My new MAME controller

UnderGround

RetroN00b
Joined
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
52
Αντιδράσεις
60
Η εκδίκηση του δεκάρικου !!!

Όπως λέει και ο ξάδελφός μου, "αν 'είχα κρατήσει όλα τα δεκάρικα που είχα παίξει στα ούφο, θα είχα βγει σε σύνταξη...".
 
Ιδιοκατασκευή;
 
Ωραιος φιλε φοβερη κατασκευη και ολα τα λεφτα τα κουμπια ε ρε πως με βολευαν αυτα με το κερμα να τρεχω στο track & field που εχεις και στην φωτογραφια χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 
telonio είπε:
Ναι. Από κόντρα πλακέ το πλαίσιο.


Nemo είπε:
και μ'αναπτήρα καλά ήταν ,
Η δοκιμή με αναπτήρα ήταν από τα πρώτα πράγματα που κάναμε και έγινε χαμός. Τα δάκρυα έτρεχαν ποτάμι από την συγκίνηση... :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
πολύ ωραίος!αυτό το παιχνίδι το παίζαμε 3 άτομα και είχε ο καθένας κάτι, εγώ με το κέρμα να τρέχω ο φίλος μου να πηδάει και ένας άλλος το joystick. Είχαν μαζευτεί πολλοί εννοείται και μας κοιτούσαν. Το πιο κοντινό στο "real thing" είναι αυτό που έχεις αν και λείπει η ατμόσφαιρα των '80ς καπνός από τσιγάρα διάφοροι τύποι γενικά η καφρίλα και ο φόβος μη σε μπουζουριάσουν τα μπασκίνια.Να μην πω τα δεκάρικα πάντα λίγα μικρό το χαρτζιλίκι και δεν πήγαινε όλο στα μπλιμπλίκια αλλά και σε κάνα Μίκυ Μαους Σεραφίνο κλπ. σοκολάτες κλπ. τσιγάρο όχι μιας και ποτέ δεν μ' άρεσε.
 
Uskoke είπε:
πολύ ωραίος!αυτό το παιχνίδι το παίζαμε 3 άτομα και είχε ο καθένας κάτι, εγώ με το κέρμα να τρέχω ο φίλος μου να πηδάει και ένας άλλος το joystick. Είχαν μαζευτεί πολλοί εννοείται και μας κοιτούσαν. Το πιο κοντινό στο "real thing" είναι αυτό που έχεις αν και λείπει η ατμόσφαιρα των '80ς καπνός από τσιγάρα διάφοροι τύποι γενικά η καφρίλα και ο φόβος μη σε μπουζουριάσουν τα μπασκίνια.Να μην πω τα δεκάρικα πάντα λίγα μικρό το χαρτζιλίκι και δεν πήγαινε όλο στα μπλιμπλίκια αλλά και σε κάνα Μίκυ Μαους Σεραφίνο κλπ. σοκολάτες κλπ. τσιγάρο όχι μιας και ποτέ δεν μ' άρεσε.
Τά είπες όλα. Δεν έχω να προσθέσω τίποτα...
 
Πίσω
Μπλουζα