyles quest,mega man wily's revenge και τα συναφη.Απο τοτε την λατρεψα την capcom,και να πω οτι δεν αγορασα απο δαυτους? μεγαλο ψεμα θαναι.Μεχρι και costume packs ειχα κατεβασει για super street fighter 4 και τελικα ειδα οτι δεν αξιζε και πιαστικα και εγω να σκευτεις κοροιδο γαμπρος.Τερμα απο δω και στο εξης,μοναχα οταν αφορα ολοκληρωμενο τιτλο και οχι ψιχουλακια,και μοναχα αν αξιζει σε τιμες και αλλα.Οχι επιδη σε βαζουνε το online και το κανουνε ντεμεκ hd να το πληρωνουμε μια περιουσια! λες και δεν εχουνε λευτα κανουνε.

Α και κατι ακομη ρε συ ψαχνω να βρω που ειναι το section να κανω ευχαριστω και δεν το βλεπω,ενα παιδι μου ειπε ειναι εκει που τελειωνει το θεμα.Ευχαριστω παντως για το σχολιο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι όμορφο παιγνίδι το Mickey......αυτή η capcom ότι έπιανε χρυσάφι το έκανε!!
 
Πίσω
Μπλουζα