Pcmaster και scans απο το Pixel 43

Nemo

RetroMuseum GateKeepeR
Joined
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
4.694
Αντιδράσεις
1.409
Στο διπλης οψεως DVD του PCmaster ιανουαριου,στο φακελλο abandonware εκτος απο το παιχνιδι Dungeon Master, εχει και 4 σελιδες απο το τευχος 43 (το εξωφυλλο και τις 3 σελιδες του special review ) σε pdf .

θα το ανεβαζα αλλα ειμαι με isdn μια και ειμαι σε φαση αναβαθμισης σε 24αρα .
 
Κατασκοτωθήκανε αυτοί στο PC Master, σκανάρανε 4 ολόκληρες σελίδες!
 
Thanks NEMO,

BTW αυτό το "μέχρι" 24 είναι τελικά η αρχιαπάτη του αιώνος. Εγώ τελικά έβαλα 8άρα γιατί η 24άρα κάπου μου βρώμαγε.........
 
Δηλαδή εγώ καλά είμαι με πραγματικό από 6mbit και πάνω μέχρι και 15 mbit........
 
Αν και το ξεσκίζουμε το thread,μη στεναχωριέστε,κι εγώ με Tellas Zisto 12/1 είμαι από σήμερα,που μέχρι στιγμής όμως φέρεται σαν 3/1....!

Βλέπω να ανοίγουμε νέο thread περί ADSL ταχυτήτων....!
 
Μην το κάνετε αυτό γιατί τώρα είμαι με dial up Και αν το κάνετε έχω να πω πολλά και δεν ξέρω απο που να αρχίσω... φορτώνω ασχημα με το θέμα adsl. Οχι δεν ειμαι κατα απλά ειναι ολοι τους για ..........
 
Paidia simera eriksa mia matia sto PC Master IANOUARIOY enos filou mou kai eida stis protes protes selides mia diafimisi gia ena game kai egrafe me megala gramata "HELL NO!!"

Mporeite na tou riksete mia matia na mou peite ton titlo autou tou game please ??

thanks!
 
Paidia simera eriksa mia matia sto PC Master IANOUARIOY enos filou mou kai eida stis protes protes selides mia diafimisi gia ena game kai egrafe me megala gramata "HELL NO!!"Mporeite na tou riksete mia matia na mou peite ton titlo autou tou game please ??
Hellgate London (Action RPG)
 
Πίσω
Μπλουζα