Outrun Analog!

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.853
Αντιδράσεις
3.778
Aπιστευτο και ο τυπας κανει και ωραια περιγραφη!




 
O τύπος φαίνεται οτι λατρεύει το Outrun!
 
Θέλω και εγώ ένα τέτοιο!!!!
 
Φοβερο!Καπου ειχα ξαναδει κατι τετοιο οχι outrun ομως αλλα δεν θυμαμαι που.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
παίδες συγνώμη αν νιώθει κάποιος ότι τον προσβάλλω με τα γραφόμενα μου όμως ο δημιουργός αυτού του αναλογικού outrun πρέπει οπωσδήποτε να βρει γυναίκα για να διοχετεύσει κάπου δημιουργικά τις ορμές του!
 
μιλάμε για πολλά καντάρια τρέλα το άτομο!

μάλλον μικρός δεν είχε λεφτά να πάει στα coin ops
 
Απίστευτο. Όσοι δεν έχουν όρεξη, όπως και εγώ δλδ., να ασχοληθούν με κάτι τέτοιες φοβερές και παθιάρικες ιδέες, ας μην κατηγορούμε τουλάχιστον τα άτομα που έχουν την τρέλα!!
 
.....Θα έλεγα τρελα και αγάπη μαζί φιλε divined!

Σε ευχαριστώ πολυ για το παραπάνω σχόλιο σου :)
 
!!!! ντάξ' !!! δεν παίζεται ο τύπος...άντε και με το καλό pacman analog !
 
Amigovios είπε:
!!!! ντάξ' !!! δεν παίζεται ο τύπος...άντε και με το καλό pacman analog !

***Offtopic***

Ψάχνοντας λιγο στο διαδίκτυο δεν βρήκα κατι σε pacman αναλογικό παιχνιδι αλλα βρήκα αυτο που είναι πολυ καλύτερο.....

pac_man_inspired_designs_pxoce.jpg


:D

***offtopic end***

pac_man_inspired_designs_pxoce.jpg
 
Και σιγά μην του πήρε ένα μήνα δουλειάς και μόνο σαββατοκύριακα!!!!!! Θα τρελλαθούμε τελείως! Νομίζω ότι η ρετρομανία πρέπει να αρχίσει να μελετάται ως ψυχική διαταραχή μπου χα χα χα χα χα
 
divined είπε:
Απίστευτο. Όσοι δεν έχουν όρεξη, όπως και εγώ δλδ., να ασχοληθούν με κάτι τέτοιες φοβερές και παθιάρικες ιδέες, ας μην κατηγορούμε τουλάχιστον τα άτομα που έχουν την τρέλα!!
Επειδή μάλλον απευθύνεσαι στο σχόλιο μου θα το αναλύσω λίγο:

Το outrun είναι κλασσικό ηλεκτρονικό παιχνίδι με τεράστια επιτυχία ως τέτοιο! Εκείνος χρησιμοποίησε πραγματικά μέρη και κυκλώματα για να φτιάξει ένα αληθοφανές αουτραν που για μένα είναι βαρετό πριν καν ασχοληθείς! Αυτό θεωρώ άστοχο ακόμα και σε σχέση με το αληθινό όχημα που είχε φτιάξει κάποιος με οθόνη αουτραν. Αν εστια΄σεις στην διάθεση του κατασκευαστή ναι να το δέχομαι και επαυξάνω...απλά μέχρι εκεί!

Σε τελική ανάλυση:" Γούστα" είπε η μαϊμού και έφαγε το σαπούνι! :)
 
Πίσω
Μπλουζα