Nintendo 3DS Captain Toad Treasure Tracker

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Joined
18 Απρ 2010
Μηνύματα
7.711
Αντιδράσεις
1.924
Αγόρασα τις προάλλες το Captain Toad Treasure Tracker για το 3DS. Το είδα στο ράφι και χωρίς να το σκεφτώ πολύ το άρπαξα. Ήταν και το τελευταίο κομμάτι οπότε... Ο λόγος που το πήρα βέβαια είναι διότι, χωρίς να ξέρω πολλά για το παιχνίδι, σκέφτηκα Toad = ήρωας της σειράς Mario θα είναι κάτι καλό. Έπειτα που πήγα στο σπίτι παρατήρησα ότι είναι puzzle game κάτι που δεν είναι και το καλύτερό μου. Ακόμη δεν το έχω ανοίξει. Ελπίζω να μην απογοητευτώ...

Υ.Γ. Στο κουτί επάνω αναφέρει ότι περιέχει και πίστες από το Mario Odyssey και μιας και δεν έχω Switch νομίζω θα είναι ωραία ευκαιρία να πάρω μια γεύση...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το εχω τερματησει στο Wii U ειναι ωραιο παιχνιδι αλλα δεν ειναι πλατφορμ.  Αν περιμενες πλατφορμ θα απογοητευτεις. 

Ps. Οι πιστες απο το Oddyssey  μαλλον θα ειναι απλα θεματικες δεν νομιζω να εχουνε σχεση στο gameplay. 
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όπως το φαντάστηκα λοιπόν. Ας είμαι θετικός όμως διότι όπως είδα στο ΥΤ φαίνεται ωραίο παιχνιδάκι όπως και να'χει. 
 
Τελικά το ξεκίνησα χθες το βράδυ. Όπως κατάλαβα παίζει πολύ η χρήση της κάμερας. Την πρώτη πίστα την πέρασα αλλά στη 2η τα βρήκα λίγο σκούρα αν και δεν είχα χρόνο να παίξω παραπάνω. Ενδιαφέρον πάντως τίτλος.
 
Το εχω τερματησει στο Wii U ειναι ωραιο παιχνιδι αλλα δεν ειναι πλατφορμ. Αν περιμενες πλατφορμ θα απογοητευτεις.

Ps. Οι πιστες απο το Oddyssey μαλλον θα ειναι απλα θεματικες δεν νομιζω να εχουνε σχεση στο gameplay.
Γιάννη το αγόρασα και στο Switch αλλά δεν το άνοιξα ακόμη. Εϊναι το ίδιο με του Wii U?
 
Εχει καποια εξτρα levels, αλλα γενικα το ιδιο ειναι με καλυτερη αναλυση απο του Wii U (1080p vs 720p).
 
Πίσω
Μπλουζα