Phoenix 03 - Νοέμβρης 2009

ωραίο το τεύχος αν και έχει λίγο παραπάνω atari απο ότι πρέπει.
 
Αφου οι Amiga users εριχναν φελους στο βαρελι του Jack Daniels τη περιοδο προετοιμασιας του τευχους, τι περιμενες να γινει? :)
 
Wally είπε:
Αφου οι Amiga users εριχναν φελους στο βαρελι του Jack Daniels τη περιοδο προετοιμασιας του τευχους, τι περιμενες να γινει? :)

Coin batteries πετάμε κύριος, coin batteries.. :p
 
Και δεν τις πετάμε στο βαρέλι του Jack Daniels αλλά σε ένα 1084 κάμπριο.
 
alkis21 είπε:
Και δεν τις πετάμε στο βαρέλι του Jack Daniels αλλά σε ένα 1084 κάμπριο.

Έτσι, έτσι..κάνουν καλύτερο θόρυβο οι μπαταρίες μέσα στον 1084 παρά σε οποιοδήποτε άλλο μόνιτορ.!

Το τεύχος λυπάμαι δε το διάβασα ακόμα..εχθές έπεσε σαπίλα μέχρι της 4 το απόγευμα κ μετά ασχολ-ήθηκα με τα καλούδια μου ξέρει ο Άλκης! . :Ρ
 
Έλα τα ωραία!!!

user724_pic11936_1258042460.jpg


user724_pic11935_1258042460.jpg


picture.php


:boss:
 
Πολυ ομορφο ειναι σε τυπωμενη μορφη!

Παω να το τυπωσω και εγω. Ζουλεψα
 
εντυπωσιακο ειναι θα το εκτυπωσω και εγω
 
Χμ. Σκέφτομαι την αγορά έγχρωμου laser. Ειδικά τώρα που το φόντο είναι λευκό και όχι όπως πριν, είναι αμαρτία να μην το έχει κανείς εκτυπωμένο.
 
Wally είπε:
Eντυπωση μου κανει που οι γνωστοι Αμστραντοσυμμοριτες δεν αρχισαν να τα χωνουν για το benchmark στο review του FairLight! :)
Στα ports θελεις να βγαλεις benchmark ρε wally? :) Αντε να σε παω απο την αντιθετη πλευρα, βαλε μου ενα παιχνιδι του speccy να κοντραρει στο Xyphoes Fantasy που γραφτηκε εξ αρχης στον amstradακο. Χαρισμα σου και τα χρωματα για αβανς και κανε το τεστ στον πρασινο.. :)

@DINO:

Αν δεν το εκτυπωνες θα εσκαγες!! :) Cool stuff φιλε μου..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! :biglaugh:

Έχω και τα τρια τυπωμένα!

Ας είναι καλά ο laser της δουλειάς! :D
 
Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που το δημιούργησαν!
 
Οσο πάει και καλύτερο!! Συγχαρητήρια!! Φωτιά ο printer!!!
 
Μπράβο, πολύ καλή δουλειά!

Σε ευχαριστώ!

:thanx2: :bow:
 
Μπράβο σας.

Highlight της έκδοσης η λεζάντα: Σωστό ντάνιασμα= επιτυχία :)
 
Καλημερα - ειμαι οχι και τοσο τακτικος επισκεπτης του site αλλα θαυμαζω την δουλεια και το μερακι σας.

Τωρα ανακαλυψα την σειρα Φοινιξ.

Φοβερη δουλεια χιλια μπραβο στουν συντελεστες

Τελικα οταν κατι γινεται με μερακι το αποτελεσμα ειναι παντα καλο

Οι φωτο της Στουρναρη σχετη ανατριχιλα, ημουν ηδη φοιτητης το 86 και θα ηθελα να ειχα υλικο να βοηθησω - ισως καποια PIXEL καπου θα βρισκονται.

Γιωργος Θεσσαλονικη

Αmsdrad 664
 
Να σαι καλα και καλως ηρθες!

Ελπιζω σε καποιο επομενο τευχος να χαρτογραφησουμε ολο το κεντρο εν ετει 1986 διοτι πολλα μαγαζια ηταν εκτος "Silicon Valley"

btw, το τεταρτο τευχος θα κυκλοφορησει πολυ συντομα...
 
Πίσω
Μπλουζα