Minecraft

Παιδιά το 1.5 βγήκε!Ετοιμαστείτε να αρχίσουμε να κυνηγάμε Achievements όλη μέρα!
 
εγώ ξενέρωσα γιατί πήγα στο χαμό για κολοκύθια, ήρθε το βράδι, έβαλα το κρεβάτι και ένα πυρσό σε ένα αυτοσχέδιο δωματιάκι κλειστό από παντού , μπήκα στο κρεβάτι και με ξυπνάει ένας σκελετός στο δωματιάκι μέσα! Τον τρώω , ξαναπέφτω στο κρεβάτι και με καθάρισε ένα ζόμπι... έκανα respawn και με έβγαλε στην αρχή γιατί το κρεβάτι ήταν άκυρο... χαζομάρες!!!!!!!!!!!! τα έχασα όλα αχχαχα
 
o server δεν εχει ενημερωθεί

o server δεν εχει ενημερωθεί ακομα, οταν γυρισω στας αθηνας θα τον αναβαθμίσω, οσό για αυτό που λές κέροπα, είναι γνωστό bug, πρέπει να κάνεις αναδιάρθρωση του χώρου, να πας το κρεββάτι αλλού κλπκλπ.
 
κατάλαβα... πάντως εμένα η 1.5 και 1.5_01 με πεταγανε συνέχεια έξω! το μυστικό ήταν η εγκατάσταση της java + sdk , μετά έστρωσε...
 
λίγη υπομονή παιδιά, αυριο θα είμαι αθήνα οπότε θα φτιάξω τον server.
 
ο server ειναι up and running στην 1,5
 
δεν με αφήνει να μπω...
 
καλα σου κανει - να πας στο psn :D
 
ούτε εκεί με αφήνει!!! 8)

lol
 
Ούτε εμένα με αφήνει να μπώ (στον σέρβερ) Connection Refused: Connect.Ή ο σέρβερ είναι κλειστός ή δεν έχει γίνει Update ακόμα.
 
τιποτα απο τα 2

προβλήματα με το #$@$! DynDNS

Επιτέλους τωρα είμαστε σταθέροι στο saulot.no-ip.org
 
Μπένετε καθόλου?

Φτιάξαμε ενα roller coaster
 
εμένα εξακολουθεί να μη με αφήνει...
 
στο saulot.no-ip.org ?

και με την 1.05_01?
 
Πήγα τον ξενώνα λίγο πιό δίπλα, γιατι παρατησρήθηκε το φαινόμενο οι μή operators να μήν μπορούν να μπούν και να χρισιμοποιήσουν τα μπαούλα και τα κρεββάτια.

Κέροπα έχεις ακόμα προβλημα?
 
ωωωωωωωωωωω! το saulot.no-ip.org δουλεύει!!!! το παλιό δεν παίζει για μένα , πάω να δω τί φτιάξατε τόσο καιρό που έλειπα :)
 
το παλιό δέν παίζει για κανένα, θα καταργήσω το homelinux , η DynDNS ^%#%^ζεται.
 
Ανακεφαλαίωση - update

Παίζουμε:

ip: saulot.no-ip.org

version: 1.6.4

(εκανα update πριν απο 5 λεπτα)
 
Πίσω
Μπλουζα