Ninety Nine Nights [N3]

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.286
Το πρωτο παιχνιδι της σειρας Ninety Nine Nights ηταν ΦΟΒΕΡΟ αλλα δυστυχως δεν γνωρισε την επιτυχια που του αρμοζε.

Ειχε τα προβληματα του (με κυριοτερο τα κακο save system). Παντως ηταν το καλυτερο nextgen slaught em-up.

Εχτες κυκλοφορησε στην Αμερικη η συνεχεια του (εχει κυκλοφορησει πριν κανα μηνα στην Ιαπωνια).

Σιγουρα μιλαμε για ΤΙΤΛΑΡΑ. Αρκει να σας πω το PM που μου εστειλε ο Stormwatch:

30fps μεν αλλά γίνεται της κακομοίρας.646 combo σε 15 δευτερόλεπτα...

Aκονιστε τα katana σας. Ερχεται PAL στις 30 Ιουλιου
 
Σορυ wally αλλα πρωσοπικα το N3 ειναι ενα απο τα χειροτερα games που εχω παιξει στο χ360 απιστευτα βαρετο και με πολυ (ανωμαλα) επιπεδα δυσκολιας ειδηκα τα boss ειναι παναγια βοηθα χωρια και τα saves...

Μακαρι το 2 να ειναι τιτλαρα !! για να σε κατατρωπωσω αν εχει online match.....xaxaxaxa
 
Φιλε Λεοντα

Με τετοιο artwork

327425-n3_ninety_nine_nights_super.jpg


Mε τοσο σφαξιμο

f00ffa81486eb4568660df35d3200132.jpg


Με τετοιες δεσποινιδες

n3-ninety-nine-nights-20060210102236465_640w.jpg


Με publisher την SEGA...

ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ TO ΠΡΩΤΟ Ν3?? :)
 
Παιχνιδάρα ήταν και το πρώτο. Έβγαζες τα αποθυμένα σου...
 
Ελπίζω να είναι καλύτερό από το 1...

Υπάρχει πάντως και region free, αλλά ας το δοκιμάσει πρώτα κάποιος άλλος. Δεν θα βιαστώ να το αγοράσω και στο τέλος να απογοητευτώ όπως στο 1. :p
 
Το 1 ήταν κορυφή το είχα τσιμπήσει από eBay με το που έπαιξα το demo...

Το 2 δεν είναι απλώς κορυφή, ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ! Ειδικά όσοι είναι fans των Dynasty/Samurai Warriors (όπως εγώ) θα πορωθούν !!!

954476_20100615_790screen001.jpg


επίσης και το 1ο boss που έφτασα είναι αρκετά δυσκολούτσικο (είναι ο μάστορας ο μεγάλος στην φώτο από πάνω)... να θυμάστε το roll με τα LT/RT σε στυλ Demon's Souls για να αποφεύγετε τα χτυπήματα :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το πρώτο ήταν τιτλάρα. Το είχα πάρει sealed από Παπασωτηρίου Στουρνάρη 10 ευρώ και με παζάρια μου έριξε την τιμή στα 5.

Χα χα!!!!!!!

Δεν το έχω τελειώσει ακόμα, παίζω όποτε θέλω κάτι καλό button mashing και μετατροπή σε μηχανή του κιμά.

Με χαλάνε τα 30 fps όμως του 2.......
 
Πίσω
Μπλουζα