Phoenix 01 - Οκτώβριος 2008

Πολυ ευγενικη η διαθεση του Olorin να βοηθησει ωστε να διαβαστει το περιοδικο απο περισοτερο κοσμο.

Αν παρει τελικα το ΟΚ απο τα αφεντικα,θα κανουμε ενα ρετουσαρισματακι και βουρ... :)
 
Ότι καλύτερο!

Olorin, πάρεις δεν πάρεις το Ο.Κ., ένα σετάκι για σένα:

:bow: :bow: :bow:

:thanx2:
 
Leon είπε:
Πάρα πολύ καλή δουλειά, τα θερμά μου συγχαρητήρια. Πολύ ενδιαφέρον το άρθρο για τον TRS-80 Color, ένας υπολογιστής που ενώ είχε μεγάλη επιτυχία στην Αμερική εδώ δεν έγινε ιδιαίτερα γνωστός.
Ευχαριστουμε για τα καλα λογια Leon, οπως και ολα τα υπολοιπα μελη με τα ομορφα σχολια τους. Υπαρχουν πολλα που θα εχετε την ευκαιρια να δειτε στις σελιδες μας για την συγκεκριμενη οικογενεια TRS-80 Color Computer/DRAGON. Με το Phoenix μας δινεται η ευκαιρια να εχουμε μια ολοκληρωμενη εικονα τοσο για τα γνωστα μας μηχανηματα αλλα και να γνωρισουμε νεα (παλια) μηχανηματα που ειτε δεν ηρθαν καθολου στην Ελλαδα, ειτε ηρθαν και δεν επιασαν. Just be patient! :)
 
Χίλια μπράβο ρε παίδες.

Μαζί το περιοδικό του Amiga Hellas ειναι οτι καλύτερο θα μπορούσαμε να διαβάσουμε φτιαγμένα απο άτομα με μεράκι.

Μπράβο και πάλι.

Συγκινήθηκα..... :cry:
 
Συγχαρητήρια σε όλους σας!
 
Τα παιδιά που ασχολήθηκαν με το περιοδικό έριξαν απίστευτη δουλειά, και απο άποψη ποσότητας αλλά και ποιότητας.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ και απο μένα ελπίζοντας στο 2ο τεύχος να μπορέσω να βοηθήσω με κάποιο τρόπο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όντως, απίστευτη δουλειά. Όσο διαβάζω, τόσο περισσότερο βλέπω οτι το περιοδικό σφύζει απο μεράκι και ποιότητα. :bow:

Και πάλι συγχαρητήρια :thumbup:
 
Παιδιά τέλεια δουλειά! Αν μπορώ να προσφέρω και γώ κάτι πέστε μου :)
 
Όλοι όσοι είναι πρόθυμοι και διατεθειμένοι να προσφέρουν κάτι,λαμβάνονται σοβαρότατα υπόψη,αυτό είναι το πλέον σίγουρο...
 
Καταπληκτικό! Συγχαρητήρια σε όσους ασχολήθηκαν με τόσο μεράκι για κάτι που σίγουρα χρειάστηκε πολύ κόπο. :bow: :bow: :bow:
 
Συγχαρητήρια σε ολα τα παιδια που αφιερωσαν χρονο κυριως για εμας τους τεμπεληδες...

οσο για το περιοδικο τι ναπω? πολλα θεματα χαλαρο υφος και πολλα χρωματα just perfect...!!!αν μπορω να βοηθησω σε καποιο τευχος (παροτι δεν εχω χρονο..)ειμαι μεσα !
 
Gryzor είπε:
Φαίνεται όντως φοβερό, αλλά δεν μπορεί να εκτυπωθεί όπως είναι, γιατί δεν θα διαβάζεται με 2 σελίδες σε 1... ίσως αν εκτυπώσει κανείς σε Α3... Δεν βγάζετε και μία έκδοση με απλή σελιδοποίηση (1 σελίδα σε 1 σελίδα) να το ρίξουμε εδώ στον εκτύπα της δουλειάς να το απολαύσουμε;
Αυριο θα ανεβει και μια πιο "printer friendly" εκδοση (μαζι με καποια αισθητικα μαζεματα και για τις 2 εκδοσεις).Ριξε μια ματια στο πρωτο post κατα το μεσημερακι ;)
 
Wally είπε:
Αυριο θα ανεβει και μια πιο "printer friendly" εκδοση (μαζι με καποια αισθητικα μαζεματα και για τις 2 εκδοσεις).Ριξε μια ματια στο πρωτο post κατα το μεσημερακι ;)
Yay! Περιμένω :)
 
Καλα,να πουμε βραδακι,να μην εκτεθουμε,ΟΚ? :D
 
Ελα ρεεεεεεεεε ήθελα να το διαβάσω με το μεσημεριανό μουυυυυυυυυ :D
 
Gryzor είπε:
Ελα ρεεεεεεεεε ήθελα να το διαβάσω με το μεσημεριανό μουυυυυυυυυ :D
Αντί για το μεσημεριανό θα το διαβάσεις στην τουαλέτα το βράδυ! :p :p
 
Προσθέστε και τα δικά μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Χωρίς αστεία, συγκινήθηκα...

Τα περισσότερα λόγια περιττεύουν για μιά τέτοια προσπάθεια...
 
Giama είπε:
Αντί για το μεσημεριανό θα το διαβάσεις στην τουαλέτα το βράδυ! :p :p
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!! Αρκεί να έχει προηγηθεί γερή δόση ακτινιδίων ;) για να προλάβει να το διαβάσει καθιστός :D
 
Ετοιμη και η printer friendlier εκδοση.

Link στο πρωτο post...
 
Βουρ για μεσημεριανό, 10 η ώρα το πρωί!!!
 
Πίσω
Μπλουζα