PC Master Τεύχος 86

Alexgamesman!

RetroN00b
Joined
25 Ιαν 2011
Μηνύματα
3
Αντιδράσεις
0
Αγαπητοί φίλοι του forum, μήπως τυχαίνει να έχει κάποιος το τεύχος 86 του PC Master;

Δεν το θέλω όλο, μόνο το αφιέρωμα στο παιχνίδι Atlantis The Lost Tales που έκανε ο Ανδρέας Τσουρινακης. Αν το έχει κάποιος, ας το ανεβάσει. Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.
 
Αγαπητε φιλε το PC Master αφενος κυκλοφορει ακομα αφετερου δεν εχουμε καποια αδεια να ανεβασουμε αυτο το περιοδικο.

Ειμαι ομως σιγουρος οτι καποιος εκ της πολυπληθους κοινοτητας μας, θα μπορεσει να σε βοηθησει με ενα σκαναρισμα του αρθρου που ζητας.
 
το θελεις ακομα το αρθρο Alex?
 
το συγκεκριμμενο PCMASTER το διαθετω κι εγω ,τωρα πρεπει να τσεκαρω που ειναι αποθηκευμενο μια και λογω αριθμου/ογκου τα εχω χωρισει σε 3 μερη ....

Αν περιμενεις καποια στιγμη θα το σκανναρω αν δεν το σκανναρει εντωμεταξυ ο sepultribe , ή καποιος αλλος που το εχει προχειρο ....
 
το εχω εδω διπλα μου, απλα πρεπει να φυγω, θα το βαλω σε λιγες ωρες, μην κουραζεσαι τσαμπα Nemo αν τα χεις βαλει καπου που ειναι δυσκολο να τα βγαλεις 8=)
 
[edit] Παίδες λυπάμαι, όσο καλοπροαίρετη και αν ειναι η πρόθεση σας, αλλά το λέει και ο Wally στο δεύτερο ποστ

το PC Master αφενος κυκλοφορει ακομα αφετερου δεν εχουμε καποια αδεια να ανεβασουμε αυτο το περιοδικο
και να συμπληρώσω οτι ακόμα και το σκανάρισμα και η διάθεση του άρθρου είναι παράνομη χωρίς την άδεια του συγγραφέα του και του περιοδικού [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα