• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

[PANINI] The Simpsons

tzehos

Retro Member
Αντιδράσεις
119
Δεν βρήκα κάτι ανάλογο οπότε ανοίγω νέο θέμα με βίντεο παρουσίαση δύο άλμπουμ με χαρτάκια από την οικογένεια Simpsons

Simpsons αυτοκόλλητα χαρτάκια

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

BETTY BOOP

Aliens Implanted me all Human History
Αντιδράσεις
1.197
Ωραια τα αλμπουμ, ποτε κυκλοφορησαν;

tzehos

Retro Member
Αντιδράσεις
119
ήταν την χρόνια που ξεκίνησαν στο τηλεοπτικό τοπίο οπότε υποθέτω ότι ήταν γύρω στο 1990

viking4a

RetroNuts!
Αντιδράσεις
263
Το πρωτο αλμπουμ ειναι ελληνικης εταιρειας και ΟΧΙ panini, οποτε δε το γνωριζω...

Το δευτερο ομως (το κατακρεουργημενο/μαγαρισμενο σνιφ σνιφ) ειναι του 1991 και χρειαζοταν 204 χαρτακια για να συμπληρωθει..Ειναι το παρακατω:

panini-simpsons-91.4ca83838c1df0.jpg

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

tzehos

Retro Member
Αντιδράσεις
119
τι να κάνω που έπρεπε να κολλήσω τους χαρακτήρες στα τετράδια :)

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Αντιδράσεις
833
Πολύ ωραία άλμπουμ Παναγιώτη. Πρώτη φορά τα βλέπω. Στο πρώτο άλμπουμ τα χαρτάκια είναι και μία ιστορία; Ρωτάω διότι μερικά συννεφάκια έτσι μόνα τους δε βγάζουν νόημα.

finally

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
11
καλησπερα παιδια εγω εχω κατι χαρτακια απο την THE SIMPSONS (ΑΘ.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΚΟΡΠΙΟΣ)εχω και διπλα και κλειστα φακελακια το αλμπουμ ομως οχι

Μπλουζα