• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

[PANINI] Bravestarr (1988 )

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Αντιδράσεις
1.269
Bravestar (1988 )

viking4a είπε:
Και ΝΑΙ!! Επιτελους αποκτησα κι εγω το πολυποθητο αλμπουμ, και μαλιστα στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ!! :award: Ηθελα να μοιραστω την χαρα μου μαζι σας.. :)

Το αλμπουμ εχει περιπου 20 ελλειψεις, οι οποιες θα συμπληρωθουν σουμπιτο, απο ακολλητο σετ που περιμενε 2 χρονια να χρησιμοποιηθει.. ;)

Προς το παρον κανει μια κουρμπα, αλλα πιστευω 2 μερες που θα ειναι κατω απο απειρους τομους Αστεριξ, θα.. "στρωσει" χαρακτηρα! :p

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
1.341
Και δυο φωτο απο το εσωτερικο... :)

Panayiotis

Retro Member
Αντιδράσεις
4
stayros είπε:
Και δυο φωτο απο το εσωτερικο... :)
Ρίγη συγκίνησης ! Δεν το είχα δει ποτέ το άλμπουμ από μέσα ! Συγχαρητήρια !!!!!!!!!

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
1.341
Ευχαριστω! :) ....Αλλα το μονο που θα θελα ειναι να μην ξηλωθει αυτη η προσπαθεια μου...θα ειναι κριμα...

Nemo

RetroMuseum GateKeepeR
Αντιδράσεις
1.169
καποιος ναδιορθωσει το τιτλο σε Bravestarr

(
και μετα καντε delete το παρων μυνημα)

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
2.456
Σταυρο διαλεξε 2 σκανς του αλμπουμ και σβησε τα υπολοιπα διοτι υπαρχει θεμα πνευματικων δικαιωματων μεχρι να βρουμε μια πιθανη ακρη με Panini

takis_drm

Retro Member
Αντιδράσεις
1
WARNING!!!

Μου εμφανίζει...

Δεν υπάρχει ο(η): Album. Αν έχετε ακολουθήσει ένα έγκυρο link, παρακαλώ ενημερώστε τον administrator

Και θα ήθελα να το δώ. Διότι μου εχει μεινει απωθημενο από την παιδική μου ηλικία. Το είχα συμπληρώσει όλο εκτός το αυτοκόλλητο 14!!!

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
871
takis_drm είπε:
WARNING!!!Μου εμφανίζει...

Δεν υπάρχει ο(η): Album. Αν έχετε ακολουθήσει ένα έγκυρο link, παρακαλώ ενημερώστε τον administrator

Και θα ήθελα να το δώ. Διότι μου εχει μεινει απωθημενο από την παιδική μου ηλικία. Το είχα συμπληρώσει όλο εκτός το αυτοκόλλητο 14!!!
To άλμπουμ δεν είναι ορατό λόγο πνευματικών δικαιωμάτων καθότι έχει σκαναριστεί ολόκληρο.

Αν θέλει ο stayros μπορεί να σας παραθέσει με νέο ποστ 2 οποιαδήποτε σκαν των σελίδων του.

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
2.456
Ωραιος βρε Σταυρο! :thumbup:

theforce

Retro Member
Αντιδράσεις
1
stayros είπε:
Επειδη ειδα τα παραπανω ποσταρω μονο εξωφυλλο και 2 σελιδες για να υπαρξει προβλημα...Προβολή συνημμένου 42174Προβολή συνημμένου 42175
για να ΜΗΝ υπάρξει, θες να πεις...:biglaugh:

Πάντως, τα άλμπουμ σου μας λείπουν, όπως και τα άλμπουμ του Μπακ Ρότζερς και των Προιστορικών Ζώων. Ελπίζω να απαντήσει η ΡΑΝΙΝΙ είτε θετικά είτε αρνητικά.

Επίσης, να πω με την ευκαιρία, ότι εγώ έχω όλα τα αυτοκόλλητα της συλλογής, αλλά δεν έχω το άλμπουμ. :(

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
1.341
Force,ευχαριστω για την παρατηρηση...διορθωθηκε :) . Οσο για το αλμπουμ με τα Προιστορικα Ζωα που λες...ριξε μια ματια στο αναλογο θρεντ,εχω ποσταρει κι εκει.

imperium

RetroAdept
Αντιδράσεις
35
ωραιος Σταυρο

μια χαρα το κρατησες το αλμπουμ

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
1.341
Ευχαριστω imperium!!!! :) . Το θεμα ειναι οτι τοτε η ΡΑΝΙΝΙ εβγαζε αξιολογες συλλογες, τωρα το εχει λιγο παραμπιιιιιιιιμπ..ολο Champions League & Ben10 και κατι τετοια κουλα βγαζει.Πανε οι καλες εποχες που παιρναμε κουτες η' με την σεσουλα (αν ειχαμε γερο χαρτζηλικι) τα χαρτακια...περασαν ανεπιστρεπτι!

filmmusic

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
44
Να ρωτήσω κάτι: Έχει στείλει ποτέ κανείς μήνυμα στην PANINI να ρωτήσει αν θα έχει στο μέλλον για πώληση αυτά τα άλμπουμ όπως έχει άλλα;

πχ από το Bravestarr έχω όλα το σετ αλλά δεν έχω το άλμπουμ. Επίσης θα ήθελα και το Dennis και κάποια άλλα..

thesanctuary

RetroN00b
Αντιδράσεις
1
πωπω τι εχείς βάλει φίλε μου; και εγώ που ένιωθα τυχέρος που εχς ακόμα 6 κλείστα φακελάκια. είναι πραγματικά ενα φοβέρο αλμπούμ. το είχα κάποτε και εγώ. Μπράβο σου και ευχαριστώ για τις αναμνήσεις που μου χάρισες :)

imperium

RetroAdept
Αντιδράσεις
35
filmmusic είπε:
Να ρωτήσω κάτι: Έχει στείλει ποτέ κανείς μήνυμα στην PANINI να ρωτήσει αν θα έχει στο μέλλον για πώληση αυτά τα άλμπουμ όπως έχει άλλα;πχ από το Bravestarr έχω όλα το σετ αλλά δεν έχω το άλμπουμ. Επίσης θα ήθελα και το Dennis και κάποια άλλα..
η Panini οσο ξερω δεν εχει παλιο αρχειο

μπορεις να μπεις στο site της και να δεις τι εχει μεινει

τα παλι δυσκολα θα τα βρεις απο ιδωτες που τα πουλανε

filmmusic

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
44
Επιτέλους απόκτησα το άλμπουμ (αγγλικό) και όλα τα χαρτάκια! :)

Τώρα δε μου κάνει καρδιά να τα κολλήσω!

[edit] διαφήμιση δημοπρασίας

viking4a

RetroNuts!
Αντιδράσεις
263
Ποσο πηγε το "μαλλι" αν επιτρεπεται filmmusic?

Συγχαρητηρια παντως, ειδικα γι αυτο το αλμπουμ ειναι αθλος να το εχει καποιος..

filmmusic

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
44
Για το άλμπουμ μόνο, συνολικά μαζί με shipping $36.72.

'Ημουν πολύ τυχερός, το κέρδισα σε δημοπρασία.

Είχα βάλει το περισσότερο 50 ευρώ νομίζω, και αν και υπήρχαν άλλοι 2 bidders προφανώς δεν το ήθελαν τόσο πολύ! :)

Μπλουζα