Microsoft CES 2009

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Wally
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Πάλι δε βλέπω διαφορά. Με το X-fire πχ, το ίδιο πράγμα κάνεις το ίδιο εύκολα. Τώρα τί σε νοιάζει εσένα αν ο άλλος το βλέπει το παιχνίδι σε χαμηλότερη/υψηλότερη ποιότητα εικόνας;
 
Δεν σε νοιαζει το frame count? το ποσο υψηλο ειναι το host advantage? να παιζεις στη τελικη το παιχνιδι οπως φτιαχτηκε απο τους developers (αν θελουμε να ξεφυγουμε και απο τα multiplays)

Τεσπα σε λιγο θα μας κραξουνε...3 σελιδες off topic :D
 
Μα καλά μαζί παίζαμε COD4 και μιλάγαμε για latency. Ο Keeper τόσες φορές την έχει κάνει γιατί απλά δεν μπορεί να παίξει. Αν ο Provider σου έχει προβλήματα δεν σε σώνει κανένα live. Δεν γίνονται θαύματα.

Τεσπα δε θα σου αλλάξουμε γνώμη είμαι σίγουρος. Απλά δες και κάτι άλλο εκτός από το 360 :)
 
Με ανοικτό ΝΑΤ; Προσωπικά ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα... Με κλειστό φυσικά, σέρνεται...
 
Δεν έφταιγε το ΝΑΤ, ούτε το Live. Η γραμμή μου έπεφτε (και πέφτει) συχνότατα πράγμα που καθιστά σχεδόν αδύνατες τις online δραστηριότητες. Επίσης έχω πολύ υψηλά επίπεδα θορύβου στη γραμμη, είμαι μάλλον μακριά απο το κέντρο και γενικά με το internet έχω όλα τα κακά της μοίρας μου. :(
 
Να ανοιχθει petition για το συναγωνιστη Τακη ωστε ο ΟΤΕ να προβει ΑΜΕΣΑ στη κατασκευη ΚΑΦΑΟ τελευταιου τυπου ακριβως εξω απο το σπιτι του!!! (και να ριξει κι αλλο θορυβο στη γραμμη του Αντωνη και του Leon :D )
 
Ενα 12χρονο κοριτσακι φτιαχνει παιχνιδι με το Kodu κατα τη διαρκεια της ομιλιας του Bach στη CES

[gt]44115[/gt]
 
Πίσω
Μπλουζα