My Arcade Project !

Άιντε καλορίζικα !!
 
ευχαριστώ!! περιμένω σχόλια και ιδες σχετικα με τι artwork να βαλω

δύστυχος δεν κατάφερα να βρω κατι αξιόλογο στον θείο google οπότε αποφάσισα και πήγα στην έκθεση game on πριν απο 2 βδομάδες και τράβηξα πολλές φωτο που μπορώ με αρκετό photoshop να χρησιμοποιήσω για πλαϊνά artwork αλλά να κάποιος εχει καμιά καλη ιδεα η εικόνα θα το προτιμουσα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μεγειες μεγειες!!!! Καλολιωστη!!!!

Εχεις κανει πολυ καλη δουλεια!!
 
xmargari είπε:
Μεγειες μεγειες!!!! Καλολιωστη!!!!Εχεις κανει πολυ καλη δουλεια!!
ευχαριστω! η διακόσμηση με εχει παιδέψει αλλα ελπίζω οτι και με την βοήθειά σας θα βρούμε κάτι καλό!
 
Καλόπαιχτη η καμπίνα σου... Artwork μπορείς να βρείς αρκετά ώστε να κάνεις μια δική σου σύνθεση. Έτσι είχα κάνει και γω. Καλή συνέχεια!
 
Fred Madison είπε:
Καλόπαιχτη η καμπίνα σου... Artwork μπορείς να βρείς αρκετά ώστε να κάνεις μια δική σου σύνθεση. Έτσι είχα κάνει και γω. Καλή συνέχεια!
γενικά εχω βρει πολλά, και έχω αρκετές γνώσεις στο photoshop απλά δεν εχω βρει κατι που να εινια πραγματικά καλο και παράλληλα να ειναι σε μεγάλο μέγεθος το αρχείο ώστε να μπορέσω να στο στείλω σε ploter χωρίς να χαλάει η ποιότητα του
 
Ωραιως φιλε μου μεγιες πολλες καλοπαιχτη!!
 
DREDD είπε:
Εχεις καλεσει ολη τη γητονια??
XAXA οχι ρε συ αλλα την δευτέρα ειχα γενέθλια και ειχαν ερθει ολοι στο σπιτι, σκέψου οτι εχω ενα κουτι απο illy καφε γεματο πενηνταλεπτα και ο ανιψιός μου το άδειασε 2 φορες μεσα σε 4 ωρες
 
Σωστος ο ανιψιος χρονια πολλα κιολας εγω τα ειχα τη Πεμπτη!!
 
qbrain είπε:
γενικά εχω βρει πολλά, και έχω αρκετές γνώσεις στο photoshop απλά δεν εχω βρει κατι που να εινια πραγματικά καλο και παράλληλα να ειναι σε μεγάλο μέγεθος το αρχείο ώστε να μπορέσω να στο στείλω σε ploter χωρίς να χαλάει η ποιότητα του
Για να μην έχεις πρόβλημα στην εκτύπωση θα πρέπει να βρείς αρχεία τύπου vector για illustrator τα οποία όσο και να μεγαλώνεις δεν ξεχειλώνουν. Επίσης τα βρίσκεις δωρεάν στο διαδίκτυο από χρήστες που τα έχουν φτιάξει και τα διανέμουν δωρεάν. Χρόνια πολλά και στους δυο σας Dredd και qbrain.
 
Καλοριζικη η καμπινα σου αν και προτιμω τη pacman που εχεις διπλα :)
 
Ευχαριστω Fred, αντε κανονισε κανα βιντεακι ξερεις εσυ!!

Fred Madison είπε:
Για να μην έχεις πρόβλημα στην εκτύπωση θα πρέπει να βρείς αρχεία τύπου vector για illustrator τα οποία όσο και να μεγαλώνεις δεν ξεχειλώνουν. Επίσης τα βρίσκεις δωρεάν στο διαδίκτυο από χρήστες που τα έχουν φτιάξει και τα διανέμουν δωρεάν. Χρόνια πολλά και στους δυο σας Dredd και qbrain.
 
Fred Madison είπε:
Για να μην έχεις πρόβλημα στην εκτύπωση θα πρέπει να βρείς αρχεία τύπου vector για illustrator τα οποία όσο και να μεγαλώνεις δεν ξεχειλώνουν. Επίσης τα βρίσκεις δωρεάν στο διαδίκτυο από χρήστες που τα έχουν φτιάξει και τα διανέμουν δωρεάν. Χρόνια πολλά και στους δυο σας Dredd και qbrain.
εχεις κάτι υπόψιν να μου προτείνεις?

(ευχαριστω για τα χρονια πολλα)

Chahn είπε:
Καλοριζικη η καμπινα σου αν και προτιμω τη pacman που εχεις διπλα :)
χα χα χα χα χα την επισκεύαζα περισσότερες ωρες οποτι μου πήρε να κατασκευάσω την αλλη

προβλημα στο μονιτορ και στην πλακετα

την πλακέτα την επισκεύασα μια χαρα, εχω κανει 100 πατεντες για να δουλέψει

το μονιτορακι εχει κατι θεματακια ακομα, μαλλον θελει γεμισμα, γιατι οσω και να πειραξα τον μ/σ υψηλης εχει κατι προβληματα με τα χρωματα αλλα παιζει κανονικα, θα ανεβασω φωτο να δειτε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καλοριζικο το καμπινακι σου!! για μενα παντος καλητερα να ΜΗΝ βαλεις artwork ,κρατα το στην original κατασταση (τουλαχιστον εξωτερικη)του.

qbrain είπε:
εχεις κάτι υπόψιν να μου προτείνεις?
(ευχαριστω για τα χρονια πολλα)

χα χα χα χα χα την επισκεύαζα περισσότερες ωρες οποτι μου πήρε να κατασκευάσω την αλλη

προβλημα στο μονιτορ και στην πλακετα

την πλακέτα την επισκεύασα μια χαρα, εχω κανει 100 πατεντες για να δουλέψει

το μονιτορακι εχει κατι θεματακια ακομα, μαλλον θελει γεμισμα, γιατι οσω και να πειραξα τον μ/σ υψηλης εχει κατι προβληματα με τα χρωματα αλλα παιζει κανονικα, θα ανεβασω φωτο να δειτε


απομαγνητισμο στην ο8ονη δοκιμασες ??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
mob είπε:
απομαγνητισμο στην ο8ονη δοκιμασες ??
εννοιτε το πρωτο πραγμα που εκανα

αρχικά προσπάθησα με ενα απομαγνητιστη χειρός, αλλα μολις εβγαλα το τζαμι ανακάλυψα πως ειχε ενσωματωμένο πανω στο μονιτορ το οποιο ενεργοποιούταν οταν πάταγες ενα button στον μ/σ υψηλής
 
Καλοπαιχτη η καμπινα και απο μενα..

Πραγματικα πολυ καλη δουλεια.....very clean job που λεν και οι ξενοι!!!
 
qbrain είπε:
εννοιτε το πρωτο πραγμα που εκανα
αρχικά προσπάθησα με ενα απομαγνητιστη χειρός, αλλα μολις εβγαλα το τζαμι ανακάλυψα πως ειχε ενσωματωμένο πανω στο μονιτορ το οποιο ενεργοποιούταν οταν πάταγες ενα button στον μ/σ υψηλής

βαλε φωτο μπας και βρουμε τι ειναι...
 
Πίσω
Μπλουζα