[PANINI] Αστυνόμος Σαΐνης (1983)

neal cassady

RetroN00b
Joined
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
4
Αντιδράσεις
1
Μια συλλογή που για να είμαι ειλικρινής, αν και φανατικός τότε της σειράς, δεν ήταν από αυτές που μάζευα. Το άλμπουμ, με αρκετά αυτοκόλλητα μέσα έπεσε στα χέρια μου πολλά χρόνια αργότερα από τύχη!

Προβολή συνημμένου 113105

Προβολή συνημμένου 113106

 


Ανεβάζω μόνο εξώφυλλο και οπισθόφυλλο και με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω και μερικές εσωτερικές σελίδες
:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραιο θέμα, ευχαριστούμε, ωραιο αλμπουμ
 
Αλμπουμ με τον Σαϊνη??Ούτε που ήξερα οτι υπήρχε...Ευχαριστούμε!!
 
Αν θυμάμαι καλά, είχε βγει το 1992.
 
Eγω το θυμαμαι αυτο το αλμπουμ.Στο χωριο μου το ειχαν φερει αλλα δεν τραβηξε πολυ και δεν εφερε ξανα το ψιλικατζιδικο χαρτακια.

Φιλε neal cassady περιμενουμε και αλλες φωτογραφιες να γουσταρουμε :thumbup:
 
Ωραίο... ούτε εγώ το θυμάμαι στα σίγουρα
 
και εγω το εχω το αλμπουμ σχεδον κενο ειναι ωραιες αναμνησεις
 
Το άλμπουμ εκδόθηκε το 1982 και στην Ελλάδα κυκλοφόρησε το 1985, όταν άρχισε να προβάλλεται η σειρά. Στις 2 Ιουνίου τότε είχαμε εκλογές και είχα την υπόσχεση από τον πατέρα μου ότι αν το αποτέλεσμα ήτανε καλό (εννοείται ότι δεν αναφέρω λεπτομέρειες...), θα μου αγόραζε μια κούτα χαρτάκια με Σαΐνη. Παρακαλούσα κι εγώ να έλθει το ποθούμενο, φευ όμως...Απογοητεύτηκα και λυπήθηκα, αλλά την επόμενη μέρα μόλις ξύπνησα, η κούτα ήτανε στο κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι μου...Θυμάμαι ότι σχεδόν το είχα συμπληρώσει, αλλά ας όψεται η μαμά...Κάποιες φορές το βρίσκω να πωλείται στο διαδίκτυο (είχε βγει κι άλλο ένα μετά από κάποια χρόνια...), όμως ουδέποτε κατάφερα να το πάρω...
 
Αλλο ενα επιτυχημενο ψαξιμο.... :D

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Πηγη φωτο:ebay
 
ωραια ανακαλυψη Σταυρο!!

τυχερος που το εχεις ακομα σε αριστη κατασταση για τοσα χρονια αλμπουμ και στην ελληνικη εκδοση!!

Ενα απο τα δυσκολα να βρεθουν στα ελληνικα!!
 
Eιναι απο το ebay Σπυρο.

Αλλα παρ ολα αυτα, ειναι εξαιρετικα δυσκολο να το βρεις σε τετοια κατασταση, στα ελληνικα, ακομα και φωτογραφιες στο ebay..

Μπραβο Σταυρο, ωραιος!! :award:
 
Πράγματι ο stayros κάνει εξαιρετική δουλειά και σε αυτόν τον τομέα. Άλλο όμως θέλω να θίξω. Για προσέξτε την έδρα του εισαγωγέα/αντιπροσώπου όπως επίσης και τους χρόνους απόκρισης σε περίπτωση απευθείας αγοράς από αυτούς. Btw σήμερα η panini βγάζει τίποτα άλλο εκτός από χαρτάκια ποδοσφαίρου στην Ελλάδα;

Out of topic:Με αυτό το μήνυμα έφυγα και από το καταραμένο 666 χεχε
 
Παιδια,σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.... #) ....αλλα δυστυχως δεν ειναι δικο μου. :(

Ολες οι φωτογραφιες που βλεπετε να ποσταρονται τις τελευταιες μερες στο υποφορουμ των "Εντυπων"

προερχονται απο δημοπρασιες στο ebay.Μιλαμε για πολυ και τρελο ψαξιμο.... :precry: .

Απλα τις βρισκω και τις ποσταρω στα αναλογα θεματα. :)
 
Ναι αλλά ο χρόνος που δαπάνας για το ψάξιμο είναι χρόνος, άσχετα με το ότι δεν είναι δικές σου φωτο.

Άρα δικαίως τα thanks
 
foutix είπε:
Btw σήμερα η panini βγάζει τίποτα άλλο εκτός από χαρτάκια ποδοσφαίρου στην Ελλάδα;
Η Panini βγαζει σιγουρα και παρα πολλες συλλογες comics.. Μπορει και πιο πολλη ποικιλια απο ο,τι τα αλμπουμ πλεον...
 
Πολυ ωραίο αλμπουμ, μου άρεσε η τηλεοπτική σειρά αλλά δεν θυμάμαι το αλμπουμ...
 
foutix είπε:
Πράγματι ο stayros κάνει εξαιρετική δουλειά και σε αυτόν τον τομέα. Άλλο όμως θέλω να θίξω. Για προσέξτε την έδρα του εισαγωγέα/αντιπροσώπου όπως επίσης και τους χρόνους απόκρισης σε περίπτωση απευθείας αγοράς από αυτούς. Btw σήμερα η panini βγάζει τίποτα άλλο εκτός από χαρτάκια ποδοσφαίρου στην Ελλάδα;
Out of topic:Με αυτό το μήνυμα έφυγα και από το καταραμένο 666 χεχε
στην Ελλαδα φετος ουτε champions league δεν βγαζει,μονο ενα fifa365

Σε εκτος ποδοσφαιρου ,τιποτα και εχουμε μεινει με το περσινο Frozen.

Αυτα τα εκτος θεματος για να απαντησω στο ερωτημα σου!!
 
Τώρα που είδα και τις φωτογραφίες του εσωτερικού είμαι σίγουρος ότι το είχα... damn :xm:
 
Πίσω
Μπλουζα