Nεο παιχνιδι τον Οκτωβρη για Dreamcast..Πανω στην ωρα!!(10 χρoνων)

cast128dreams

Retro Member
Joined
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
182
Αντιδράσεις
3
(9/9/9 retromaniax)respect to the admins!!!!!

Οι προπαραγγελεις εχουν ανοιξει.Με μονο 15 ευρο και παραγγελιες απο redspotgames online store το παιχνιδι ερχεται σε κλασικη Θηκη σαν αυτη τον γιαπωνεζικων παιχνιδιων Dreamcast..Υποστιριζει ακομα και online score μεσω dreamcast(!!!!).4 players racing...ενα ακομα ειναι και η εξοδος VGA output!!

Features:

  • Single-player grand prix mode with four difficulty levels
  • Three multi-player modes to enjoy with up to four players
  • Five race cars to choose from
  • 10 Grand Prix race tracks
  • 9 additional multi-player race tracks
  • Awesome soundtrack by Black Device
  • Autosave to VMU (any port, file uses just 2 blocks)
  • Region free
  • Rumble pack support
  • Compatible with original Dreamcast pads, arcade stick, and third party controllers
  • Supports PAL (50/60 Hz), NTSC and VGA displays
  • Configurable controls and many other options
  • Animated cut scenes
  • Plus even more unlockable content!
  • New: Online Highscore!
Δειτε το βιντεο εδω..Η αποψεις ειναι αναμηκτες..Οπως και να εχει το παιχνιδι φενεται oldscholl και εχω την εντυπωση οτι θα μας μας αρεσει εδω στο Retromaniax!!!!!!!!!!!!!!!

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τι γινεται ρε παιδια δεν σας αρεσει δεν βλεπω κινηση!!.....
 
Σημερα ξεκινησε η διαθεση του Rush Rush Rally Racing !^^ Ελπιζω να το εχω συντομα στα χερια μου ;)
 
Εγώ έχω σπαστεί με την Redspotgames γιατί παράγγειλα πριν 40+ ημέρες το "πακέτο" Dux και Wind and Water Puzzle Battles και η τύχη του αγνοείται...

Θα τους στείλω ένα mail μπας και βγάλω άκρη, αλλά αν δεν ικανοποιηθώ από την απάντηση δεν πρόκειται φυσικά να ξαναψωνίσω από εκεί.
 
DarkSynbios είπε:
Σημερα ξεκινησε η διαθεση του Rush Rush Rally Racing !^^ Ελπιζω να το εχω συντομα στα χερια μου ;)
xexe^ ^ μου ηρθε και μενα!!!!

Στο scoreboard ειμαι ο dc4speed....Dark symbos φαε την σκονη μου!!!!!!!!!!
 
Η εταιρία μου απάντησε ότι το πακέτο καθυστέρησε επειδή το Wind and Water Puzzle Battles εξαντλήθηκε και χρειάστηκε να ανατυπωθεί. Φυσικά θα ήταν καλύτερα αν είχαν μπει στον κόπο να το γράψουν σε ένα email ή έστω στο site τους. :xm:

Μου έδωσαν την δυνατότητα να προσθέσω και το Rush Rush Rally στην παραγγελία, αλλά προτίμησα να περιμένω την παραλαβή των άλλων δύο και μετά να τους δώσω επιπλέον δουλειά...είδομεν...
 
Ωρα να φας και την δικια μου ;)
 
Ακόμα τίποτα. Πολύ κακό customer service δυστυχώς...
 
Καποια βλακεια γινεται! Εμενα και οι δυο οι παραγγελιες που ειχα κανει ηρθαν σε μια βδομαδα.
 
καλό...!!! μετα απο τόσα χρόνια!!!
 
Κυκλοφόρησε αυτήν την εβδομάδα για το Wii μέσω Wiiware! :p
 
Πίσω
Μπλουζα