[PANINI] Thundercats (1986)

Εχω παραγγειλει απο το ebay ενα αλμπουμ panini thundercats, με 40 περιπου χαρτακια κολλημενα μεσα(εκανα βλακεια, επρεπε να παρω ενα κομπλε) + 1 ακομα, ισπανικης εκδοσης, οχι πανινι, αδειο..

Αυτα τα 2 αλμπουμ, περιπου 17 ? συνολο, με μεταφορικα μεσα..

Ακομα τα περιμενω, εδω κι 1 μηνα!!
 
Τελικα αυτα τα 2 αλμπουμ δεν ηρθαν ποτέ στα χερια μου.

Ευτυχως μου εδωσε τα λεφτα μου πισω..

Τωρα το εχω, αλλα παλι σχεδον αδειο και οχι σε πολυ καλη κατασταση..

Ενα απο τα "απωθημενα"...
 
Εγώ θυμάμαι μόνο το "international" άλμπουμ, δεν νομίζω να είχε κυκλοφορήσει στα ελληνικά αυτό της Panini. Το θέμα είναι αν πρόκειται για ίδια (πειρατική έκδοση ίσως) άλμπουμ ή διαφορετικά, μόνο αν κάποιος ανεβάσει δείγμα από το εσωτερικό του "international" θα καταλάβουμε...
 
Το Thundercats απο την PANINI αν δε κανω λαθος πρεπει να υπαρχει ελληνικο.

Επισης, ειχε βγει την ιδια εποχη ακομα ενα Thundercats, απο την εταιρια ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ. (αυτο 100%)
 
Βρηκα μερικα ξεμπαρκα αυτοκολλητα.

Image (9).jpg

Στην αναποδη καποια ηταν μπλε και καποια μαυρα.

2017-06-19-19h40m00.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πολύ ωραία τα αυτοκόλλητα, ο αιγύπτιος στα δεξιά ποιός χαρακτήρας είναι και δεν θυμάμαι;
 
Φαίνονται ωραία χαρτακια αλλα δεν ειναι panini...
 
Oops! Σε αυτα δεν ειμαι ειδικος. Αν υπαρχει αλλο πιο ταιριαστο thread ας τα μεταφερουν οι αγαπητοι admins εκει.
 
Δυστυχώς οι φωτογραφίες των πρώτων ποστ δεν φαίνονται, αλλά εμένα μου κάνει εντύπωση κάτι άλλο. Ενώ η σειρά έκανε πρεμιέρα 7/7/1987 όπως έχει γραφεί στο θέμα της σειράς, πώς τα χαρτάκια της international είναι του 1986, χωρίς δηλαδή να υπάρχει το προμότιον από την σειρά; Και αυτά της Panini πρέπει να εμφανίστηκαν στην Ελλάδα την περίοδο 1987-88
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δυστυχώς οι φωτογραφίες των πρώτων ποστ δεν φαίνονται, αλλά εμένα μου κάνει εντύπωση κάτι άλλο. Ενώ η σειρά έκανε πρεμιέρα 7/7/1987 όπως έχει γραφεί στο θέμα της σειράς, πώς τα χαρτάκια της international είναι του 1986, χωρίς δηλαδή να υπάρχει το προμότιον από την σειρά; Και αυτά της Panini πρέπει να εμφανίστηκαν στην Ελλάδα την περίοδο 1987-88
Πρέπει να έχω σε ένα κουτάκι μερικά χύμα χαρτάκια-αυτοκόλλητα θάντερκατς, αλλά αυτά που έχω δεν μοιάζουν με αυτά στο πόστ παραπάνω και απ' ότι θυμάμαι τα χαρτάκια αυτά τα αγόραζες σε κάτι φακελάκια που άνοιγαν απο πάνω σαν τους φακέλους ταχυδρομείου.Αν βρω τον χρόνο και την όρεξη να τα ξεθάψω θα ποστάρω αυτά που έχω.
 
an kapios/a exei dipla k endiaferete gia pwlisi auti einai i lista me auta pou leipoun 109, 126, 137, 169, 175 (ekdosi tis international). Protimw plirwmi se paypal. Eyxaristw gia to xrono sas.
 
an kapios/a exei dipla k endiaferete gia pwlisi auti einai i lista me auta pou leipoun 109, 126, 137, 169, 175 (ekdosi tis international). Protimw plirwmi se paypal. Eyxaristw gia to xrono sas.
καλησπερα σας,
απο το αλμπουμ thundercats 1986 panini βρισκω στη λιστα μου το 169 175 εχετε διπλα για ανταλλαγη ?

με εκτιμηση
Στελιος
 
καλησπερα σας,
απο το αλμπουμ thundercats 1986 panini βρισκω στη λιστα μου το 169 175 εχετε διπλα για ανταλλαγη ?

με εκτιμηση
Στελιος
an kapios/a exei dipla k endiaferete gia pwlisi auti einai i lista me auta pou leipoun 109, 126, 137, 169, 175 (ekdosi tis international). Protimw plirwmi se paypal. Eyxaristw gia to xrono sas.
η εκδοση της ιντερνασιοναλ ειναι η ελληνικη εκδοση με τα μεγαλυτερα χαρτακια, δεν εχω δυστυχως τους αριθμους που σας λειπουν
 
@double-axe μπορείς να ανεβάσεις φωτό του εξώφυλλου από το ελληνικό άλμπουμ της Panini?
 
χμμμ…ίσως ένα από αυτά μπρος πίσω;
 
Ευχαριστούμε! Αυτά είναι της international ή Ολυμπία; Δε βλέπω κάποιο χαρακτηριστικό της paninI.
 
καλησπερα σας,
απο το αλμπουμ thundercats 1986 panini βρισκω στη λιστα μου το 169 175 εχετε διπλα για ανταλλαγη ?

με εκτιμηση
Στελιος
Geia sou Stelio euxaristw gia to minima. exeis photo apo ta xartakia auta dioti an einai tis panini tote den einai auta pou psaxnw. euxaristw
 
Πίσω
Μπλουζα