New Candy DVD English subtitles!!!

Juanita

Retro PaTRi@RcH
Joined
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.263
Αντιδράσεις
347
Εδώ και κάποιες μέρες ενημερώθηκα πως εντός του Ιουνίου πρόκειται να κυκλοφορήσει μιά νέα σειρά με τα 115 επεισόδια της Κάντυ.

dvd2012dics2011bg3.jpg


12 DVD D9 formated περιλαμβάνουν και τα 115 γνωστά επεισόδια στην τιμή των 250 euros.

Χαλεποί βέβαια οι καιροί και προκειμένου οι Ιάπωνες να προωθήσουν το προϊόν τους, το δίνουν μαζί με δωράκια:

12 καρτούλες για τα δωράκια μας σε μιά πολυτελή χάρτινη συσκευασία

dvd2012dics2021nx9.jpg


καθώς και μιά υπέροχη (υφασμάτινη ή πλαστική... δεν έχω καταλάβει) τσάντα σε διάφορα χρώματα...

Αρκετά δελεαστικό... δε λέω...

και βέβαια και στα αγγλικά...

...ένα point το έχει..

dvd2012dics2031mp7.jpg


Προβολή συνημμένου 56086 Προβολή συνημμένου 56087 Προβολή συνημμένου 56088
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απιστευτα νεα! Μα τι εγιναν τα δικαστηρια για τα πνευματικα δικαιωματα??? Φανταστικη η τσαντα :clap:
 
Να πω την αλήθεια μου, δε βλέπω κανένα διακριτικό της TOEI.

Ούτε Μιζουκο - Ιγκαράσι κάτι...

Λέτε να έχει υπάρξει ύφεση στο θέμα;;;
 
Σας βλεπω 250 ευρω ελαφρυτερες...
 
Τα ιδεογραμματα ειναι κινεζικα.

Υπερβολικη τιμη τα 250€, αυτοι εκει τα μεγαλα πακετα με dvds τα περνουν 10-15$...
 
Είναι η έκδοση για την Taiwan με γιαπωνέζικο audio και κινέζικους-αγγλικούς υπότιτλους! Ψήνομαι άγρια.....:eek:
 
Getta Robo είπε:
Τα ιδεογραμματα ειναι κινεζικα.Υπερβολικη τιμη τα 250?, αυτοι εκει τα μεγαλα πακετα με dvds τα περνουν 10-15$...
Αληθεια??? Να βαλω τα κοννε μου σε Σιγκαπουρη αραγε να ψαξουν??? Ωχ, ειχα και κοννε σε Ταϊβαν, αλλα οχι πια :cry: :cry: :cry: :cry: Πού να το 'ξερα :banghead:
 
Να μην ψήνεστε καθόλου... :angry:

Αφού έχουμε τον Αργύρη μας, τι τα θέλουμε τα υπόλοιπα;;;;;;
 
Δεν ξέρω τι λέτε αλλά αυτή η τσαντούλα νομίζω ότι φωνάζει το ονομά μου ʽbi-bi αγορασέ μεʼ.Δεν αισθάνομαι πολύ καλά πρωί-πρωί :go: :go:
 
Αυτο που βλεπω στις τσαντες ειναι οτι ειναι αριθμημενες. Μηπως αυτο σημαινει οτι θα βγαλουν περιορισμενο αριθμο?
 
Kambia είπε:
Αυτο που βλεπω στις τσαντες ειναι οτι ειναι αριθμημενες. Μηπως αυτο σημαινει οτι θα βγαλουν περιορισμενο αριθμο?

Δε βαριέσαι Kambia μου...

Εσύ να ΄σαι καλά, και θα κατακλύσουμε την αγορά με καλύτερες... :cool:



Δώσε θάρρος στο χωριάτη :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Juanita είπε:
Δε βαριέσαι Kambia μου...

Εσύ να ΄σαι καλά, και θα κατακλύσουμε την αγορά με καλύτερες... :cool:



Δώσε θάρρος στο χωριάτη :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ολα γινονται. Εγω μεσα ;)
 
Μπορούμε να βρούμε υπέροχες τσαντούλες στο Μοναστηράκι στα χρώματα που θέλει ο καθένας μας και να σιδερώσουμε ή να ράψουμε την εικόνα που θέλουμε...

χμμμμ... σ΄αυτά δεν είμαι καλή αλλά όλα γίνονται και πολύ πιό οικονομικά σίγουρα...
 
Juanita είπε:
Μπορούμε να βρούμε υπέροχες τσαντούλες στο Μοναστηράκι στα χρώματα που θέλει ο καθένας μας και να σιδερώσουμε ή να ράψουμε την εικόνα που θέλουμε...

χμμμμ... σ΄αυτά δεν είμαι καλή αλλά όλα γίνονται και πολύ πιό οικονομικά σίγουρα...
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑ,τώρα που το λες Juanita ακουω την τσαντούλα να μου λέειʽακου την Juanita και μη με πάρεις θα με φτιάξεις στο μοναστηράκι και πιο φθηναʼ #) #) #)
 
Juanita είπε:
Μπορούμε να βρούμε υπέροχες τσαντούλες στο Μοναστηράκι στα χρώματα που θέλει ο καθένας μας και να σιδερώσουμε ή να ράψουμε την εικόνα που θέλουμε...

χμμμμ... σ΄αυτά δεν είμαι καλή αλλά όλα γίνονται και πολύ πιό οικονομικά σίγουρα...
Μεσα κ'εγω :clap: Ποτε θα παμε Μοναστηρακι?????? :clap: :clap: :clap: :clap:

Aλλωστε ηδη χαιρομαι τις υπεροχες Candy-Candy κουπες μου ;)
 
Να κλάψω ή όχι???

Αν το ήξερα ότι θα βγουν με υπότιτλους, θα περίμενα λίγο.... :angry:

Juanita πού το βρήκες αυτό????
 
akaliakoukou μου,

good things come to those who wait :p
 
Από Κίνα οι πληροφορίες.

Όμως Akaliakoukou μου δε νομίζω πως για μιά τσαντούλα και 12 κάρτες αξίζει να δώσεις τόσα χρήματα...

Τα δικά σου πακέτα είναι πολύ πιό ωραία... :flower:

@Dom εγώ ψήνομαι μόνο για το έγχρωμο manga...

Άλλωστε, ποιός να συγκριθεί με τον Αργύρη...
 
akaliakoukou είπε:
Μακάρι να ισχύει αυτό...

(δεν αναφέρομαι στα DVD)
Ισχυει σιγουρα για την μπυρα Guinness :D H ατακα ειναι απο διαφημιση της μπυρας :cool:
 
Πίσω
Μπλουζα