[PANINI] Δεινόσαυροι: Αγγλική έκδοση

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑ (εστω και σε αγγλικη εκδοση)

Συνεχιζω να ψαχνω την Ελληνικη...ΑΚΟΥΤΕ??



 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αχ αυτη η Panini τη παθος που ηταν με τα ωραια της αλμπουμ ειδικα τα transformers,conan και Mortal kombat ηταν αναμεσα στα κορυφαια!!!!!! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλα το Mορταλ Κομπατ και το Κοναν δεν τα μαζευε κανεις :icon_cry:

Θυμαμαι χαρακτηριστηκα ενα ποδοσφαιρικο αλμπουμ που το μαζευα με μανια και ειχε μεσα ολες τις ελληνικες ομαδες.Το μαζευα με μανια γιατι οποιος το ολοκληρονε επαιρνε δωρο ενα αταρι 2600 που τοτε ηταν το τοπ γιατι δεν ειχε κυκλοφορησει ακομα το Μega Drive και το θεωρουσα καλο.

Παρεπιμπτοντος το αλμπουμ δεν το συμπληρωσα ποτε ολοκληρο παροτι μου εφερνε ο πατερας μου ανα κουτια τα χαρτακια :icon_cry:

Μου ελειπε μονο ενα στιγμιοτυπο του πρωταθληματος και το αυτοκολητο της κονσολας συμφωνα με κατι φιλους της εποχης.:mad:

Αυτο θα πει κονσολοανωμαλος απο τα γενοφασκια μου,παροτι δεν μου αρεσε ποτε το ποδοσφαιρο μαζευα τα χαρτακια για να παρω την κονσολα :diablotin:

Ο πατερας μου παλι με βοηθουσε να τα μαζεψω γιατι λατρευει το ποδοσφαιρο μπας και με επειθε να ασχοληθω(αλλα φυσικα δεν τα καταφερε:biglaugh:)
 
SONIC είπε:
Αυτο θα πει κονσολοανωμαλος απο τα γενοφασκια μου,παροτι δεν μου αρεσε ποτε το ποδοσφαιρο μαζευα τα χαρτακια για να παρω την κονσολα :diablotin:

Έτσι, έτσι παιχταρά μου!!!!

Μια από τα ίδια, ποτέ δεν συμπάθησα το ποδόσφαιρο (μου φέρνει μια τάση αναγούλας ακόμα και το άκουσμα της λέξης btw), αλλά αντιθέτως από εσένα, λόγω οικονομικά τραγικής οικονομικής κατάστασης που επικρατούσε τότε στην οικογένειά μου, δεν μπορούσα παρά να ονειρεύομαι τις κονσόλες.

Γι' αυτό και τώρα βγάζω το άχτι μου στα μηχανήματα και τις κονσολίτσες. :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
pooky είπε:
Έτσι, έτσι παιχταρά μου!!!!
Μια από τα ίδια, ποτέ δεν συμπάθησα το ποδόσφαιρο (μου φέρνει μια τάση αναγούλας ακόμα και το άκουσμα της λέξης btw), αλλά αντιθέτως από εσένα, λόγω οικονομικά τραγικής οικονομικής κατάστασης που επικρατούσε τότε στην οικογένειά μου, δεν μπορούσα παρά να ονειρεύομαι τις κονσόλες.

Γι' αυτό και τώρα βγάζω το άχτι μου στα μηχανήματα και τις κονσολίτσες. :diablotin: :diablotin: :diablotin:

Πολες ομοιοτητες, πολες ομοιοτητες βλεπω ρε πουκι:biglaugh:

Δηλαδη αν ησουν και Segamaniac θα ησουν ο γερος διδιμος αδερφος μου :diablotin: :diablotin:
 
O γερος διδυμος αδερφος του SONIC ? :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

(παρτον και στο γαμο σου Pooky..LoL)
 
Ο γέρος δίδυμος αδελφός μου;

Χμ, τώρα που το λες ο χρόνος είναι σχετικός και οι παράλληλες διαστάσεις θα μπορούσαν να κάνουν την διαφορά!!!!

Εγώ δεν είναι SEGAMANIAC, έχω μόνο Saturn και Dreamcast, αλλά ευελπιστώ πώς είμαι σε καλό δρόμο.

Κάτι και η πλύση εγγεφάλου από το Wally, (ο οποίος μάλλον προσπαθεί μάταια γιατί για να πιάσει η πλύση εγγεφάλου πρέπει να ισχύει μια βασική παράμετρος - Να διαθέτεις εγγέφαλο!!!!!!! )

telamonas.stokos είπε:
(παρτον και στο γαμο σου Pooky..LoL)
Εκεί θα είστε καλεσμένοι όλοι και σας ετοιμάζω και εκπληξούλα ρετρό χαρακτήρα!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Wally είπε:
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑ (εστω και σε αγγλικη εκδοση)Συνεχιζω να ψαχνω την Ελληνικη...ΑΚΟΥΤΕ??

Φίλτατε Wally κάτι έφτασε στα αυτιά μου αλλά κάνουν παρεμβολές οι απόψεις σου περί amstrad.

Μήπως ψάχνει αυτό?:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

[edit] dead pics [/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aν αυτο ειναι το Ελληνικο τοτε σου ανοιγονται οι εξης δυνατοτητες

α)το σκαναρεις

β)το απαγαγω :D
 
Wally είπε:
Aν αυτο ειναι το Ελληνικο τοτε σου ανοιγονται οι εξης δυνατοτητεςα)το σκαναρεις

β)το απαγαγω :D
Τι να σου πω εμένα σαν ελληνική μου φαίνεται η σημαία κάτω δεξιά.Και υπόψιν είναι όλο συμπληρωμένο.Tώρα ποτέ δεν επιλέγω μεταξύ α) δυνατότητας ή β) δυνατότητας αλλά πάντα τη γ.

γ) Ο wally παραδέχεται ότι πήρε το στραβό το δρόμο και θα κάνει δέκα μετάνοιες κάθε μέρα εκτός σαβ/κου στη φωτογραφία του Mr ALLAN SUGAR.:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

[edit] dead pics [/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΣΚΑΝΑΡΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

Μαλιστα εχω μπροστα μου το Αγγλικο και δεν εχει αυτο το γαλαζιο οπισθοφυλλο (καλα το θυμομουν οτι υπηρχαν μικρες διαφορες...)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Wally είπε:
Μαλιστα εχω μπροστα μου το Αγγλικο και δεν εχει αυτο το γαλαζιο οπισθοφυλλο (καλα το θυμομουν οτι υπηρχαν μικρες διαφορες...)
Μετάνοια και σελίδα wally.Και επειδή είμαι καλός άνθρωπος αυτή η σελίδα είναι δώρο. :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin:

[edit] dead pics [/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαχαχαχαχαχαχαχααχαχα

Ποτε!!!

Δεν μου αφηνεις αλλη επιλογη απο το να σου κανω ψυχοτρονικη επιθεση με εγκεφαλικα κυματα... :D
 
Wally είπε:
ΧαχαχαχαχαχαχαχααχαχαΠοτε!!!

Δεν μου αφηνεις αλλη επιλογη απο το να σου κανω ψυχοτρονικη επιθεση με εγκεφαλικα κυματα... :D

(Ριξε κανα σκαν διοτι μας φανταζεσαι στην εκπομπη γνωστού δημοσιογράφου το αλλο Σαββατο να μιλαμε για τηλεπαθειες και ψυχοκινηση? :biglaugh:)
Εντάξει δώσε μου λίγες μέρες μόνο.:indeed:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
OK,θα σου σκαναρω το Αγγλικο... ;)
 
Ωχ, τι βλεπω... Το έχω συμπληρωμένο όλο, το Ελληνικο... Δεν εχω σκανερ όμως!!
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φωτογραφικη??

-edit-

Tελικα δεν το συμπληρωνα μονο εγω αυτο το αλμπουμ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γεμισαμε χομπιστες Παλαιοντολογους.... :biglaugh:
 
Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο ! ! ! ! ! !

bi-bi, δεν έχεις ιδέα τι έκανες....

Το άλμπουμ αυτό σφράγισε μια εποχή για μένα... Ίσως μόνο εγώ μπορώ να καταλάβω τον Wally!!!

Απλά απίστευτο το οτι βλέπω αυτές τις εικόνες που ανέβασες...

Το άλμπουμ αυτό το φύλαγα σαν τα μάτια μου και όμως....ΤΟ ΕΧΑΣΑ!!!!

Έχω να δω αυτές τις εικόνες, περισσότερο από 20 χρόνια...

Εχ άσει τα λογ μου.... παιδιά... εγκεφαλικό απ'τη συγκίνησσσσσσσσσσσ.....

Ένα έχω να πω.... Σ Ε Θ Ε Ρ Μ Ο Π Α Ρ Α Κ Α Λ Ω........


ΣΚΑΝΑΡΕΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!
(ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΙΟΛΑΣ)
 
H φιλτατη bibi μου το εχει σκαναρει οποτε θα συνενοηθουμε να το δωσω και σε εσενα ;)
 
Πίσω
Μπλουζα