O Dark Alex μας λεει.. bye!

Anemos

RetroActive
Joined
21 Απρ 2007
Μηνύματα
315
Αντιδράσεις
0
Ένα μεγάλο πλήγμα δέχτηκε σήμερα η PSP scene .

Ο Dark Alex μετά από απειλές αλλα και υποχρώσεις όπως λέει..εγκαταλείπει το έργο του σαν επακόλουθο να μην έχουμε πλέον πια custom firmware made D-A.

ελπίζω κάποιος εξίσου καλός προγραμματιστής να αναλάβει και να συνεχίσει το έργο του τόσο καλά.

@Anemos
 
Μάλλον τον προσέλαβε η $ONY :biglaugh::biglaugh:!
 
Μπα. Τo πιο πιθανό είναι να δούλευε ήδη στη Sony. Έβγαζε το firmware με διαφορά ωρών!!
 
πακέτο φάγαμε.. αλλά με την Ο-Ε δεν νομίζω να έχουμε μελλοντικό πρόβλημα...η κάνω λάθος??
 
Τελικά μονο bye δε μας είπε ο D-A..

Επανήλθε δριμύτερος με το "χακαρισμενο" πλέον firmware τοu νέοu PSP slim σε λιγότερο από 24 ώρες.

Δεν απομένει παρα λίγος χρόνος να βγει και downgrade για το slim, και οι νέοι κάτοχοι του να χαίρονται και αυτοί..

good news..
 
Aπιστευτο ,emus -ταινιες -παιχνιδια και φορητα και στην οθονη της τηλεορασης μας.

Θελω slim τωρα.

Great news. :clap:
 
Δηλαδή καλά έκανα που βαρέθηκα και δεν παρείγγειλα το κλασσικό;

Λέτε να το πάρω σε ένα μήνα που έχω γενέθλια; Θα έχει σπάσει μέχρι τότε;
 
δεν έχω το slim .... αλλά οοοοοοοοοολλλλλεεεεεεεεεε!!!
 
Σεπτεμβρη λενε ,αγγλια ηδη κυκλοφορει μαλλον συντομα και εδω. :)
 
akmakas είπε:
Slim!!!!Πότε βγαίνει?
Σε μερικές μέρες θα πουλιέται εδώ στην Ελλάδα 169~ euro το βασικό πακέτο.

Το max στις 14 Σεπτεμβρίου θα το έχουμε σίγουρα.
 
Πάντως μη φοβάστε παιδιά αν ο Dark Alex μας αφήσει!

Το ξανθό γένος θα μας σώσει...! :biglaugh:
 
Turrican είπε:
Πάντως μη φοβάστε παιδιά αν ο Dark Alex μας αφήσει!Το ξανθό γένος θα μας σώσει...! :biglaugh:


Turrican σ'έχει επηρρεάσει πολύ ο Λιακό μου φαίνεται...:biglaugh:
 
Anemos είπε:
Σε μερικές μέρες θα πουλιέται εδώ στην Ελλάδα 169~ euro το βασικό πακέτο.Το max στις 14 Σεπτεμβρίου θα το έχουμε σίγουρα.
Στη Κύπρο έχει φτάσει ήδη και έχει αγοραστεί από έναν χρηστη του forum μας ο οποιος ανέβασε και φωτογραφίες ..
 
Πίσω
Μπλουζα