New Candy DVD English subtitles!!!

akaliakoukou είπε:
Να κλάψω ή όχι???Αν το ήξερα ότι θα βγουν με υπότιτλους, θα περίμενα λίγο.... :angry:

Juanita πού το βρήκες αυτό????
Κράτα την πίστη sister!!!! :precry:

Το δικό σου(μας) πακέτο είναι ίσως το ομορφότερο :wub: που έχει εκδοθεί και συνεπώς δεν το μετάνιωσα με τίποτα αφού έχει και το original γιαπωνέζικο audio.

Από εκεί και πέρα θα μου άρεσε να πάρω και το καινούριο για διαφορετικούς λόγους.
 
Δεν το μετάνιωσα!!! Είναι τέλειο!!!!

Εκείνο που αξίζει επίσης, είναι το μάνγκα!

Σε 6 μέρες θα το φέρω να το δείτε κι από κοντά!!!!!!!!!!
 
Juanita είπε:
@Dom εγώ ψήνομαι μόνο για το έγχρωμο manga...

Άλλωστε, ποιός να συγκριθεί με τον Αργύρη...
Aκριβως γι'αυτο τον λογο δεν μ'αρεσε το manga! Δεν περιλαμβανει τον Αργυρη :heartcloud: ...ο Αργυρης εχει συντελεσει τα μάλα στην καψουρα μου :flower:

@Τurri, σε βλεπω μαζι με την Juanita, με 3 δουλειες :rofl:
 
akaliakoukou είπε:
Βάλε κι εμένα στη λίστα!...8)
Παιδιά τα έχω υπολογίσει σας λέω: Αν μειώσουμε τις ώρες του ύπνου σε 2 (όπως ο Νίκολα Τέσλα κάποτε) μπορούμε να έχουμε μια 8ωρη δουλειά κανονική και δύο 6ωρες part-time!

Και μας μένουν και 2 ολόκληρες ώρες βρε...
 
Καμιά αντίρρηση...8)

Τις δουλειές δεν ανέφερες ακόμη...

Μόνο η Kambia είχε μιά καταπληκτική πρόταση....

:rofl: :rofl: :rofl:

Στέκι στην Ομόνοια πιάνω εγώ...

Οι υπόλοιποι...:ccool: αλλού...
 
kyriazisv είπε:
Παιδιά τα έχω υπολογίσει σας λέω: Αν μειώσουμε τις ώρες του ύπνου σε 2 (όπως ο Νίκολα Τέσλα κάποτε) μπορούμε να έχουμε μια 8ωρη δουλειά κανονική και δύο 6ωρες part-time!Και μας μένουν και 2 ολόκληρες ώρες βρε...
Αυτο ειναι ο χειροτερος εφιαλτης μου: η μειωση των ωρων του υπνου :bash: Δεν θα το μπορουσα με τιποτα.... :cry: ο υπνος ειναι για μενα απο τις μεγαλυτερες απολαυσεις της ζωης :D για να μην πω Η μεγαλυτερη #)
 
domniki είπε:
Αυτο ειναι ο χειροτερος εφιαλτης μου: η μειωση των ωρων του υπνου :bash: Δεν θα το μπορουσα με τιποτα.... :cry: ο υπνος ειναι για μενα απο τις μεγαλυτερες απολαυσεις της ζωης :D για να μην πω Η μεγαλυτερη #)
Το ξέρω... Το ξέρω... :D
 
domniki είπε:
Αυτο ειναι ο χειροτερος εφιαλτης μου: η μειωση των ωρων του υπνου :bash: Δεν θα το μπορουσα με τιποτα.... :cry: ο υπνος ειναι για μενα απο τις μεγαλυτερες απολαυσεις της ζωης :D για να μην πω Η μεγαλυτερη #)

Τι να πω και εγώ που ο Χουζούρης είναι το alter ego μου...

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι

πριν ακόμα η μέρα να φέξει...
 
Juanita είπε:
Τι να πω και εγώ που ο Χουζούρης είναι το alter ego μου...
Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι

πριν ακόμα η μέρα να φέξει...
Εμένα το alter ego μου είναι ο... Γκρινιάρης!

Μου τη δίνει να ξυπνάω κάθε μέρα από τις έξι...

...Αφήστε με να κοιμηθώ... :please:
 
Πίσω
Μπλουζα