Motorstorm RC !!

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.887
Αντιδράσεις
3.887
Απιστευτο,απορω πως το σκεφτηκανε,για μια μικροτερη κονσολα οπως το psp Vita ενα μικροτερης κλιμακας Motorstorm,θα βγει και ps network και απο οτι καταλαβα πληρωνοντας το 1 θα τα παιζεις και στα 2 (ps3).


Aπο οτι θυμαμαι στο παλιο psp ειχανε βγαλει το pacific rift,το οποιο εχω σε ps2.



Εdit:Επιβεβαιωθηκε αγοραζοντας την μια εκδοση θα μπορεις να το παιζεις και στις δυο πλατφορμες και οχι μονο αυτο θα το αφηνεις στην μια και θα το συνεχιζεις στην αλλη on the go στον δρομο!


 





 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πραγματικά απίστευτα δύσκολο να σκεφτούν την ιδέα με τα τηλεκατευθυνόμενα-μινιατούρες. Μόνο τα τελευταία 20 χρόνια έχει κάνει το Micromachines κάτι αντίστοιχο. :p

Στο PSP πάντως είχε βγει και το Arctic Edge...
 
Πολύ ωραίο και πρωτότυπο με πανέμορφα γραφικά!!!

Νομίζω οτι υπάρχει και άλλο ένα περίπου ίδιο παιχνίδι στο apple store για mac αλλά καμιά σχέση στα γραφικά με αυτό.
 
Aπιστευτο ειναι το downgrade,connection απο ps3 και Motorstorm σε Vita και RC,anyway πραγματικα απιστευτο θα ηταν να ηταν augmented reality και το Vita να το ειχες για πραγματικο κοντρολι rc ,αν με πιανετε.


Ναι το arctic storm εννοουσα...


 


edit:edge...edge
 
Η αλήθεια είναι ότι κι εμένα Micromachines μου έφερε στο μυαλό! :)

Ωραίο φαίνεται και είναι πανέξυπνη η ιδέα να είναι "cross-platform"... Μου τη δίνει να έχω παιχνίδια αξιόλογα στο psp που να μη μπορώ να τα παίξω στο ps2 & vice-versa...

P.S. Κάποιες πίστες μου θύμησαν Wall-e!
 
Πίσω
Μπλουζα